| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Kategorie ŘP B + E
(17 příspěvků) Diskutující: jenik, RST, s.d.gotrek, pajk, Tom |
unknown |
|
profilove čísla tesnení 110R
(10 příspěvků) Diskutující: futuro, Nemša, fatik, m8rinek, mkupe, DVD76, Jarda.r, Medvěd |
futuro |
|
Malý plechový Tudor ;o)
(31 příspěvek) Diskutující: Chrobak.SACEK, Jarda.r, RST, Danda, Petr, dejvV, S.D.Gotrek, gReen eRko |
gReen eRko |
|
Různé čápoviny (s Čapounem nepříbuzné)
(8 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, Kubaembecko, mkupe, Ferdo mravec, dejvV, RST |
Chrobak.SACEK |
|
Nechte děti namalovat vaše auto
(13 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Ferdo mravec, Eminem, dejvV, mkupe, pailot, Kloggie, m8rinek, RST |
mkupe |
|
Hospodský sraz Boleslav
(51 příspěvek) Diskutující: marťas, dragon, Dejvid, RST, m8rinek, dejvV, Petr, Eminem, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Lucinka, s.d.gotrek, kpt.Budha |
Dejvid |
|
Winter trial 2013
(11 příspěvků) Diskutující: mkupe, Dejvid, Danda, dejvV, Chrobak.SACEK |
mkupe |
|
SM 72
(7 příspěvků) Diskutující: mkupe, m8rinek, zbyňa, RST, gReen eRko |
mkupe |
|
Rapid okno
(3 příspěvky) Diskutující: LordFree, Daves, Eminem |
unknown |
|
Sahara vs. výfuk š120
(23 příspěvky) Diskutující: mkupe, jenik, vhml, dejvV, Chrobak.SACEK, Daves, m8rinek |
m8rinek |
|
Radary vs. velikost a barva auta
(22 příspěvky) Diskutující: vhml, dejvV, Jarda.r, Kubaembecko, Petr, Falcon, Laďa-Ladis, daves, pajk, Chrobak.SACEK, kpt.Budha, RST |
Laďa-Ladis |
|
SEDR - nedrží volnoběh
(16 příspěvků) Diskutující: RST, Dejvid, cuker, Petr, Jarda.r, vhml, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
kotouče 130RS
(3 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Tom |
unknown |
|
Dobíjení
(23 příspěvky) Diskutující: Stanley, pajk, vhml, Danda, dejvV, Falcon, Eminem, Laďa-Ladis, RST, dragon, ondrejs, Chrobak.SACEK, m8rinek |
Chrobak.SACEK |
|
Nikdy nekončící závady na Čapounově Fel
(32 příspěvky) Diskutující: Stanley, Petkar, Chrobak.SACEK, vhml, Petr, Eminem, mkupe, dejvV, Daves, zbyňa, RST, Laďa-Ladis, Čapoun |
Čapoun |
|
stodola- pronájem
(47 příspěvků) Diskutující: KDB, VanThomas, m8rinek, Petkar, dragon, Kloggie, jenik, Chrobak.SACEK, Lado, RST, dejvV, s.d.gotrek, pajk |
pajk |
|
Řazení u Felicie
(7 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, mkupe, pajk, Lucinka, RST, Jarda.r |
Chrobak.SACEK |
|
Tatra motor v Erku?
(11 příspěvků) Diskutující: mkupe, Panocha, Čapoun, Chrobak.SACEK, Vitek, m8rinek, dejvV, cuker |
Čapoun |
|
Škoda cabrio na prodej
(1 příspěvek) Diskutující: Čapoun |
Čapoun |
|
Cesty na dlouhé vzdálenosti
(16 příspěvků) Diskutující: Luky, Kloggie, Pů, dejvV, vhml, Wanec, kpt.Budha |
kpt.Budha |
|
Dakar 2013
(29 příspěvků) Diskutující: trabant24, Lucinka, Max, S.D.Gotrek, kpt.Budha, vhml, dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Kubaembecko |
Chrobak.SACEK |
|
Přepis historického vozidla bez EKO
(1 příspěvek) Diskutující: Vitek |
Vitek |
|
Dětský film Škoda vs. kůň
(4 příspěvky) Diskutující: mkupe, Falcon |
mkupe |
|
Transparentní pryskyřice
(10 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Kloggie, m8rinek, RST, mkupe, pailot, Luky |
m8rinek |
|
3D model kola KN Apollo
(1 příspěvek) Diskutující: Luky |
unknown |
|
Ukradená Ponorka VW T1!!!
