Jen tak
[
Odpovědět
] [
Začátek diskuze
] [
Nápověda
]
[
Zpět na seznam témat
]
RST
10. květen 2007
..hmmm vcelku vydařený pokus o 3D virtuální eRko.
Líbí se
Link
Odpovědět
jerrom ze skoly
10. květen 2007
Ve skole se ted zabejvame grafikou a v tematu o Blenderu 3D jsem objevil tohle
http://www.blender3d.cz/galerie/displayimage.php?album=29&pos=27
Líbí se
Link
Odpovědět
10. květen 2007