Rozdělovač
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
alf76
2. červen 2007
Tenhle typ jse pouzival pro motory 130RS ak kolem roku 1976 az 1982 take se pouzival pro motor 2xOHC
Pratele v Lucasu mlci !!
Diky za pomoc
ALF
Líbí se
Link
Odpovědět
Hansi
2. červen 2007
A co ti rekli u Lucasu ? Na jakej to je motor resp znacku auta ? Napis par podrobnosti mohu se podivat 😉
Líbí se
Link
Odpovědět
alf76
2. červen 2007
Kdo poradi kde sehnat rozdelovac typu LUCAS dle obrazku
Děkuji ALF
Líbí se
Link
Odpovědět
2. červen 2007