Vážení přizpěvatelé, poraďte: mám vložku s pístem typu "A". Je tato vložka použitelná také pro píst typu "B" (když teda to "Áčko" napřed vyndám😕 ...) a naopak? Doplním, že se jedná o favoriťácké písty a vložky.
A další problém: na pístech 136 mám vyraženou číslici "2". Můžete říct, co značí? Na pístech 135 sem se jí totiž nedohledal (a nenašel sem tam ani jinou cifru), takže co to znamená?
13. červen 2007