| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Nabídka olej
(28 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, Čapoun, m8rinek, Stanley, Eminem, vhml, RST |
RST |
|
130RS Rozdil mezi okruháčem a soutěžákem
(9 příspěvků) Diskutující: getbizi, RST, Jozka, Falcon, Čapoun, jourin |
jourin |
|
Rozebrání vnějších kloubů poloos
(9 příspěvků) Diskutující: Petr, Džon, daves, m8rinek, Danda, cuker, Dejvid |
Dejvid |
|
Škoda 120 LSX
(14 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, mkupe, Jarda.r, Čapoun, Eminem, Kubaembecko, Huty, Tom, Martin |
Kubaembecko |
|
Pneumatika
(5 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, Eminem, Jarda.r |
Kubaembecko |
|
inzerát 130RS
(7 příspěvků) Diskutující: m8rinek, trabant24, Eminem, Laďo, dejv, Rene |
unknown |
|
Převodka řízení
(4 příspěvky) Diskutující: Ondřej.130rs, m8rinek |
Ondřej.130rs |
|
Štítek
(2 příspěvky) Diskutující: Franta, daves |
unknown |
|
Fotky z Běšin Podzim 2011
(3 příspěvky) Diskutující: daves, RST, Čapoun |
unknown |
|
silnější ventilové pružiny
(14 příspěvků) Diskutující: m8rinek, danik, Kloggie, pajk, Wanec, Mojek odjinud, RST, Mojek, gReen eRko |
Mojek |
|
Donašeč
(7 příspěvků) Diskutující: Kloggie, dejvV, Chrobak.SACEK, Jikra |
Jikra |
|
130RS plech pod budíky
(7 příspěvků) Diskutující: mirena, Falcon, Franta, m8rinek |
mirena |
|
Motor prevodovka
(9 příspěvků) Diskutující: Petkar, RST, Daves, sumacher21, Falcon |
unknown |
|
olemování nárazníku
(10 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Kloggie, pajk, Spectrista, HANESS, Jarda.r |
pajk |
|
Prahy 110r
(6 příspěvků) Diskutující: Martin z K, m8rinek, Kubaembecko, getbizi |
getbizi |
|
hlavovy sroub (imbus) FAVO
(4 příspěvky) Diskutující: RST, Stanley, m8rinek |
Stanley |
|
Přeovodvý olej
(7 příspěvků) Diskutující: Petr, Eminem, MATY, Jerrom, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Vzadu nemám pásy - přeprava dětí?
(19 příspěvků) Diskutující: mkupe, cuker, Chrobak.SACEK, Jarda.r, dejvV, DVD76, Jikra, mbx, Daves |
mkupe |
|
Přijďte se svézt
(1 příspěvek) Diskutující: Jikra |
Jikra |
|
odklon a záklon př. nápravy
(4 příspěvky) Diskutující: Petr, m8rinek, Ondřej.130rs |
Ondřej.130rs |
|
Snizeni hlavy valcu
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Rene, Džon, Petr |
unknown |
|
Přihlášení vozu
(4 příspěvky) Diskutující: Jarda.r, Stanley, kpt.Budha |
kpt.Budha |
|
Škoda 130 L
(40 příspěvků) Diskutující: Petkar, Jikra, dejvV, kachnis, dejv, Stanley, Roman, Kloggie, Kubaembecko, m8rinek, RST, Jarda.r, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Typovy list kolinskeho volantu
(11 příspěvků) Diskutující: zbyňa, TTomas, Matsoft, Hansi, Jozka, DVD76 |
unknown |
|
Staré rádio přestavěné na MP3
(44 příspěvky) Diskutující: Jarda.r, vhml, Vitek, Eminem, m8rinek, mkupe, Petr, Zdenda, Chrobak.SACEK, RST, Falcon, Jikra, Daves, Rosol, Unregistered 29. červenec 2023 |
Falcon 13. říjen 2011 |
|
Běšiny Podzim 2011
(19 příspěvků) Diskutující: Jozka, Daves, m8rinek, Petr, Chrobak.SACEK, mototechna, Luky, RST |
RST |
|
10 aut, která se stala symbolem 70. let
(19 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Jarda.r, Kubaembecko, Tátomechanük, Jikra, m8rinek, Eminem, Jozka, Falcon |
Chrobak.SACEK |
|
Společenská nebezpečnost u přestupku
(5 příspěvků) Diskutující: Falcon, Chrobak.SACEK, Jozka |
Chrobak.SACEK |
|
Šrot
(70 příspěvků) Diskutující: Max, darson, RST, Eminem, hagios, Hansi, Výska, Petr, Chrobak.SACEK, DVD76, Jarda.r, m8rinek, Dejvid, Kloggie, mototechna, Kubaembecko, Daves |
unknown |
|
Kalendář
(15 příspěvků) Diskutující: Petr, Čapoun, RST, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, mototechna |
Kubaembecko |
|
Škodovácký kalendář 2012
(1 příspěvek) Diskutující: Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
lze na fávo gumy 165/80 ?
