..hmmm vcelku vydařený pokus o 3D virtuální eRko.
Ve skole se ted zabejvame grafikou a v tematu o Blenderu 3D jsem objevil tohle http://www.blender3d.cz/galerie/displayimage.php?album=29&pos=27