| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
čalúnenie interiéru
(24 příspěvky) Diskutující: Eddie, Láďa Ladič, mototechna, vlllad, Petkar, Daves, zbyňa, Myschak, Džon, Rumman |
mototechna |
|
Nedá mi to nepřeposlat....
(9 příspěvků) Diskutující: Jezevec, Jerrom, Luky, Petkar, aldo |
Petkar |
|
ze života nového silničního zákona
(7 příspěvků) Diskutující: HOMBRE, Jarda.r, VanThomas, Falcon, Stanley |
HOMBRE |
|
Svetveteranu.cz a Škoda 110 R
(1 příspěvek) Diskutující: Charles |
Charles |
|
Barva na alu koda
(8 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, Prsoň, Chrobak.SACEK, Výska, pouzi, lukas |
unknown |
|
DVD ZE ZIMNÍHO HUNDERT SLETU
(8 příspěvků) Diskutující: Dejvid, Petr, Láďa Ladič, fido, Danda |
Petr |
|
Zaujímavá myšlienka
(3 příspěvky) Diskutující: Ferdo mravec, Láďa Ladič, Falcon |
Ferdo mravec |
|
diferenciálův konec
(8 příspěvků) Diskutující: Danda, Siki, PetanBMX, Wanec, jirka, RST |
unknown |
|
prerušovač
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, zbyňa, Hansi, Daves, vlllad, mototechna, Jarda.r |
mototechna |
|
problém s tachometrem
(3 příspěvky) Diskutující: Luky, vlllad |
Luky |
|
Otvory v podlaze ( "jazyky" ) ???...
(11 příspěvků) Diskutující: Honza, zbyňa, spyker, Fity, Petr, Laďa-Ladis, daves |
unknown |
|
reklama s eRkom
(4 příspěvky) Diskutující: mototechna, Láďa Ladič |
mototechna |
|
kryty předních tlumičů
(16 příspěvků) Diskutující: Myschak, Rumman, Daves, jirka |
unknown |
|
ERKO - Veterán
(13 příspěvků) Diskutující: JOhn, Výska, m8rinek, Láďa Ladič, Kiwira, Thomas, Jarda.r, zdenek, Kloggie, Daves, Jezevec, Falcon |
unknown |
|
Ochrana R-CHATU
(13 příspěvků) Diskutující: Džon, Petr, vtěrka, Karfi, Jarda.r, Ferdo mravec, vlllad, Daves, Jezevec, Falcon |
Jezevec |
|
Hlava
(24 příspěvky) Diskutující: pajk, kachnis, Eidy, Laďa-Ladis, HANESS, mototechna, Eddie, Karfi, jirka, Danda, Jerrom |
Jerrom |
|
Brzdy nesvítí
(4 příspěvky) Diskutující: alchstuip, ondrejs, J.T. |
J.T. |
|
Napajeni prerusovace
(8 příspěvků) Diskutující: VanThomas, Petr, Daves |
Daves |
|
Plech pod nádrž a oil chladič
(8 příspěvků) Diskutující: Myschak, tommy, ASokky, m8rinek |
ASokky |
|
Olejové čidlo
(11 příspěvků) Diskutující: Myschak, misumi, hrabje_x, Laďa-Ladis, Danda, Prsoň |
Prsoň |
|
Tvrdé ventilové sedla
(1 příspěvek) Diskutující: J.T. |
J.T. |
|
šavle
(1 příspěvek) Diskutující: Wanec |
unknown |
|
vypadky webu
(11 příspěvků) Diskutující: HANESS, Danda, Výska, Petr, Láďa Ladič, Džon, Stanley, Daves |
Stanley |
|
VIDEO - skodovky na kopcoch
(2 příspěvky) Diskutující: Gemini, MATY |
unknown |
|
dobrej webik, oko potesi, srdce zaplesa
(2 příspěvky) Diskutující: Stanley, Luky |
Stanley |
|
Držák převodovky
