Seřízení ventilů
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Pilda
24. červenec 2012
Díky.. 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
m8rinek
24. červenec 2012
Taky nevidím důvod dávat jinou vůli než doporučuje výrobce vačky.
Líbí se
Link
Odpovědět
Laďa-Ladis
24. červenec 2012
dlouhodobým pozorováním vyzkoušeno
nejlepší je ze sedmýho schodu 😉 na šestým je teplý a na osmým je přechlazený 🙂)
takže nejlepší je dle doporučení 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
Eminem
23. červenec 2012
Někteří dávají třeba o 0,05mm více. Prý tak ventil dostane větší šupu a více se otevře. Já nastavuji podle doporučení.
Líbí se
Link
Odpovědět
Pilda
23. červenec 2012
Ahoj, chci se vás zeptat kolik dáváte na sací a výfukuvý ventily milimetru. Škoda 110R má předepsané ventilové vůle 0,15 mm na sací ventily a 0,20 mm na výfukové. Dáváte podle tohodle nebo máte lepší zkušenosti?
Líbí se
Link
Odpovědět
24. červenec 2012