Téma Nové téma Založil
čalúnenie interiéru (24 příspěvky)
Diskutující: Eddie, Láďa Ladič, mototechna, vlllad, Petkar, Daves, zbyňa, Myschak, Džon, Rumman
Nedá mi to nepřeposlat.... (9 příspěvků)
Diskutující: Jezevec, Jerrom, Luky, Petkar, aldo
ze života nového silničního zákona (7 příspěvků)
Diskutující: HOMBRE, Jarda.r, VanThomas, Falcon, Stanley
Svetveteranu.cz a Škoda 110 R (1 příspěvek)
Diskutující: Charles
Barva na alu koda (8 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, Prsoň, Chrobak.SACEK, Výska, pouzi, lukas
DVD ZE ZIMNÍHO HUNDERT SLETU (8 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, Petr, Láďa Ladič, fido, Danda
Zaujímavá myšlienka (3 příspěvky)
Diskutující: Ferdo mravec, Láďa Ladič, Falcon
diferenciálův konec (8 příspěvků)
Diskutující: Danda, Siki, PetanBMX, Wanec, jirka, RST
prerušovač (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, zbyňa, Hansi, Daves, vlllad, mototechna, Jarda.r
problém s tachometrem (3 příspěvky)
Diskutující: Luky, vlllad
Otvory v podlaze ( "jazyky" ) ???... (11 příspěvků)
Diskutující: Honza, zbyňa, spyker, Fity, Petr, Laďa-Ladis, daves
reklama s eRkom (4 příspěvky)
Diskutující: mototechna, Láďa Ladič
kryty předních tlumičů (16 příspěvků)
Diskutující: Myschak, Rumman, Daves, jirka
ERKO - Veterán (13 příspěvků)
Diskutující: JOhn, Výska, m8rinek, Láďa Ladič, Kiwira, Thomas, Jarda.r, zdenek, Kloggie, Daves, Jezevec, Falcon
Ochrana R-CHATU (13 příspěvků)
Diskutující: Džon, Petr, vtěrka, Karfi, Jarda.r, Ferdo mravec, vlllad, Daves, Jezevec, Falcon
Hlava (24 příspěvky)
Diskutující: pajk, kachnis, Eidy, Laďa-Ladis, HANESS, mototechna, Eddie, Karfi, jirka, Danda, Jerrom
Brzdy nesvítí (4 příspěvky)
Diskutující: alchstuip, ondrejs, J.T.
Napajeni prerusovace (8 příspěvků)
Diskutující: VanThomas, Petr, Daves
Plech pod nádrž a oil chladič (8 příspěvků)
Diskutující: Myschak, tommy, ASokky, m8rinek
Olejové čidlo (11 příspěvků)
Diskutující: Myschak, misumi, hrabje_x, Laďa-Ladis, Danda, Prsoň
Tvrdé ventilové sedla (1 příspěvek)
Diskutující: J.T.
šavle (1 příspěvek)
Diskutující: Wanec
vypadky webu (11 příspěvků)
Diskutující: HANESS, Danda, Výska, Petr, Láďa Ladič, Džon, Stanley, Daves
VIDEO - skodovky na kopcoch (2 příspěvky)
Diskutující: Gemini, MATY
dobrej webik, oko potesi, srdce zaplesa (2 příspěvky)
Diskutující: Stanley, Luky
Držák převodovky (15 příspěvků)
Diskutující: Luky, Jerrom, nets, Petr, vhml., Stepan, ZdenoR, Petkar, jarda vávra, m8rinek
Dobová Videa (12 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Jerrom, Laďo, Huty, mototechna, Charles, Feratt, SmokinMon, Gemini, M@ra, green erko
Hliníkové lišty stahovacich oken (12 příspěvků)
Diskutující: Honza, Marty110r, Petr, RST, Jerrom, Falcon, mototechna, tommy
C vahadla (7 příspěvků)
Diskutující: honza, Jerrom, DynDyn, PetanBMX, VanThomas, Karfi
ramena (3 příspěvky)
Diskutující: Tátomechanük, Mira
Vačice (5 příspěvků)
Diskutující: fido, Jerrom, Falcon
škoda 110 L (14 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, pailot, p.b, tommy, J.T., RST, Petr, mirena
Brzdovej válec (7 příspěvků)
Diskutující: Petr, MichalK, Láďa Ladič, PetanBMX, Pů, Palmexman
Destruction derby (13 příspěvků)
Diskutující: Huty, Petr, Falcon, Karfi, mototechna, Ferdo mravec
120S (6 příspěvků)
Diskutující: Lord-Dj Free, Tátomechanük, Jarda.r, kpt.Budha
Strmý hřeben (4 příspěvky)
Diskutující: Daves, Tátomechanük, Laďa-Ladis, Tomas
hloupí dotaz (7 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, RST, J.T., Petkar, misumi
Elektron.super měřák (6 příspěvků)
Diskutující: Ferdo mravec, Franta, Jarda.r, Feratt
elektronika (20 příspěvků)
Diskutující: Eidy, nets, crestik, Medvěd, Martin z K, Ferdo mravec, Jarda.r, Sheff, Výska, HANESS doma, HANESS, Falcon
Dobové fotky (1 příspěvek)
Diskutující: EMMINEM
Mám 2 rozdělovače, nevím z jakých motorů (5 příspěvků)
Diskutující: Myschak, Martin z K, Koko, Láďa Ladič
Táhne ke straně (26 příspěvků)
Diskutující: RST, vlllad, Eidy, Tátomechanük, HANESS, Petkar, Myschak, Siki, Džon, Stanley, alda, Petr, Laďa-Ladis, m8rinek
Felicia Cabrio (11 příspěvků)
Diskutující: Prsoň, Danda, Libor, vlllad, Pneumont, Jarda.r, Hyde, Luky, RisoKE
Stierače (5 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Danda, mototechna, Martin z K
spojková trubička (2 příspěvky)
Diskutující: Koko, Danda
110r veterán. (9 příspěvků)
Diskutující: dvordy, Hansi, Láďa Ladič, zdenek, Výska, Medvěd, JOhn
vypaltí se koupit... (4 příspěvky)
Diskutující: Falcon, mytysek, RST
180/200RS (12 příspěvků)
Diskutující: PETR, Petkar, kony, Jarda.r, wlad, Danda, Falcon, Luky, lukas, Laďa-Ladis, pajk
Special/ natural (37 příspěvků)
Diskutující: DD, RST, Danda, Falcon, tommy, Tátomechanük, dushko, Mojek, S.D.Gotrek, Stanley
Zajímavost (3 příspěvky)
Diskutující: S.D.Gotrek, Láďa Ladič, Luky