(15 příspěvků) Diskutující: Luky, Jerrom, nets, Petr, vhml., Stepan, ZdenoR, Petkar, jarda vávra, m8rinek |
ZdenoR |
|
Dobová Videa
(12 příspěvků) Diskutující: Falcon, Jerrom, Laďo, Huty, mototechna, Charles, Feratt, SmokinMon, Gemini, M@ra, green erko |
unknown |
|
Hliníkové lišty stahovacich oken
(12 příspěvků) Diskutující: Honza, Marty110r, Petr, RST, Jerrom, Falcon, mototechna, tommy |
unknown |
|
C vahadla
(7 příspěvků) Diskutující: honza, Jerrom, DynDyn, PetanBMX, VanThomas, Karfi |
unknown |
|
ramena
(3 příspěvky) Diskutující: Tátomechanük, Mira |
unknown |
|
Vačice
(5 příspěvků) Diskutující: fido, Jerrom, Falcon |
Jerrom |
|
škoda 110 L
(14 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, pailot, p.b, tommy, J.T., RST, Petr, mirena |
mirena |
|
Brzdovej válec
(7 příspěvků) Diskutující: Petr, MichalK, Láďa Ladič, PetanBMX, Pů, Palmexman |
unknown |
|
Destruction derby
(13 příspěvků) Diskutující: Huty, Petr, Falcon, Karfi, mototechna, Ferdo mravec |
mototechna |
|
120S
(6 příspěvků) Diskutující: Lord-Dj Free, Tátomechanük, Jarda.r, kpt.Budha |
kpt.Budha |
|
Strmý hřeben
(4 příspěvky) Diskutující: Daves, Tátomechanük, Laďa-Ladis, Tomas |
Daves |
|
hloupí dotaz
(7 příspěvků) Diskutující: m8rinek, RST, J.T., Petkar, misumi |
unknown |
|
Elektron.super měřák
(6 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Franta, Jarda.r, Feratt |
unknown |
|
elektronika
(20 příspěvků) Diskutující: Eidy, nets, crestik, Medvěd, Martin z K, Ferdo mravec, Jarda.r, Sheff, Výska, HANESS doma, HANESS, Falcon |
Sheff |
|
Dobové fotky
(1 příspěvek) Diskutující: EMMINEM |
unknown |
|
Mám 2 rozdělovače, nevím z jakých motorů
(5 příspěvků) Diskutující: Myschak, Martin z K, Koko, Láďa Ladič |
Láďa Ladič |
|
Táhne ke straně
(26 příspěvků) Diskutující: RST, vlllad, Eidy, Tátomechanük, HANESS, Petkar, Myschak, Siki, Džon, Stanley, alda, Petr, Laďa-Ladis, m8rinek |
Petr |
|
Felicia Cabrio
(11 příspěvků) Diskutující: Prsoň, Danda, Libor, vlllad, Pneumont, Jarda.r, Hyde, Luky, RisoKE |
Prsoň |
|
Stierače
(5 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Danda, mototechna, Martin z K |
mototechna |
|
spojková trubička
(2 příspěvky) Diskutující: Koko, Danda |
Koko |
|
110r veterán.
(9 příspěvků) Diskutující: dvordy, Hansi, Láďa Ladič, zdenek, Výska, Medvěd, JOhn |
unknown |
|
vypaltí se koupit...
(4 příspěvky) Diskutující: Falcon, mytysek, RST |
mytysek |
|
180/200RS
(12 příspěvků) Diskutující: PETR, Petkar, kony, Jarda.r, wlad, Danda, Falcon, Luky, lukas, Laďa-Ladis, pajk |
unknown |
|
Special/ natural
(37 příspěvků) Diskutující: DD, RST, Danda, Falcon, tommy, Tátomechanük, dushko, Mojek, S.D.Gotrek, Stanley |
unknown |
|
Zajímavost
(3 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, Láďa Ladič, Luky |
S.D.Gotrek |