na změnu stálého převodu musíš vyměnit pastorek a talířové kolo co je na diferáku ...jen tak lehce to asi nepujde udělat 5q s převodem 4,44 e starých převodovek .... ale hlavní hřídel s pastorek a talířovým kolem na 5q se dá koupit ...
Nevíte nebo nemáte někdo zkušenisti s přestavbou 5q-4,22 na 5q-4,44 stačí jenom vyměnit diferák nebo musím zmenit ještě něco? S lyšel sem o chlapovi co prý měl v převodovce hlavní hřídel z 130tky(myslím že má 8 zubů) a diferák 4,44,je to vůbec proveditelné?