je to presne jak napsal ZdenoR!!! je to pro pobaveni 😉
Popsal bych to asi takto:Hudba uhozená,video amaterské,eRko vytuzené.Výsledek nemá chybu pobavil jsem se 🙂
co to je proboha???
Masakr a ta muzika ještě větší
tak to je hustý 😀 ... černý eRko .... škoda těch zadních světel a nárazníku... ale aspoň je eRko slavný 😀