Téma Nové téma Založil
Špatne drzi na sytiči (4 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, RST, Kiwira, Laďa-Ladis
Vrakáč (8 příspěvků)
Diskutující: pinokio110, terorista, Jarda.r, Pů
záměna dveří š100 (20 příspěvků)
Diskutující: Jerrom, KDB, Petkar, Stanley, VanThomas, Marek, Láďa Ladič, Pů, Medvěd
Nabídka všem (26 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Petkar, Stanley, RST, Daves, S.D.Gotrek, HANESS, Falcon
Český kolega v Novinách na Slovensku:-) (8 příspěvků)
Diskutující: Ferdo mravec, Daves, J.T., Výska, Koko, Danda, Jerrom, S.D.Gotrek
podoba loga (1 příspěvek)
Diskutující: mototechna
Výztuže (3 příspěvky)
Diskutující: alf76, Jerrom
Jsem Škodovkář nebo ne? (24 příspěvky)
Diskutující: fido, Eidy, Jezevec, Daves, Lucinka, Falcon, Luboš, Stanley, Jarda.r, Kloggie, Luky, škorpík
broušení vs. výbuch a jiné dotazy (28 příspěvků)
Diskutující: vlllad, RST, mytysek, Petkar, Tátomechanük, mototechna, S.D.Gotrek, Petr, Karfi, Jezevec, Daves, Pů, Tadeáška, Kloggie
SIDOL! (9 příspěvků)
Diskutující: MichalK, Výska, Medvěd, Siki, HANESS, Lucinka, S.D.Gotrek, Pů
Palivoměr (12 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Laďa-Ladis, Petkar, Medvěd, Tátomechanük, Jerrom, tommy, Daves
Až do Aš..e (5 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Luky, Ferry, S.D.Gotrek
zemplin veteran rallye (2 příspěvky)
Diskutující: 603, Luky
Classic škoda weekend (3 příspěvky)
Diskutující: Dejvid, Jarda.r, Olio
FanFar (5 příspěvků)
Diskutující: Daves, m8rinek, Danda, Luboš
Jupitery (19 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, m8rinek, Stanley, M@ra, RST, S.D.Gotrek, Petr, J.T., Daves
Dobové polepy (16 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, mototechna, Jerrom, Daves, 603, Petr, Kloggie
Sekvenční převodovka (2 příspěvky)
Diskutující: S.D.Gotrek, dave.j
pojištění při závodech a podobných akcíc (3 příspěvky)
Diskutující: berni, Petr, Marťa
světla (1 příspěvek)
Diskutující: Luboš
Vyjmutí z depozitu (29 příspěvků)
Diskutující: Danda, Chrobak.SACEK, Daves, Jezevec, ondrejs, Jerrom, Láďa Ladič, Petkar, green erko, Luboš, Marty110r, Tátomechanük
renovace válečků (4 příspěvky)
Diskutující: Daves, Medvěd, olda
Víčko brzdovky a expanzka (3 příspěvky)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Daves
100W do hlavních světel (20 příspěvků)
Diskutující: Stanley, MichalK, ASokky, Laďa-Ladis, Chrobak.SACEK, Falcon, Petkar, Tátomechanük, Daves, TTom
Signalizační relé (9 příspěvků)
Diskutující: Myschak, Daves, Karfi, Kloggie
111-988021 úplný převodový zámek (2 příspěvky)
Diskutující: Daves
Speedpilot (8 příspěvků)
Diskutující: mototechna, m8rinek, Luky, Daves
Pristroje VDO (27 příspěvků)
Diskutující: Daves, alf76, S.D.Gotrek
WESEM (11 příspěvků)
Diskutující: J.T., HANESS, m8rinek, Kloggie, kachnis, S.D.Gotrek, KDB
ND (4 příspěvky)
Diskutující: HOMBRE, Siki, Petr
loukotě (9 příspěvků)
Diskutující: TTOma, Martin z K, J.T., S.D.Gotrek, Laďa-Ladis, Falcon, Honza, jenik
Originální hlavní světlomety (25 příspěvků)
Diskutující: KDB, Siki, Láďa Ladič, S.D.Gotrek, michalk, Kloggie, crestik, Luboš, Marty110r, Daves
topení (12 příspěvků)
Diskutující: Petr, Láďa Ladič, FreeRider, Eminem, Tom, Karfi, mototechna
Výměna rozvodů na Š130 (16 příspěvků)
Diskutující: Petr, DynDyn, RST, Ládis, Tátomechanük, Laďa-Ladis
Natryskování SEDRU (8 příspěvků)
Diskutující: RST, Jerrom, Mirek P, Martin z K
Proplachovací olej (7 příspěvků)
Diskutující: Eminem, petřík., Pavouk, Luboš, Hansi, Petr, KDB
Rozdělovač (3 příspěvky)
Diskutující: Hansi, alf76
inzerce (3 příspěvky)
Diskutující: Eidy, Láďa Ladič, Výska
zahradka (5 příspěvků)
Diskutující: bordo, 603, Hansi
strmý hřeben řízení (5 příspěvků)
Diskutující: KTZ historic Rallye team, m8rinek, Petkar, Daves, dave.j
Úprava webu (4 příspěvky)
Diskutující: Jerrom, Láďa Ladič
Pomooc volant (17 příspěvků)
Diskutující: FreeRider, Daves, Petkar, m8rinek, Láďa Ladič, Prsoň
Palivova trubice (3 příspěvky)
Diskutující: TTom, Mira
Držáky zástěrek? (29 příspěvků)
Diskutující: TTom, MichalK, Laďa-Ladis, Shop, Myschak, Daves, Stanley, Pavouk, Tadeáška, HANESS, S.D.Gotrek, Tomajko
spojka - klepání (62 příspěvky)
Diskutující: Danda, S.D.Gotrek, Petr, Stanley, Medvěd, Daves, Rumman, KDB, petřík.
pouzdra (6 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Jeessii, m8rinek
přední sklo (9 příspěvků)
Diskutující: kapa, Tadeáška, tommy, MichalK, Pů, MATY, Jendaj, spyker
COčko nebo Elektrika (38 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Petr, Falcon, Jezevec, Dejvid, Výska, J.T., Stepan, KocuriK, Petkar, Tadeáška, Daves, viteo, Laďa-Ladis
Nádrž (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, jirka, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK
jen tak... (8 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, MichalK, mototechna, Hansoff