Doufám, že to Chrobákovi nebude vadit, že se mu sem vnutím, ale o středové pokličky jde také - neměl by někdo na zapůjčení pokličku na poklice Sprint? Případně výkres? Ty mé nějak odcházejí, tak že bych si vylisoval nové. Děkuji moc 🙂
Vím, že inzeráty patří do jiné rubriky, ale přiznejte se, kdo ji čtete...
Potřeboval bych doplnit středové pokličky do kol na Formana - ideální stav viz foto, průměr díry 58mm. Nejsem ale blázen, abych za 4 pokličky dával 5 stovek. Nemá někdo náhodou nějaké zapomenuté doma, které by byl ochotný postrádat za přiměřenější kompenzaci (dejme tomu za schodný počet piv? )
23. březen 2013