Zraz Eriek na Slovensku:

Tak Erkari Sslovenski, ako ste na tom? Piste vsetci, co by ste boli ochotni prist, napiste aj kedy by Vam to vyhovovalo.


Ja mozem:


25.-26.8.


kedykolvek po 15.9.





Ked kazdy napise, ci ma zaujem a kedy moze, tak zistime, ci sa nieco oplati robit a zistime aj termin, ktory vyhovuje vacsine. Samozrejme, vitani su aj priaznivci z ostatnych clenskych statov RVHP
Tak co, skusime ozivit napad?
Tak potom to vyzera asi najlepsie na zelenu vodu....ale kedy????





Mozne terminy: 28-29.7, 11-12.8, 18-19.8
No najlepsie by to bolo urobit tak nejak aby to bolo blizsie aj nasim kamaratom z CZ...pripadne to mozme nechat aj na zaciatok septembra....Ak by sa to riesilo tento mesiac tak cojaviem vikend 21-22 by bol premna totalne vyhovujuci.....ide hlavne oto aby sme sa tam stretli v co najvacsom pocte..Skoda zdar🙂
Chcel som aby to bolo niekde v okoli BB kvoli vychodu, ale Zelenu vodu beriem..3,4,5 august som na duchonke a od 25.8 v bulharsku, takze okolo 28.7 alebo potom v auguste..ja by som velmi rad prisiel..


Ale,





ot.c 1: aby bola zelena voda volna, a kto to tam nejak upovedomi miestnych aby nas nevyhanali, alebo prideme na blink?





ot. c 2 vllad, nitrianske rudno?





Mne osobne je jedno, povie sa zelena voda, pridem tam, povie sa nitr. rudno, idem tam..
Tak ak to bude zacinat 28.7 alebo neskor a Martin alebo Pato ma bude ochotny zobrat (za prispevok na beznin) tak by som sa rad pridal...
Pokud to bude tento víkend (14.-15.7.) někde na středním Slovensku, mohl bych se taky stavit na pokec, sice ne erkem, ale to snad nevadí...🙂
Som za, len v mojom pripade zalezi na lokalite kedze mame mnoho prace na rekonstrukcii byvania. Uplne super by bolo pokracovanie na zelenej vode v NM ako pred 2 rokmi 0-ty rocnik 🙂 .Stretavke a skode zdar! (pochvalovali si myslim aj z moravy co sa tyka vzdialenosti a lokality)
Dobrý nápad. Počítajte somnou.
efendy tak to moze byt dobry napad........na slovensku sa nic take nerobi....ale ked uz tak to treba premysliet a urobit na styl srazu Hundertgang kde som bol v roku 2005 a velmi sa mi to pacilo...som za ...🙂
Ahojte,





Pani, co tak poriesit stretko???





Mali by ste zaujem? kolki?





Kde? (navrhujem stred. Slovensko, ja som z Ba, tak aby aj Kosicania to mali podobne blizko.) Nech sa tam stretneme viaceri...





Ktory vikend??? sobotu?





Dajte, vediet, som zvedavy....








P.S. /ja som 25.8-4.9 v bulharsku/





KarabenNemsi