Díky za názory tak jsem se už odhodlal a objednávám to u Duma
Moje osobní zkušenost je že p. Vostrému je všechno u prdele a dodací lhůta je mu narozdíl od slova lež uplně neznámý pojem 🙂
Tak to je asi prvni kdo je s Vostrym spokojenej 🙂 ja zatim slysel jen nasrany lidi.. Jinak pravda je v tom ze ve vetsine pripadu to je jen hodne predrazeny prekupnik.. Moje vlastni zkusennost je takova ze lze jako kdyz tiskne a vymysli si uplne kraviny 🙁
No od pana Vostrého jsem kupovalal dost věcí včetně kol a můžu říct že na čem jsme se domluvily tak to platilo.Vyšel mě vstříct ikdyž nemusel.Takže skušenost velmi dobrá
Vostrý prodává dělítka od jiného výrobce, od nějž kola údajně převzal, ale už nezaplatil, nicméně dotyčný jedno kolo prodával za 4000Kč.





V brzké době se za ním hodlám vypravit, abych vyřešil jeden spor, tak něco zkusím zjistit...
No pravě že jsem u něj viděl kola dělítka která prodává. Ale zas jse viděl kola od Duma a tak nevím odkoho to vzít.Hlavně jde o kvalitu.


Atd kdyt víte sami.
Jednoduchá věc, je to v podstatě jen překupník nakupující zboží od různých výrobců, které většinou není problém dohledat a nakoupit za lepší ceny. Případně pár věcí vyrábějí sami a ty stojí povětšinou za hovno...





Co jsem měl v ruce tak unibaly zadní nápravy s čínským ložiskem s vaklem jako kráva, dost věcí vydávají za repliku a už od pohledu to s originálem nemá mnoho společného (např palubní deska dle RS).
Noo,tak moje zkusenost je nasledujici.Vydrazil jsem na Aukru predni okno,behem aukce okno ale udajne prodal nekomu jinem.


Sliboval ze okno doda,to ale bohuzel neuskutecnil 🙁((
Ahoj Lidi muže te mně něco řící neco o T\\m motorsport vostry.? Slišel jsem naněj ruzné reference ale rad bych věděl vice