Používalo se jako označení posádky a doprovodu
Vypadá to spíš jako svorka na papíry než jako odznak...
Dnes jsem získal tento odznak a nevím jestli ho dostávali diváci,nebo jezdci a nebo to byl jen prodejný suvenýr.