Identifikace budíku - tlak oleje

čidlo seženeš taky na vrakovišti z Furgona
Je to z traktoru ZETOR 7011 na tlak vzduchu.
Díky za info.


Vznesl jsem u dodavatele dotaz na cenu apod.


http://www.hdkovo.cz/sortiment/pristroje-a-snimace-ganz-kmgy/





Jinak jestli máte někdo navíc podobný budík


i čidlo do 300kč, sem s ním.





Díky





Laďo
Není úplně jedno z čeho to je? GANZ-KMGY je fabrika která dělá přístroje nehledě na značku vozu kam se montují 😉
Tak to jsi mě dostal,jaký je tam průměr v té novější ávce nevím,přišlo mi to stejné..já s těmato malýma autama moc nejezdil..kdyby to bylo na 24 V tak je to určitě tatra,liaz,karosa. Ale na 12 V mě napadla akorát ta ávka a zetor.
akorát ten novější má menší průměr!
Když na 12V tak je to z novější avie,stejný budík jsem viděl i v Zetorech.
Jak jsem psal... podle čísla je to tlakoměr vzduchu na 12V
klasika z vozů AVIA, TATRA ... čidlo určitě seženeš někde v opravně nebo od řidiče za cigára 🙂


mám v erku


jenom nevím, jak je to s voltáží 12/24
že by to byl tento: https://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1159&olimage=28102 ?😀 Akorát trošku jiný dizajn, ale je to on 😀





A zde zástavba do erka: http://www.skoda110r.cz/article.php?aid=1159
To je ve hvězdách příteli M8rinku 😉
Gotreku, když jsi tu 🙂)), budeš na srazu? Bude čidlo?
Nedalo mi to a podíval jsem se... Je to opravdu GANZ-KMGY. Tlakoměr vzduchu D60,12V.
Na 99% KMGY. Fabrika která dělala v licenci budíky VDO a teď je dělá jako svoje. Čidlo by neměl být problém.
Tipoval bych autobus IKARUS.
Niečo podobne bolo na T 815,nie je tam 24V?
Jestli to pomůže je na něm číslo:





38 0054 22 005





Případně jestli tušíte kde k tomu sehnat čídlo,


jsem jedno velký ucho.





Díky
Zdravím,


netušíte někdo z čeho by to mohlo pocházet?


viz foto.


Z Žigula jsem viděl trochu jiný.


Jinak je na něm napsáno Made in Hungary.