Jak můžeš v dnešní době žít bez FB?





Asi stejně nanic jako já, takže taky nemůžu kliknout.
Rád bych, leč nemám FB 🙁.
Bingo !
To vypadá na Bobr Cup, tam nás takhle lehlo 🙂
Pánové dámy a kamarádi, děkujeme za podporu a jestl Vás tyto snímky pobavily, (nakonec nic člověka nepotěší víc, než cizí neštěstí),


mám tu ještě jednu, a to v podstatě seriál dvou fotek v rozmezí cca 1-2sec.


Pro zasvěcené na fotografii je Honza Hruška, jezdící manažer týmu Toyota-Dolák MTB team, za který jezdí i náš Ondra.


Honza jezdil v minulosti dlouhá léta ve Španělských profi týmech silniční závody, vyhrál dvě etapy na Giro Italia a jel dvě etapy v růžovém dresu vedoucího jezdce. Takovouhle srandu si tam asi ale neužil.
Podpořeno, a ještě jeden z podobného soudku jako přídavek🙂
Taky, taky 😉
Taktéž.
máš ho tam 🙂
Je to tato fotka
Přátelé, kamarádi, prosím všechny kdo znáte mého syna Ondru Hladíka (ale samozřejmně i ostatní členy naší komunity) a chtěli by jste ho podpořit svým likem v hlasovací fotografické soutěži o kvalitní cyklopřílbu,


likujte zde :


https://www.facebook.com/photo.php?fbid=445121105603142&set=a.431411740307412.1073741861.138243356290920&type=1&theater


Děkuji všem a to i v případě, že soutěž nevyhrajeme.