Všem děkujeme a jsme už konečně doma z porodnice🙂
Gratuluji, gratuluji!!!
Gratulace k potomku 🙂
Krásná "práce" 🙂 Moc gratuluju!
Taky se přidávám ke gratulaci.
Přidávám se též ke gratulaci.Hlavně zdraví malému a mamince.
Gratulace velikánská
Jirko: tak isto ti gratulujem a blahoželám. Až teraz uvidíš ako nebudeš mať na eRku čas 🙂
gratulujemeeeee 🙂
Gratulace, ať se daří 🙂
Také se připojujeme k zástupu gratulantů !
Gratuluji a přeji hodně štěstí a zdraví do života!
I já gratuluji oboum holkám i pyšnému tátovi !!
Gratulace....mam na den přesně o deset let starší dceru Pavlínu🙂
Vždy si při podobných fotkách říkám: "Není to tak dávno, co jsem je sem dával sám"...





Všechno nejlepší Pavle i mamince...
Jedna
Jirko, tomě i mamince veliká gratulace k tak krásné holčičce. Ať vám dělá jen radost a roste jako z vody.
Ahoj, jmenuji se Pavla Čudková. Narodila jsem se dnes v 1.33hod. Měřím 48cm a vážím 2,98kg. Doufám, že mě přijmete do erkařské rodiny. 🙂