Různé čápoviny (s Čapounem nepříbuzné)

Elektrickou škrabku testovali v posledním SM. Ještě jsem to ale nečet, protože už podle obrázku a nadpisu mi to přišlo uhozený. Zatím jsem si vystačil s klasickou škrabkou a na střídačku to používám s rozmrazovačem. Ten má ale smysl tak do -5, protože po odpaření toho rozmrazovacího to zase rychle zmrzne a je vidět zase prd.
večer nastavím čas na zapnutí bufíka (přídavné topení) a ráno sedám do teplého auta a jedu. nic neškrabu 🙂
Sorry za OT, ale Kubaembečko ma tak trochu naštartoval s tým rozmrazovačom. Spomenul som si totiž, ako som minulú zimu odmrazil sklo, takmer s omrzlinami. Ako boli koncom januára (ledna) 2012 tie veľké mrazy, kedy teplota ráno o siedmej dosahovala u nás -28°C a sklo sa blbo škrabalo, napadla ma vtedy konina. Nemal som rozmrazovač a tak som odklopil stierače a pustil ostrekovače (bolo to na novšom aute, kde sa stierače automaticky spustili, preto to odklopenie). Tak som si takto nemrzkou v ostrekovačoch skropil námrazu a začal škrabkou utierať zo skla mokrú námrazu. Lenže mokrá námraza neletela sama od škrabky a bolo ju treba zotrieť. Čo som urobil, otrel škrabku medzi prstami. Sakra na tú pálivú bolesť nezabudnem. To bolo ako keby som si pustil na ruku tekutý dusík 🙂
Kubo, a jakej? Speje mám za sebou, jsem to takhle nastříkal, pěkně to na skle zkapalnělo a zase zmrzlo. Hold byla velka zima.
Mě stačí rozmrazovač skel za 60kč..akce na čtyři vteřiny..i s kávičkou 😀.
Výrobok na nezaplatenie. Obvykle by som takýto krám vozil asi v kufri. Takže ísť do kufra, rozmotať si 4 metrový kábel, zapojiť, medzitým vyriešiť kam povedie kábel. A potom konečne zapnúť a frézovať sklo. Za tú dobu mám ručnou škrabkou hotové čelné sklo a pokračujem na bočné. Za 800 respektíve vo výpredaji za 400 Kč, no nekúp to. Niekto musí byť "celebrita" aby na seba upútal pozornosť. A pritom stačí investícia 400 Kč.
Tohle píchnout do zapalovače u fáčka, tak už nenasttartuju... A mít přitom puštěnej motor, když je benzin tak drahej? 😀