Přeci Ti nikdo nemůže říct, že se Ti tam vejdou tolik a tolik široké límce, když Tvoje auto nikdo nezná. Co takhle na náboj našroubovat ten střed a odměřit vzdálenost k lemu blatníku ?
Luky: no to je sice vše pravda co píšeš, ale já prostě potřebuji vedět jak "moc" široké můžu mít venkovní límce, aby se ještě dokázaly schovat do blatníku při maximálním propružení. Výsledná šířka bude zhruba 8 vzadu a 7 ve předu.
Chlapi, mám rovné středy ARC a zapoměl jsem si změřit jak široké potřebuji venkovní límce. K autu se dostanu až v sobotu a dnes je potřebuji objednat. Dík
2. květen 2007