| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Špatne drzi na sytiči
(4 příspěvky) Diskutující: DynDyn, RST, Kiwira, Laďa-Ladis |
unknown |
|
Vrakáč
(8 příspěvků) Diskutující: pinokio110, terorista, Jarda.r, Pů |
unknown |
|
záměna dveří š100
(20 příspěvků) Diskutující: Jerrom, KDB, Petkar, Stanley, VanThomas, Marek, Láďa Ladič, Pů, Medvěd |
unknown |
|
Nabídka všem
(26 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Petkar, Stanley, RST, Daves, S.D.Gotrek, HANESS, Falcon |
S.D.Gotrek |
|
Český kolega v Novinách na Slovensku:-)
(8 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Daves, J.T., Výska, Koko, Danda, Jerrom, S.D.Gotrek |
Ferdo mravec |
|
podoba loga
(1 příspěvek) Diskutující: mototechna |
mototechna |
|
Výztuže
(3 příspěvky) Diskutující: alf76, Jerrom |
unknown |
|
Jsem Škodovkář nebo ne?
(24 příspěvky) Diskutující: fido, Eidy, Jezevec, Daves, Lucinka, Falcon, Luboš, Stanley, Jarda.r, Kloggie, Luky, škorpík |
škorpík |
|
broušení vs. výbuch a jiné dotazy
(28 příspěvků) Diskutující: vlllad, RST, mytysek, Petkar, Tátomechanük, mototechna, S.D.Gotrek, Petr, Karfi, Jezevec, Daves, Pů, Tadeáška, Kloggie |
Kloggie |
|
SIDOL!
(9 příspěvků) Diskutující: MichalK, Výska, Medvěd, Siki, HANESS, Lucinka, S.D.Gotrek, Pů |
Pů |
|
Palivoměr
(12 příspěvků) Diskutující: Falcon, Laďa-Ladis, Petkar, Medvěd, Tátomechanük, Jerrom, tommy, Daves |
Jerrom |
|
Až do Aš..e
(5 příspěvků) Diskutující: Stanley, Luky, Ferry, S.D.Gotrek |
S.D.Gotrek |
|
zemplin veteran rallye
(2 příspěvky) Diskutující: 603, Luky |
unknown |
|
Classic škoda weekend
(3 příspěvky) Diskutující: Dejvid, Jarda.r, Olio |
Dejvid |
|
FanFar
(5 příspěvků) Diskutující: Daves, m8rinek, Danda, Luboš |
m8rinek |
|
Jupitery
(19 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, m8rinek, Stanley, M@ra, RST, S.D.Gotrek, Petr, J.T., Daves |
J.T. |
|
Dobové polepy
(16 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, mototechna, Jerrom, Daves, 603, Petr, Kloggie |
Daves |
|
Sekvenční převodovka
(2 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, dave.j |
S.D.Gotrek |
|
pojištění při závodech a podobných akcíc
(3 příspěvky) Diskutující: berni, Petr, Marťa |
unknown |
|
světla
(1 příspěvek) Diskutující: Luboš |
unknown |
|
Vyjmutí z depozitu
(29 příspěvků) Diskutující: Danda, Chrobak.SACEK, Daves, Jezevec, ondrejs, Jerrom, Láďa Ladič, Petkar, green erko, Luboš, Marty110r, Tátomechanük |
Marty110r |
|
renovace válečků
(4 příspěvky) Diskutující: Daves, Medvěd, olda |
unknown |
|
Víčko brzdovky a expanzka
(3 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, Daves |
Daves |
|
100W do hlavních světel
(20 příspěvků) Diskutující: Stanley, MichalK, ASokky, Laďa-Ladis, Chrobak.SACEK, Falcon, Petkar, Tátomechanük, Daves, TTom |
Daves |
|
Signalizační relé
(9 příspěvků) Diskutující: Myschak, Daves, Karfi, Kloggie |
Daves |
|
111-988021 úplný převodový zámek
(2 příspěvky) Diskutující: Daves |
Daves |
|
Speedpilot
(8 příspěvků) Diskutující: mototechna, m8rinek, Luky, Daves |
Daves |
|
Pristroje VDO
(27 příspěvků) Diskutující: Daves, alf76, S.D.Gotrek |
unknown |
|
WESEM
(11 příspěvků) Diskutující: J.T., HANESS, m8rinek, Kloggie, kachnis, S.D.Gotrek, KDB |
HANESS |
|
ND
(4 příspěvky) Diskutující: HOMBRE, Siki, Petr |
HOMBRE |
|
loukotě
(9 příspěvků) Diskutující: TTOma, Martin z K, J.T., S.D.Gotrek, Laďa-Ladis, Falcon, Honza, jenik |
unknown |
|
Originální hlavní světlomety
(25 příspěvků) Diskutující: KDB, Siki, Láďa Ladič, S.D.Gotrek, michalk, Kloggie, crestik, Luboš, Marty110r, Daves |
unknown |
|
topení
(12 příspěvků) Diskutující: Petr, Láďa Ladič, FreeRider, Eminem, Tom, Karfi, mototechna |
mototechna |
|
Výměna rozvodů na Š130
(16 příspěvků) Diskutující: Petr, DynDyn, RST, Ládis, Tátomechanük, Laďa-Ladis |
unknown |
|
Natryskování SEDRU
(8 příspěvků) Diskutující: RST, Jerrom, Mirek P, Martin z K |
Jerrom |
|
Proplachovací olej
(7 příspěvků) Diskutující: Eminem, petřík., Pavouk, Luboš, Hansi, Petr, KDB |
Eminem |
|
Rozdělovač
(3 příspěvky) Diskutující: Hansi, alf76 |
unknown |
|
inzerce
(3 příspěvky) Diskutující: Eidy, Láďa Ladič, Výska |
Eidy |
|
zahradka
(5 příspěvků) Diskutující: bordo, 603, Hansi |
unknown |
|
strmý hřeben řízení
(5 příspěvků) Diskutující: KTZ historic Rallye team, m8rinek, Petkar, Daves, dave.j |
unknown |
|
Úprava webu
(4 příspěvky) Diskutující: Jerrom, Láďa Ladič |
Jerrom |
|
Pomooc volant
(17 příspěvků) Diskutující: FreeRider, Daves, Petkar, m8rinek, Láďa Ladič, Prsoň |
Prsoň |
|
Palivova trubice
(3 příspěvky) Diskutující: TTom, Mira |
unknown |
|
Držáky zástěrek?
(29 příspěvků) Diskutující: TTom, MichalK, Laďa-Ladis, Shop, Myschak, Daves, Stanley, Pavouk, Tadeáška, HANESS, S.D.Gotrek, Tomajko |
Tadeáška |
|
spojka - klepání
(62 příspěvky) Diskutující: Danda, S.D.Gotrek, Petr, Stanley, Medvěd, Daves, Rumman, KDB, petřík. |
unknown |
|
pouzdra
(6 příspěvků) Diskutující: Petkar, Jeessii, m8rinek |
unknown |
|
přední sklo
(9 příspěvků) Diskutující: kapa, Tadeáška, tommy, MichalK, Pů, MATY, Jendaj, spyker |
kapa |
|
COčko nebo Elektrika
(38 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Petr, Falcon, Jezevec, Dejvid, Výska, J.T., Stepan, KocuriK, Petkar, Tadeáška, Daves, viteo, Laďa-Ladis |
J.T. |
|
Nádrž
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, jirka, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK |
S.D.Gotrek |
|
jen tak...
(8 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, MichalK, mototechna, Hansoff |
mototechna |