(30 příspěvků) Diskutující: afro100, Čapoun, Kolman, Petr, Jarda.r, RST, KDB, Chrobak.SACEK, Jikra |
unknown |
|
Pružiny
(6 příspěvků) Diskutující: Majkl, Ondřej.130rs, Petkar, m8rinek, Chrobak.SACEK |
Ondřej.130rs |
|
Akce 10-14.10. v Jičíně
(1 příspěvek) Diskutující: Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Kupátko v hudebním sestřihu roku 1973
(4 příspěvky) Diskutující: mkupe, RST, Jarda.r, Eminem |
unknown |
|
Zadný blatník Š 110r
(8 příspěvků) Diskutující: Petr, Džon, Darson, Petkar |
darson |
|
Škoda Rapid z Indie
(29 příspěvků) Diskutující: Jikra, m8rinek, Kloggie, zbyňa, Petr, Jarda.r, trabant24, mototechna, RST, DVD76, Falcon, Čapoun, Chrobak.SACEK, Vitek |
Čapoun |
|
olejový chladič
(12 příspěvků) Diskutující: darfman, Čapoun, zbyňa, vhml, Chrobak.SACEK, dejv, Jikra, Falcon, Kubaembecko, Jozka |
darfman |
|
Spínače brzd. světel
(15 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, m8rinek, Petkar, Eminem, Martin z K, Jikra, Petr, RST, Chrobak.SACEK, DVD76, Jarda.r |
RST |
|
Kliky
(8 příspěvků) Diskutující: mkupe, Kubaembecko, ASokky, Martin z K, Jarda.r, Petr |
Jarda.r |
|
doprava
(6 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, dejv, kpt.Budha, dejvV |
dejvV |
|
Trocha teorie
(6 příspěvků) Diskutující: dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Petr, Eminem |
Chrobak.SACEK |
|
Zapojení 55A alternátoru
(15 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Petkar, Tátomechanük, vhml, Petr, RST, Eminem |
Eminem |
|
Osvětlení SPZtky
(10 příspěvků) Diskutující: Eminem, Chrobak.SACEK, Jarda.r, m8rinek, Vitek, Martin z K, Kubaembecko, daves |
Chrobak.SACEK |
|
Diely na motor Š 720
(6 příspěvků) Diskutující: Vitek, Max, Luky, kpt.Budha, jano130rs |
unknown |
|
lišty
(6 příspěvků) Diskutující: mkupe, Martin z K, Daniel8 |
Daniel8 |
|
plovákový ventil
(7 příspěvků) Diskutující: mkupe, Danda, Jikra, Chrobak.SACEK, Daves, martin |
unknown |
|
Nové řízení na Erko
(14 příspěvků) Diskutující: basumen, Kubaembecko, KDB, Tátomechanük, Jikra, Jarda.r, Čapoun, Dejvid, Vitek |
Čapoun |
|
Takhle se chytaj krásný holky na kočkola
(23 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Daves, RST, Eminem, danik, Martin z K, Petkar, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Čapoun, kpt.Budha |
Čapoun |
|
Škoda Citigo
(55 příspěvků) Diskutující: Petkar, Hansi, Falcon, Čapoun, DVD76, Dejvid, Daves, Kloggie, Chrobak.SACEK, Eminem, Jarda.r, RST |
RST |