Presentace Power Point
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
mkupe
22. červen 2007
No tak Láďo Ladiči šup šup...nebo to už žádnej trhák nebude 😀
Líbí se
Link
Odpovědět
Kiwira
22. červen 2007
Ahojky eRkaři,
udělal jsem presentaci v programu Power Point ze srazu v Mohelnici.
Je tam 25 fotek, přechody a hudba . Kdo má o tuto presentaci zájem , rád mu ji přepošlu z mé emailové adresy která je :
Kiwira@seznam.cz
Stačí když mi pošlete email a do Předmětu vepíšete Presentace.
Mějte se krásně Mirek
Líbí se
Link
Odpovědět
22. červen 2007