Škoda130 v závodní zbroji

Ty fotky jsou fakt úžasný.Kdyby byli černobílí tak si člověk řekne že je to dobový foto .
krásne...
A tady je detail a pekelne pracne vyrobene 20HP 🙂
Tak tady je jeste jedna 🙂
...aha,a je tam aj 20 HP...
Jak před 30 lety v AZNP v motorsportu...
Tady je v lepsi kvalite 🙂
To je krasne...
Je to krásný, když se stane koníček prací, nebo práce koníčkem? Co je vlastně lepší?


Každopádně tohle je pěkná práce, myslím teda jako její výsledek.
Pánové z renovací veteránů se činí 🙂)).
Moc pěkná fotka 🙂