Téma Nové téma Založil
Kategorie ŘP B + E (17 příspěvků)
Diskutující: jenik, RST, s.d.gotrek, pajk, Tom
profilove čísla tesnení 110R (10 příspěvků)
Diskutující: futuro, Nemša, fatik, m8rinek, mkupe, DVD76, Jarda.r, Medvěd
Malý plechový Tudor ;o) (31 příspěvek)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Jarda.r, RST, Danda, Petr, dejvV, S.D.Gotrek, gReen eRko
Různé čápoviny (s Čapounem nepříbuzné) (8 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, Kubaembecko, mkupe, Ferdo mravec, dejvV, RST
Nechte děti namalovat vaše auto (13 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Ferdo mravec, Eminem, dejvV, mkupe, pailot, Kloggie, m8rinek, RST
Hospodský sraz Boleslav (51 příspěvek)
Diskutující: marťas, dragon, Dejvid, RST, m8rinek, dejvV, Petr, Eminem, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Lucinka, s.d.gotrek, kpt.Budha
Winter trial 2013 (11 příspěvků)
Diskutující: mkupe, Dejvid, Danda, dejvV, Chrobak.SACEK
SM 72 (7 příspěvků)
Diskutující: mkupe, m8rinek, zbyňa, RST, gReen eRko
Rapid okno (3 příspěvky)
Diskutující: LordFree, Daves, Eminem
Sahara vs. výfuk š120 (23 příspěvky)
Diskutující: mkupe, jenik, vhml, dejvV, Chrobak.SACEK, Daves, m8rinek
Radary vs. velikost a barva auta (22 příspěvky)
Diskutující: vhml, dejvV, Jarda.r, Kubaembecko, Petr, Falcon, Laďa-Ladis, daves, pajk, Chrobak.SACEK, kpt.Budha, RST
SEDR - nedrží volnoběh (16 příspěvků)
Diskutující: RST, Dejvid, cuker, Petr, Jarda.r, vhml, Chrobak.SACEK
kotouče 130RS (3 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, Tom
Dobíjení (23 příspěvky)
Diskutující: Stanley, pajk, vhml, Danda, dejvV, Falcon, Eminem, Laďa-Ladis, RST, dragon, ondrejs, Chrobak.SACEK, m8rinek
Nikdy nekončící závady na Čapounově Fel (32 příspěvky)
Diskutující: Stanley, Petkar, Chrobak.SACEK, vhml, Petr, Eminem, mkupe, dejvV, Daves, zbyňa, RST, Laďa-Ladis, Čapoun
stodola- pronájem (47 příspěvků)
Diskutující: KDB, VanThomas, m8rinek, Petkar, dragon, Kloggie, jenik, Chrobak.SACEK, Lado, RST, dejvV, s.d.gotrek, pajk
Řazení u Felicie (7 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, mkupe, pajk, Lucinka, RST, Jarda.r
Tatra motor v Erku? (11 příspěvků)
Diskutující: mkupe, Panocha, Čapoun, Chrobak.SACEK, Vitek, m8rinek, dejvV, cuker
Škoda cabrio na prodej (1 příspěvek)
Diskutující: Čapoun
Cesty na dlouhé vzdálenosti (16 příspěvků)
Diskutující: Luky, Kloggie, Pů, dejvV, vhml, Wanec, kpt.Budha
Dakar 2013 (29 příspěvků)
Diskutující: trabant24, Lucinka, Max, S.D.Gotrek, kpt.Budha, vhml, dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Kubaembecko
Přepis historického vozidla bez EKO (1 příspěvek)
Diskutující: Vitek
Dětský film Škoda vs. kůň (4 příspěvky)
Diskutující: mkupe, Falcon
Transparentní pryskyřice (10 příspěvků)
Diskutující: Ferdo mravec, Kloggie, m8rinek, RST, mkupe, pailot, Luky
3D model kola KN Apollo (1 příspěvek)
Diskutující: Luky
Ukradená Ponorka VW T1!!! (3 příspěvky)
Diskutující: gReen eRko, m8rinek
Stínítko chladiče (20 příspěvků)
Diskutující: Čapoun, RST, kpt.Budha, Jozka, Jarda.r, m8rinek, DVD76
Škoda muzeum (39 příspěvků)
Diskutující: pailot, Thomas, Čapoun, Matule, Daves, dejvV, Danda, Lucinka, Chrobak.SACEK, s.d.gotrek, kpt.Budha, DVD76, m8rinek, RST
Škoda 130RS v AaT (4 příspěvky)
Diskutující: RST, m8rinek
Jitrnice pomoc (8 příspěvků)
Diskutující: J.T., TTomas, m8rinek
auto.cz (36 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, kpt.Budha, dragon, m8rinek, Petkar, Čapoun, Kloggie, Kubaembecko, vhml, Eminem, dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Vitek
stavitelný podvozek (8 příspěvků)
Diskutující: KDB, habahn, m8rinek
Tak co vám nadělil Ježíšek :-) (14 příspěvků)
Diskutující: Eminem, DVD76, m8rinek, J.T., RST, dejvV, Kloggie, trabant24, Čapoun
Vstřikování plastů (8 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, HANESS, RST, kpt.Budha
Jako kazdy rok :-) (15 příspěvků)
Diskutující: Hansi, Lucinka, mkupe, gReen eRko, trabant24, MATY, Čapoun, Eminem, J.T., afro100, Chrobak.SACEK, Matule, Panocha, Petira, dejvV
schéma (1 příspěvek)
Diskutující: Tom
Erko v klipu (3 příspěvky)
Diskutující: Franta, RST, Myschak
zadní kapota 110r laminát (11 příspěvků)
Diskutující: jarda.137, m8rinek, J.T., Čapoun
Límce dělítek (8 příspěvků)
Diskutující: J.T., kpt.Budha, Eminem, m8rinek, dragon
KOntakt na Hansiho (4 příspěvky)
Diskutující: lucinka, Stanley, Hansi
Octavia III (30 příspěvků)
Diskutující: pailot, Tomas, Laďa-Ladis, danik, Jozka, Čapoun, Eminem, Falcon, kpt.Budha, trabant24, RST, Chrobak.SACEK, s.d.gotrek
OT: Home made in Syria (5 příspěvků)
Diskutující: Daves, Eminem, RST, Jarda.r, Čapoun
or 34 (15 příspěvků)
Diskutující: RST, cuker, Shop, danik, Jozka, dragon, Tom
Kam pojedem? (40 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, HANESS, dragon, Stanley, Lucinka, Eminem, RST, kpt.Budha, m8rinek, vhml, S.D.Gotrek, dejvV, Vitek
Nafukovací autoplachty (7 příspěvků)
Diskutující: Danda, dejvV, mkupe, Čapoun, Eminem
Středové pokličky na Kopretiny (11 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, Free, Jarda.r, dejvV, habahn, Vitek, Matule
palubka rs (4 příspěvky)
Diskutující: Franta, m8rinek
FELICIA na prodej (4 příspěvky)
Diskutující: DAF, dejvV, cuker, dragon
Tym |Motorsport (9 příspěvků)
Diskutující: Hansi, m8rinek, Jirka 12, Bóbik, Anonym16, Jirka janda
Kravinky z různých zdrojů (6 příspěvků)
Diskutující: dejvV, Vitek, Chrobak.SACEK