Téma Nové téma Založil
Jak se Vám líbí ? (39 příspěvků)
Diskutující: Jozka, Petr, Ferdo mravec, cuker, Roman, Vitek, Daves, dragon, Laďa-Ladis, Max, Eminem, Marty110r, janek, S.D. Gotrek, Luky, RST, Kubaembecko, Jarda.r, DVD76, KDB, m8rinek, MATY
Škodovky do celého světa (17 příspěvků)
Diskutující: Jozka, Marty110r, KarabenNemsi, RST, 603, Hansi, Lord-Dj Free, Daves, Lucinka, Chrobak.SACEK, Jarda.r
Dotaz na materiál (4 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, Výska, RST
Reklamana105ku (10 příspěvků)
Diskutující: daves, Vitek, dejvV, Petr, m8rinek, lucinka, Čapoun, RST, Chrobak.SACEK
Dotaz na instalatéry (12 příspěvků)
Diskutující: Petr, RST, Mojek, Eminem, Jikra, Falcon
expedice RDGA 2012 (10 příspěvků)
Diskutující: Luky, Chrobak.SACEK, Pů, HANESS, Kloggie, dejvV, kpt.Budha
R-chat (14 příspěvků)
Diskutující: trabant24, Kubaembecko, J.T., Lucinka, RST, Stanley, pailot, m8rinek, kpt.Budha, Chrobak.SACEK
Roztrženej rozvodovej řemen na 1,6 FE (27 příspěvků)
Diskutující: Kubaembecko, m8rinek, RST, Petr, Wanec, Ferdo mravec, KDB, Čapoun, Eminem
Paříš-Dakar v Retru (26 příspěvků)
Diskutující: Kubaembecko, Čapoun, Petr, Chrobak.SACEK, fido, RST, m8rinek, Petkar, Luky, Kloggie, kpt.Budha, dejvV, Daves
Kompletní masáž celého těla... (81 příspěvek)
Diskutující: Tomas, HANESS, Lucinka, Petkar, KarabenNemsi, danik, Čapoun, Kloggie, Daves, kpt.Budha, Jarda.r, Stanley, Jozka, m8rinek, Laďa-Ladis, Falcon, Kubaembecko, Eminem, RST, Chrobak.SACEK, Petr, Huty, trabant24
Test pro zajímavost: Made in China (17 příspěvků)
Diskutující: Huty, Jarda.r, gReen eRko, Danda, Daves, vhml, RST, Chrobak.SACEK, Jikra, Eminem, ZdenoR, Falcon
Rally Ples Skodateam - navýšení kapacit (1 příspěvek)
Diskutující: daves
Rozdelovač (4 příspěvky)
Diskutující: Martin z K, Jarda.r, mkupe, m8rinek
Rozštelovaný motor (13 příspěvků)
Diskutující: vhml, m8rinek, RST, danik, Jikra, mkupe, Kubaembecko
Styl jízdy (25 příspěvků)
Diskutující: DVD76, Petkar, Petr, Daves, Vitek, Lucinka, Čapoun, Výska, Danda, Kubaembecko, Eminem, trabant24, RST, Chrobak.SACEK, m8rinek, Luky, Jikra
AER + Dakar 2012 (11 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Vitek, RST, Petr, dejvV, Čapoun, Jikra
Půjčení úhloměru na kliku (9 příspěvků)
Diskutující: daves, m8rinek, Jikra, vhml
Proč další orgán?? (18 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Kloggie, Čapoun, m8rinek, Kachnis, RST, Petkar, Petr, Falcon
SOS help ! (12 příspěvků)
Diskutující: dejvV, m8rinek
Na poslední chvíli... (20 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, vlllad, poli, Stanley, MATY, J.T., Chrobak.SACEK, Čapoun, Eminem, Kubaembecko, Jarda.r, trabant24, Výska, Lord-Dj Free, Panocha, Petkar, Lucinka, dragon, Hansi, Myschak
110-130 (10 příspěvků)
Diskutující: RST, Chrobak.SACEK, m8rinek, MATY, dejvV, Franta
Zajímavé foto 81 (6 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Čapoun, RST, Jarda.r, Hansi, Eminem
Byl u vás taky ježíšek:-) (42 příspěvky)
