Videoklip
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
PetanBMX
16. květen 2007
je to presne jak napsal ZdenoR!!! je to pro pobaveni 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
ZdenoR
16. květen 2007
Popsal bych to asi takto:Hudba uhozená,video amaterské,eRko vytuzené.Výsledek nemá chybu pobavil jsem se 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
ondrejs
16. květen 2007
co to je proboha???
Líbí se
Link
Odpovědět
Jerrom
15. květen 2007
Masakr a ta muzika ještě větší
Líbí se
Link
Odpovědět
spyker
15. květen 2007
tak to je hustý 😀 ... černý eRko .... škoda těch zadních světel a nárazníku... ale aspoň je eRko slavný 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
PetanBMX
15. květen 2007
Snad to tu nebylo.....
http://www.ejhle.freemusic.cz/video/prehrada.avi
Líbí se
Link
Odpovědět
16. květen 2007