rally vltava
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
petr
13. srpen 2007
Používalo se jako označení posádky a doprovodu
Líbí se
Link
Odpovědět
Falcon
13. srpen 2007
Vypadá to spíš jako svorka na papíry než jako odznak...
Líbí se
Link
Odpovědět
Franta
12. srpen 2007
Dnes jsem získal tento odznak a nevím jestli ho dostávali diváci,nebo jezdci a nebo to byl jen prodejný suvenýr.
Líbí se
Link
Odpovědět
13. srpen 2007