No tak Láďo Ladiči šup šup...nebo to už žádnej trhák nebude 😀
Ahojky eRkaři,


udělal jsem presentaci v programu Power Point ze srazu v Mohelnici.


Je tam 25 fotek, přechody a hudba . Kdo má o tuto presentaci zájem , rád mu ji přepošlu z mé emailové adresy která je :


Kiwira@seznam.cz


Stačí když mi pošlete email a do Předmětu vepíšete Presentace.


Mějte se krásně Mirek