Diskutující: mkupe, poli, Petkar, Eminem, Jarda.r, Kubaembecko, kpt.Budha, trabant24, Čapoun, m8rinek, Laďa-Ladis, Stanley, Falcon, RST
110R (18 příspěvků)
Diskutující: Radek Vokřál, m8rinek, RST, wlad, Eminem, Čapoun, kpt.Budha, poli, Petr, vhml, Petkar, dejvV
Chladič (2 příspěvky)
Diskutující: J.T., Vitek
Kapota na eRko ze 120ky? (33 příspěvky)
Diskutující: dejvV, vhml, Chrobak.SACEK, Vitek, fido, Petkar, RST, m8rinek, poli
Ralliové zadní blatníky (11 příspěvků)
Diskutující: J.T., m8rinek, poli
PF 2012 (8 příspěvků)
Diskutující: Jikra, poli, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Čapoun, MATY
Výbrus - článek na objednávku :-) (33 příspěvky)
Diskutující: Vitek, Eminem, Medvěd, Chrobak.SACEK, vhml, kpt.Budha, mkupe, m8rinek, Petr, Jarda.r, RST, Milfait, dragon
PF 2012 (1 příspěvek)
Diskutující: gReen eRko
Jaký je to pocit, když ho držíte v ruce? (11 příspěvků)
Diskutující: daves, Chrobak.SACEK, Kloggie, Čapoun, mkupe, Eminem, m8rinek, Kubaembecko, RST, kpt.Budha
Svět se zbláznil (32 příspěvky)
Diskutující: Výska, Petr, daves, Max, HANESS, Jarda.r, Petkar, KDB, Falcon, Eminem, RST, J.T., dragon, Chrobak.SACEK
RS blatníky (7 příspěvků)
Diskutující: m8, RST, Chrobak.SACEK, m8rinek, poli
info o EK (6 příspěvků)
Diskutující: cuker, Eminem, vlllad, Kachnis
Pozor, námraza ! (31 příspěvek)
Diskutující: Luky, daves, Eminem, mkupe, m8rinek, Džon, Chrobak.SACEK, vlllad, pajk, Tomas, HANESS, Petkar, Petr, RST, Falcon, Laďa-Ladis, Kubaembecko
Dali by ste takovéto Pneu na Erko (12 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Stanley, Petr, Čapoun, Kubaembecko, RST, Eminem, kpt.Budha
Nesmyslné vnitřní nařízení Kooperativy (19 příspěvků)
Diskutující: Lucinka, RST, Chrobak.SACEK, Kubaembecko, KDB, Eminem, kpt.Budha, daves, Petr, Luky, Fity, Jarda.r
model 110r (18 příspěvků)
Diskutující: DVD76, Vitek, Lucinka, trabant24, Ulccinen, Petr, Daves, RST, Falcon
110R super saloon (29 příspěvků)
Diskutující: vanthomas, Jarda.r, Luky, MATY, Ulccinen, RST, Dusan RSA, Petr, spyker, m8rinek
pfffffffffffffff 2O12 (6 příspěvků)
Diskutující: Lucinka, Laďa-Ladis, trabant24, Jozka, mkupe, kpt.Budha
startér (18 příspěvků)
Diskutující: Mojek, Eminem, Marty110r, Petr, Ulccinen, Daves, pajk, Mira
Antikorozní úprava po 105té (6 příspěvků)
Diskutující: Marty110r, Chrobak.SACEK, dejvV, Petr, Petkar
Sražená základovka (19 příspěvků)
Diskutující: Jerrom, pajk, Spectrista, mkupe, DVD76, HANESS, daves, vhml, Petr, MATY
spojka-jaké díly (13 příspěvků)
Diskutující: pajk, m8rinek, DVD76
Tlaková myčka (26 příspěvků)
Diskutující: Vitel, m8rinek, Vitek, Džon, J.T., pajk, Fatik, Jarda.r, Falcon, Eminem, Danda, RST, daves, Laďa-Ladis
Buchta po stopadesáté :) (3 příspěvky)
Diskutující: Ladis, Petr, Laďa-Ladis
vánoční překvapení (3 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, Chrobak.SACEK
Plnící tlaky turba (6 příspěvků)
Diskutující: Petr, Hansoff, vhml, Chrobak.SACEK
Lobro + převodovka 4Q- (3 příspěvky)
Diskutující: wlad, m8rinek, TTomas
Vozy české značky Perfekt (4 příspěvky)
Diskutující: Čapoun, RST, Kloggie, danik