(3 příspěvky) Diskutující: gReen eRko, m8rinek |
gReen eRko |
|
Stínítko chladiče
(20 příspěvků) Diskutující: Čapoun, RST, kpt.Budha, Jozka, Jarda.r, m8rinek, DVD76 |
m8rinek |
|
Škoda muzeum
(39 příspěvků) Diskutující: pailot, Thomas, Čapoun, Matule, Daves, dejvV, Danda, Lucinka, Chrobak.SACEK, s.d.gotrek, kpt.Budha, DVD76, m8rinek, RST |
pailot |
|
Škoda 130RS v AaT
(4 příspěvky) Diskutující: RST, m8rinek |
RST |
|
Jitrnice pomoc
(8 příspěvků) Diskutující: J.T., TTomas, m8rinek |
J.T. |
|
auto.cz
(36 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, kpt.Budha, dragon, m8rinek, Petkar, Čapoun, Kloggie, Kubaembecko, vhml, Eminem, dejvV, RST, Chrobak.SACEK, Vitek |
Chrobak.SACEK |
|
stavitelný podvozek
(8 příspěvků) Diskutující: KDB, habahn, m8rinek |
habahn |
|
Tak co vám nadělil Ježíšek :-)
(14 příspěvků) Diskutující: Eminem, DVD76, m8rinek, J.T., RST, dejvV, Kloggie, trabant24, Čapoun |
Čapoun |
|
Vstřikování plastů
(8 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, HANESS, RST, kpt.Budha |
kpt.Budha |
|
Jako kazdy rok :-)
(15 příspěvků) Diskutující: Hansi, Lucinka, mkupe, gReen eRko, trabant24, MATY, Čapoun, Eminem, J.T., afro100, Chrobak.SACEK, Matule, Panocha, Petira, dejvV |
Hansi |
|
schéma
(1 příspěvek) Diskutující: Tom |
unknown |
|
Erko v klipu
(3 příspěvky) Diskutující: Franta, RST, Myschak |
unknown |
|
zadní kapota 110r laminát
(11 příspěvků) Diskutující: jarda.137, m8rinek, J.T., Čapoun |
jarda.137 |
|
Límce dělítek
(8 příspěvků) Diskutující: J.T., kpt.Budha, Eminem, m8rinek, dragon |
m8rinek |
|
KOntakt na Hansiho
(4 příspěvky) Diskutující: lucinka, Stanley, Hansi |
unknown |
|
Octavia III
(30 příspěvků) Diskutující: pailot, Tomas, Laďa-Ladis, danik, Jozka, Čapoun, Eminem, Falcon, kpt.Budha, trabant24, RST, Chrobak.SACEK, s.d.gotrek |
RST |
|
OT: Home made in Syria
(5 příspěvků) Diskutující: Daves, Eminem, RST, Jarda.r, Čapoun |
unknown |
|
or 34
(15 příspěvků) Diskutující: RST, cuker, Shop, danik, Jozka, dragon, Tom |
unknown |
|
Kam pojedem?
(40 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, HANESS, dragon, Stanley, Lucinka, Eminem, RST, kpt.Budha, m8rinek, vhml, S.D.Gotrek, dejvV, Vitek |
m8rinek |
|
Nafukovací autoplachty
(7 příspěvků) Diskutující: Danda, dejvV, mkupe, Čapoun, Eminem |
Čapoun |
|
Středové pokličky na Kopretiny
(11 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, Free, Jarda.r, dejvV, habahn, Vitek, Matule |
Chrobak.SACEK |
|
palubka rs
(4 příspěvky) Diskutující: Franta, m8rinek |
unknown |
|
FELICIA na prodej
(4 příspěvky) Diskutující: DAF, dejvV, cuker, dragon |
DAF |
|
Tym |Motorsport
(9 příspěvků) Diskutující: Hansi, m8rinek, Jirka 12, Bóbik, Anonym16, Jirka janda |
unknown |
|
Kravinky z různých zdrojů
(6 příspěvků) Diskutující: dejvV, Vitek, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |