Téma Nové téma Založil
Teplota, karbec (2 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, vhml
Co pak se mi to objevilo v garáži? (23 příspěvky)
Diskutující: spyker, Petr, J.T., larry, m8rinek, Výska, kuba.misa, Hansi, Láďa Ladič, ASokky, Lucinka, TTom, Petkar, Jarda.r, Daves
Inzerce - dotaz pro adminy (4 příspěvky)
Diskutující: Kloggie, Láďa Ladič
Trojúhelník (7 příspěvků)
Diskutující: J.T., Jarda.r, Marty110r
Něco pro hravé lidi na volné dny... (3 příspěvky)
Diskutující: RST, Falcon, Petr
110r tuning in serbia (1 příspěvek)
Diskutující: Luky
serizeni predstihu, ventilů, (4 příspěvky)
Diskutující: J.T., vlada
Pohoršující článek (42 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, PooM, crestik, Láďa Ladič, RST, Výska, J.T., FreeRider, stouracvok, mototechna, Petkar, Max, Jezevec, Tátomechanük, jenik, Hansoff, Mirek P, jirka, larry, Lucinka, Falcon, Jarda.r, Daves, Danda
pistole (4 příspěvky)
Diskutující: Medvěd, berni, Daves
Nevíte kde (10 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, J.T., ZdenoR
SNB ramen (7 příspěvků)
Diskutující: Luboš, Tomas, ASokky, crestik, Daves
pružiny + vlečka (4 příspěvky)
Diskutující: kapa, jenik 130RS, Stepan, Petkar
prosím o identifikaci (10 příspěvků)
Diskutující: mytysek, Myschak, J.T., Falcon
Pojistka (7 příspěvků)
Diskutující: Eminem, tom, Tátomechanük, Falcon
Z čeho je očalouněné vnitřní zrcátko??? (18 příspěvků)
Diskutující: Výska, Hansi, Tátomechanük, Petr, Marty110r, Láďa Ladič, Falcon, Daves
zapojení el stahování (5 příspěvků)
Diskutující: vlllad, kuba.misa, HANESS
Jakou máte spotřebu? (47 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, PatoRS, DynDyn, MichalK, Daves, Prsoň, Kiwira, Luboš, Petr, schwejk, Eminem, HANESS, Falcon, J.T., Max, Luky, honza VM, alchstuip, Chrobak.SACEK, crestik, kuba.misa, stouracvok, NEWTECH, Miloslav Ota, jenik
Nabízíme ozdobné lišty dveří 110R (40 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, Daves, Marty110r, mototechna, Láďa Ladič, crestik, Tadeáška, MichalK, Kloggie, Falcon, Chrobak.SACEK, , Unregistered 27. leden 2025
Karbec (2 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, Daves
Bludné proudy (7 příspěvků)
Diskutující: MichalK, vlllad, ASokky, Petr
Zdvih vačky (7 příspěvků)
Diskutující: vhml., Martin z K, DynDyn, schwejk, vhml
Anténa (31 příspěvek)
Diskutující: Stanley, Myschak, Tátomechanük, Feratt, Shop, Láďa Ladič, Jarda.r, Marty110r, Laďa-Ladis, Hansi, Daves, PetrH, alchstuip, Falcon
Tachometr škoda 130 (9 příspěvků)
Diskutující: Feratt, Daves, Luky, schwejk, Kloggie
Kontakt (3 příspěvky)
Diskutující: PatoRS, Eddie
Pružiny od Sakyho (5 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, Daves, Karfi
Spojkove lozisko (8 příspěvků)
Diskutující: Mirsi, VanThomas, Petr, Laďa-Ladis, Daves, Wanec
hl válec brzd (3 příspěvky)
Diskutující: jenik 130RS, Mirek P
Nabízím komaxit a zinek (7 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Daves, Kloggie, Pů, jana.cabelova, Myschak
Jsou to HP? (29 příspěvků)
Diskutující: Výska, Rumman, Luky, Dejvid, Petr, Petkar, crestik, TTom, Laďa-Ladis, Daves, vhml
matice na kopretiny (23 příspěvky)
Diskutující: Karfi, S.D.Gotrek, Daves, Petr, vlllad, mototechna
Olakování (5 příspěvků)
Diskutující: Pů, Daves, Kloggie, larry, Myschak
Aktuálně DEPOZIT - uloženky PŘED 1.7.06 (17 příspěvků)
Diskutující: Pů, pailot, Tátomechanük, S.D.Gotrek, Daves, jenik, jirka, crestik, Marty110r
Názor ostatních (21 příspěvek)
Diskutující: Medvěd, Výska, Stanley, Petkar, Laďa-Ladis, pailot, Pů, Jerrom, Koko, Luky, Max, Falcon, Jarda.r, berni, R_TK
200RS (18 příspěvků)
Diskutující: Max, stouracvok, honza, Jerrom, Petr, Luky, Dejvid, pivo, ahoj, ivik
hledam erkaře :) (15 příspěvků)
Diskutující: Stepan, Petr, Jerrom, stouracvok, Láďa Ladič, Daves, Falcon
Plstěné kroužky (7 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Myschak, Výska, Danda
nápis (13 příspěvků)
Diskutující: Pů, Láďa Ladič, Daves, Lucinka, Tadeáška, mototechna, ondrejs, larry
Karbec (6 příspěvků)
Diskutující: Petr, Láďa Ladič, ?, mototechna
predný kotúč (10 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Petkar, Daves, mototechna
Priemer silentbloku motoru (4 příspěvky)
Diskutující: PatoRS, Faann
Cromování (4 příspěvky)
Diskutující: Koko, mototechna, ZdenoR
dosedací plocha víka karb. (12 příspěvků)
Diskutující: Tadeáška, Pů, Petr, Myschak, Jerrom, honza VM
Záhada (22 příspěvky)
Diskutující: mototechna, Jarda.r, Medvěd, ASokky, zbyňa, Daves, Petkar, Laďa-Ladis, Stanley, S.D.Gotrek, Kloggie
pneu (54 příspěvky)
Diskutující: Falcon, kuba.misa, ASokky, Láďa Ladič, Petkar, Medvěd, Stanley, stouracvok, Luky, Laďa-Ladis, Daves
náhradní díly (23 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, Hansi, Daves, Eidy, Shop, Tadeáška, Prsoň, Myschak, kuba.misa, martin d, Jarda.r
Hadice na bensin průměr 80mm (7 příspěvků)
Diskutující: wlad, Milan, Daves
Klíček k zapalování (25 příspěvků)
Diskutující: Výska, m8rinek, Medvěd, Daves, Eddie, Pů, Marty110r, Hansi, mototechna, zbyňa, Luboš, Myschak, Jarda.r, Laďa-Ladis, Aleš z A, Vitek, Chrobak.SACEK
Presentace Power Point (2 příspěvky)
Diskutující: Kiwira, MichalK
Teplota motoru (18 příspěvků)
Diskutující: Jarda, Daves, lukas, DynDyn, RST, Jerrom, Aleš z A, HANESS, alchstuip, KarabenNemsi, ondrejs, Laďa-Ladis, martin
Goodwood (5 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Luky, Unregistered