| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Chladič 1150
(19 příspěvků) Diskutující: dejvV, Luky, gReen eRko, marťas, Wanec, m8rinek, J.T., Horáček Zdeněk |
m8rinek |
|
Skoda 130LR/H a Rapid 130 H
(4 příspěvky) Diskutující: jourin, RST, mkupe, Falcon |
jourin |
|
Motor old Felicia,Octavia Super vs.Š1203
(19 příspěvků) Diskutující: Dusan RSA, KDB, cuker, dragon, Jarda.r, gReen eRko, tomas, Unregistered 25. březen 2024 |
gReen eRko |
|
Eloxování
(5 příspěvků) Diskutující: HANESS, S.D.Gotrek, m8rinek, Kasi |
m8rinek |
|
Digitální stroboskopická lampa
(10 příspěvků) Diskutující: Marty110r, m8rinek, daves, Hansi, Jikra |
Marty110r |
|
Milý Ježíšku...
(59 příspěvků) Diskutující: Falcon, m8rinek, mototechna, RST, Stanley, Petkar, Chrobak.SACEK, fido, s.d.gotrek, Daves, Jarda.r, Kloggie, dejvV, dragon, Eminem, Petr |
dejvV |
|
Smogová situace
(7 příspěvků) Diskutující: Eminem, Kloggie, Chrobak.SACEK, dragon |
Chrobak.SACEK |
|
Ložiska
(26 příspěvků) Diskutující: RST, LordFree, dragon, dejvV, Jarda.r, Jarda, m8rinek |
Jarda.r |
|
Severka 2009 aneb focení kalendáře "2010
(4 příspěvky) Diskutující: dejvV, Čapoun |
Čapoun |
|
Zadní světla 110
(3 příspěvky) Diskutující: jarda, Chrobak.SACEK, Vitek |
unknown |
|
Vyskeř
(7 příspěvků) Diskutující: Max, m8rinek, Chrobak.SACEK, dragon, JanKozak |
Max |
|
držák brzdové hadice - míry
(4 příspěvky) Diskutující: Myschak, danik |
danik |
|
sacie potrubie
(1 příspěvek) Diskutující: jano130rs |
unknown |
|
Pouliční postřehy ze země svobody
(8 příspěvků) Diskutující: jano130rs, Kloggie, Chrobak.SACEK, Danda |
Chrobak.SACEK |
|
novy motor ?
(12 příspěvků) Diskutující: Luky, Wanec, RST, Kloggie, Eminem, Daves, janek |
unknown |
|
Někdo z okolí Strakonic
(8 příspěvků) Diskutující: dejvV, dragon |
dejvV |
|
Jaké máte zkušenosti se sběrnamy
(12 příspěvků) Diskutující: pailot, mkupe, Vitek, m8rinek, s.d.gotrek, RST, pajk, J.T., jano130rs, dejvV, Čapoun |
pailot |
|
Spartak KDF
(9 příspěvků) Diskutující: mkupe, Čapoun, Jarda.r, pailot |
Čapoun |
|
Model eRka 1 : 43
(13 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, mkupe, Čapoun, RST, Falcon, dejvV, Chrobak.SACEK, Paganini, Marty110r |
Tátomechanük |
|
Aukro-ALU kola 4x130
(6 příspěvků) Diskutující: gReen eRko, Čapoun, TTomas, vhml |
gReen eRko |
|
Výměna olejové Filtru-Aje to :-)
(85 příspěvků) Diskutující: Petkar, Kubaembecko, MATY, mkupe, Daves, Petr, vhml, dejvV, m8rinek, KDB, Dejvid, RST, Jarda.r, danik, Čapoun, dragon, Eminem, Laďa-Ladis |
Čapoun |
|
Video - Sen ještě neskončil ;o)
(4 příspěvky) Diskutující: gReen eRko, Kubaembecko, jourin |
gReen eRko |
|
Domo Robo a je tu Jawaplan
(2 příspěvky) Diskutující: Čapoun |
Čapoun |
|
pokovení parabol světlometů
(22 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Vitek, Martin z K, pajk, Eminem, dejvV, mkupe, Laďa-Ladis, tomik977 |
pajk |
|
Přední tlumiče
(5 příspěvků) Diskutující: Hansoff, Marty110r, Vitek, Myschak |
Marty110r |
|
Jaké auto za 30 až 60tis.
