Díky.. 🙂
Taky nevidím důvod dávat jinou vůli než doporučuje výrobce vačky.
dlouhodobým pozorováním vyzkoušeno


nejlepší je ze sedmýho schodu 😉 na šestým je teplý a na osmým je přechlazený 🙂)





takže nejlepší je dle doporučení 🙂
Někteří dávají třeba o 0,05mm více. Prý tak ventil dostane větší šupu a více se otevře. Já nastavuji podle doporučení.
Ahoj, chci se vás zeptat kolik dáváte na sací a výfukuvý ventily milimetru. Škoda 110R má předepsané ventilové vůle 0,15 mm na sací ventily a 0,20 mm na výfukové. Dáváte podle tohodle nebo máte lepší zkušenosti?