Téma Nové téma Založil
Nabídka olej (28 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, Čapoun, m8rinek, Stanley, Eminem, vhml, RST
130RS Rozdil mezi okruháčem a soutěžákem (9 příspěvků)
Diskutující: getbizi, RST, Jozka, Falcon, Čapoun, jourin
Rozebrání vnějších kloubů poloos (9 příspěvků)
Diskutující: Petr, Džon, daves, m8rinek, Danda, cuker, Dejvid
Škoda 120 LSX (14 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, mkupe, Jarda.r, Čapoun, Eminem, Kubaembecko, Huty, Tom, Martin
Pneumatika (5 příspěvků)
Diskutující: Kubaembecko, Eminem, Jarda.r
inzerát 130RS (7 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, trabant24, Eminem, Laďo, dejv, Rene
Převodka řízení (4 příspěvky)
Diskutující: Ondřej.130rs, m8rinek
Štítek (2 příspěvky)
Diskutující: Franta, daves
Fotky z Běšin Podzim 2011 (3 příspěvky)
Diskutující: daves, RST, Čapoun
silnější ventilové pružiny (14 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, danik, Kloggie, pajk, Wanec, Mojek odjinud, RST, Mojek, gReen eRko
Donašeč (7 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, dejvV, Chrobak.SACEK, Jikra
130RS plech pod budíky (7 příspěvků)
Diskutující: mirena, Falcon, Franta, m8rinek
Motor prevodovka (9 příspěvků)
Diskutující: Petkar, RST, Daves, sumacher21, Falcon
olemování nárazníku (10 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Kloggie, pajk, Spectrista, HANESS, Jarda.r
Prahy 110r (6 příspěvků)
Diskutující: Martin z K, m8rinek, Kubaembecko, getbizi
hlavovy sroub (imbus) FAVO (4 příspěvky)
Diskutující: RST, Stanley, m8rinek
Přeovodvý olej (7 příspěvků)
Diskutující: Petr, Eminem, MATY, Jerrom, Chrobak.SACEK
Vzadu nemám pásy - přeprava dětí? (19 příspěvků)
Diskutující: mkupe, cuker, Chrobak.SACEK, Jarda.r, dejvV, DVD76, Jikra, mbx, Daves
Přijďte se svézt (1 příspěvek)
Diskutující: Jikra
odklon a záklon př. nápravy (4 příspěvky)
Diskutující: Petr, m8rinek, Ondřej.130rs
Snizeni hlavy valcu (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Rene, Džon, Petr
Přihlášení vozu (4 příspěvky)
Diskutující: Jarda.r, Stanley, kpt.Budha
Škoda 130 L (40 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Jikra, dejvV, kachnis, dejv, Stanley, Roman, Kloggie, Kubaembecko, m8rinek, RST, Jarda.r, Chrobak.SACEK
Typovy list kolinskeho volantu (11 příspěvků)
Diskutující: zbyňa, TTomas, Matsoft, Hansi, Jozka, DVD76
Staré rádio přestavěné na MP3 (44 příspěvky)
Diskutující: Jarda.r, vhml, Vitek, Eminem, m8rinek, mkupe, Petr, Zdenda, Chrobak.SACEK, RST, Falcon, Jikra, Daves, Rosol, Unregistered 29. červenec 2023
Běšiny Podzim 2011 (19 příspěvků)
Diskutující: Jozka, Daves, m8rinek, Petr, Chrobak.SACEK, mototechna, Luky, RST
10 aut, která se stala symbolem 70. let (19 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Jarda.r, Kubaembecko, Tátomechanük, Jikra, m8rinek, Eminem, Jozka, Falcon
Společenská nebezpečnost u přestupku (5 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Chrobak.SACEK, Jozka
Šrot (70 příspěvků)
Diskutující: Max, darson, RST, Eminem, hagios, Hansi, Výska, Petr, Chrobak.SACEK, DVD76, Jarda.r, m8rinek, Dejvid, Kloggie, mototechna, Kubaembecko, Daves
Kalendář (15 příspěvků)
Diskutující: Petr, Čapoun, RST, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, mototechna
Škodovácký kalendář 2012 (1 příspěvek)
Diskutující: Chrobak.SACEK
lze na fávo gumy 165/80 ? (30 příspěvků)
Diskutující: afro100, Čapoun, Kolman, Petr, Jarda.r, RST, KDB, Chrobak.SACEK, Jikra
Pružiny (6 příspěvků)
Diskutující: Majkl, Ondřej.130rs, Petkar, m8rinek, Chrobak.SACEK
Akce 10-14.10. v Jičíně (1 příspěvek)
Diskutující: Chrobak.SACEK
Kupátko v hudebním sestřihu roku 1973 (4 příspěvky)
Diskutující: mkupe, RST, Jarda.r, Eminem
Zadný blatník Š 110r (8 příspěvků)
Diskutující: Petr, Džon, Darson, Petkar
Škoda Rapid z Indie (29 příspěvků)
Diskutující: Jikra, m8rinek, Kloggie, zbyňa, Petr, Jarda.r, trabant24, mototechna, RST, DVD76, Falcon, Čapoun, Chrobak.SACEK, Vitek
olejový chladič (12 příspěvků)
Diskutující: darfman, Čapoun, zbyňa, vhml, Chrobak.SACEK, dejv, Jikra, Falcon, Kubaembecko, Jozka
Spínače brzd. světel (15 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, m8rinek, Petkar, Eminem, Martin z K, Jikra, Petr, RST, Chrobak.SACEK, DVD76, Jarda.r
Kliky (8 příspěvků)
Diskutující: mkupe, Kubaembecko, ASokky, Martin z K, Jarda.r, Petr
doprava (6 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, dejv, kpt.Budha, dejvV
Trocha teorie (6 příspěvků)
Diskutující: dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Petr, Eminem
Zapojení 55A alternátoru (15 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Petkar, Tátomechanük, vhml, Petr, RST, Eminem
Osvětlení SPZtky (10 příspěvků)
Diskutující: Eminem, Chrobak.SACEK, Jarda.r, m8rinek, Vitek, Martin z K, Kubaembecko, daves
Diely na motor Š 720 (6 příspěvků)
Diskutující: Vitek, Max, Luky, kpt.Budha, jano130rs
lišty (6 příspěvků)
Diskutující: mkupe, Martin z K, Daniel8
plovákový ventil (7 příspěvků)
Diskutující: mkupe, Danda, Jikra, Chrobak.SACEK, Daves, martin
Nové řízení na Erko (14 příspěvků)
Diskutující: basumen, Kubaembecko, KDB, Tátomechanük, Jikra, Jarda.r, Čapoun, Dejvid, Vitek
Takhle se chytaj krásný holky na kočkola (23 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, Daves, RST, Eminem, danik, Martin z K, Petkar, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Čapoun, kpt.Budha
Škoda Citigo (55 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Hansi, Falcon, Čapoun, DVD76, Dejvid, Daves, Kloggie, Chrobak.SACEK, Eminem, Jarda.r, RST