(109 příspěvků) Diskutující: Lucinka, Výska, Kubaembecko, mkupe, Falcon, Hansi, Laďa-Ladis, Jarda.r, Danda, Daves, danik, Čapoun, vhml, Eminem, zbyňa, Chrobak.SACEK, RST, kpt.Budha, m8rinek, KDB, dejvV, Petkar, Vitek, Stanley, dragon |
Vitek |
|
Již máte zazimováno?
(30 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Eminem, s.d.gotrek, Lucinka, RST, Hansi, dragon, Petkar, dejvV, Laďa-Ladis, fido, mkupe, Jarda.r, zbyňa, Čapoun |
mkupe |
|
Někdo z Prahy??
(4 příspěvky) Diskutující: J.T., Kloggie, s.d.gotrek |
J.T. |
|
Krásný kousek kovu
(9 příspěvků) Diskutující: RST, MATY, Petkar, s.d.gotrek, kpt.Budha, dejvV |
unknown |
|
Poděkování
(2 příspěvky) Diskutující: dejvV, Petkar |
dejvV |
|
Ethanol
(19 příspěvků) Diskutující: Eminem, Pilda, dejvV, pajk, Čapoun, Myschak, mkupe, RST, m8rinek, s.d.gotrek, Falcon, dragon, werkan |
Pilda |
|
Nový Rapid na silnici
(103 příspěvky) Diskutující: Falcon, kpt.Budha, J.T., zbyňa, Dejvid, KDB, Čapoun, MATY, 123, Petkar, dejvV, Jarda.r, trabant24, Daves, m8rinek, Laďa-Ladis, RST, zdenek, Eminem, Chrobak.SACEK |
RST |
|
matky kopretiny
(3 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Dan |
unknown |
|
stahování oken
(13 příspěvků) Diskutující: DVD76, J.T., daves, cuker, Stanley, m8rinek, Jirka 12 |
unknown |
|
Příspěvek na chod
(17 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, MATY, J.T., Chrobak.SACEK, Stanley, DVD76, RST, m8rinek, dragon, dejvV, Ferdo mravec |
m8rinek |
|
Mřížka zadního čela model 71-72
(7 příspěvků) Diskutující: Myschak, Martin z K, mkupe, gReen eRko |
gReen eRko |
|
Někdo z okolí Jičína??
(11 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Chrobak.SACEK, dejvV |
Chrobak.SACEK |
|
Někdo z okolí Pardubic?
(3 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, mkupe, m8rinek |
unknown |
|
Někdo z okolí Přelouče?
(3 příspěvky) Diskutující: mkupe, m8rinek |
m8rinek |
|
Nové hadice k Motoru Škoda 110R
(10 příspěvků) Diskutující: mkupe, Chrobak.SACEK, dragon, Pilda, m8rinek, Čapoun |
Čapoun |
|
3 válce?
(5 příspěvků) Diskutující: RST, gReen eRko, Kloggie, Em |
Kloggie |
|
Odstíny zelené na stovku
(20 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, wlad, pajk, m8rinek, pailot, Dusan RSA, danik, vhml |
vhml |
|
Vnitřní výztuha prahů Škoda 1000 MB
(33 příspěvky) Diskutující: TTomas, DVD76, dragon, Dusan RSA, Jozka, Myschak, Dejvid, RST, Kubaembecko, S.D.Gotrek, Matule, danik, m8rinek |
Kubaembecko |
|
Logo na auto pro malé podnikání
(4 příspěvky) Diskutující: Falcon, dragon, Milan |
unknown |
|
Autoservis Plzeň a okolí
(1 příspěvek) Diskutující: Piitr |
unknown |
|
Míry dveří
(8 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, jano130rs, m8rinek, J.T. |
J.T. |
|
Den otevřených dveří Kvasiny
(20 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, Free, Jikra, m8rinek, Chrobak.SACEK, Dejvid, RST, dejvV |
RST |
|
Běšiny Podzim 2012
(6 příspěvků) Diskutující: gReen eRko, vhml, RST |
RST |
|
Konečně aktualizace článku o Žabičce
(1 příspěvek) Diskutující: gReen eRko |
gReen eRko |
|
Prototypová 110R
(32 příspěvky) Diskutující: Daves, Chrobak.SACEK, danik, Max, kpt.Budha, Kloggie, Jarda.r, Erkomartin, Čapoun, Nemša, Kubaembecko, Petkar, Petr, Martin z K, Pů, jourin, Jikra, m8rinek |
m8rinek |