Tak pořád aktuální 🙁 nenajde se nikdo?
Taky pořád hledám - ale možná se i něco rýsuje, dokonce dámská společnost - ale s manželky souhlasem 😀
Určitě, ani jsem si nedovolil doufat v tvého bráchu🙂





Snad konečně dojedeme🙂
Ahoj, chceš mého bráchu se samičkou co s tebou jeli eRekce ? telefon na bráchu máš ve vzkazech
Přátelé, kamarádi,





bohužel, neočekávané se stalo skutkem🙁 Dva mitfárové, které jsem měl v záloze na "Zimní" hundertslet mi dali košem, takže se táži, nemáte někdo kamaráda (žádat o kamarádku bych se ani neodvážil😀), který by byl ochoten se této akce účastnit na místě spolujezdce?





Požadavky:


- schopnost číst a psát


- základní orientace v itineráři


- odvaha😀





Nabízím:


- svezení v erku s pološíleným řidičem


- hromadu legrace


- dvojnásobný počet kilometrů a hodin na trase než je plánováno