Poděkování
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
Petkar
23. říjen 2012
No, toto trvalo, asi si dalo cestu kolem světa 🙂
Nicméně já mám co říkat, vzhledem k tomu, že udělení Pacoše 2011 byla ONE-MAN-SHOW (a to doslova) a pořád ještě není hotov článek...
Ještě jednou tedy gratuluji a nezbývá mi než zopakovat, co jsem řekl už na Zimním hundertsletu:
"Mně by manželka zabila jenom za nápad vzít na akci typu GG2011 rodinu..."
(a to mám dvě děti již odrostlejší než je Eliška)
A to jsem ještě netušil, čím si projdete při dovolené a jak nezištně pomůžete při Jičinských eRekcích Dragonovi.
Za sebe, jakožto kompletní organizační výbor Pacoše 2011, můžu říct, že jsem si jist, že je v dobrých rukách a kéž by bylo podobných nadšenců víc... 🙂
Líbí se
Link
Odpovědět
dejvV
22. říjen 2012
Přátelé, kamarádi, Vážená eRkařská rodino, Děkujeme !!!
O ocenění jsme věděli, ale až teď se nám dostalo do ruky. O to víc nás těší, když žádné eRko nevlastníme 🙂
Dejv, Katka, Eliška
Líbí se
Link
Odpovědět
23. říjen 2012