J.T.: to mi připomíná jeden článek http://auto.idnes.cz/daimler-sesrotoval-kopii-mercedesu-300sl-f0j-/auto_ojetiny.aspx?c=A120326_185029_auto_ojetiny_hig vida kam až se dostal kopírovací monopol.
Spíš jde o to kde je splašit 🙂
Hooodně podobný kontrolky jako erko měla avia. Když nevíš na co se zaměřit nepoznáš rozdíl.
Známej tu staví už asi třetího lotusa. Taky jsem se v tom jednou svezl..


Ten novej se mi ale moc nelíbí, ale jak bylo řečeno, je hezký že to jde.





Mimochodem, schání na něj kontrolky z erka, hlavně blinkry, nejlépe ty chromový. Vyráběl to Jerrom v replice ale asi už nejsou. Nevíte někdo kde by se daly sehnat?
Asi jako Radek, líbí se mi,že to jde. Toho prvního Kaipana má tady u nás majitel místní mototechny a párkrát jsem se v tom i svezl. Jako jo, je to masírka největší a vzhledem k tomu, že v tom má 1.8, tak to i neskutečně jede. Člověk si v tom připadá, jak ve formuli 🙂 Ten pohled na přední kola je bezva. Ovšem to je asi tak vše. Pouze moc hezká hračka. Pavel s tím byl jednou v Liberci a říkal mi, že kousíčky asfaltu sundával z huby ještě druhej den 😀
Mě se na Kaipanu líbí hlavně to, že to jde. Líbí se mi ty odvozeniny od Lotusu 7, ty přestavby se mi moc nelíbí, ale je na nich pěkný, že se to dá.
Snad i v nějakém Kaipanu jsem seděl a taky ve vozítcích jemu podobných, ale až tak moc mě to nenadchlo. Je to paráda na machrování a třeba nějaký sprint, ale nedokáži si představit v tom jet někam dále. Vzhledem k ceně se dají pořídit použitelnější stroje (např. Mazda MX5), ale proti gustu...


Ten nový se mi celkem líbí a zepředu mi evokuje Evoque.
Já si myslím, že někdy peníze prostě důležité nejsou. Takže pokud chci, tak ať to stojí co to stojí 😀 Jinak s pořádně našláplou motorizací ala naše nesmrtelné OHV na dvou Weberech to musí být maso 😀
Jj, Lotusácký jsou klasika. Jenže to je pro peněženku českých nadšenců krapánek mimo. 14tka a 15cka jsou už přeci jenom dostupnější zábava (navíc když z motorem z Favorita se dají dělat "zázraky"😉
Studie je pěkná. Ale mě se daleko více líbí Kaipan 47 a 57, který koncepčně vychází z Lotusu seven.