| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Samolepka
(2 příspěvky) Diskutující: kpt.Budha, Čapoun |
kpt.Budha |
|
Odcizení SPZ
(10 příspěvků) Diskutující: mkupe, Dusan RSA, J.T., Marty110r, dragon, Čapoun |
Marty110r |
|
Přeprava nákladu Olomouc Žatec
(2 příspěvky) Diskutující: Marty110r, Kubaembecko |
Marty110r |
|
Zimní pneu
(55 příspěvků) Diskutující: Hansoff, TTomas, danik, Stanley, KDB, Jarda.r, dragon, m8rinek, m@ra, Panocha, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Vitek, Laďa-Ladis, Čapoun, mkupe, Petkar, RST, dejvV, J.T. |
Čapoun |
|
Konec tuningu
(16 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Stanley, m8rinek, Danda, Jarda.r, cuker, Em, s.d.gotrek, Čapoun, RST, Falcon, dragon |
Chrobak.SACEK |
|
Mlhovka
(10 příspěvků) Diskutující: trabant24, kpt.Budha, Jarda.r, Eminem, Kubaembecko, Wanec, dejvV, danik, zbyňa |
kpt.Budha |
|
Mototechny okolo MB
(22 příspěvky) Diskutující: Lucinka, trabant24, gReen eRko, Eminem, marťas, Chrobak.SACEK, Em, Banan, dragon, Čapoun, RST |
Čapoun |
|
Pan Lédr - Vamberk
(17 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, Petkar, mkupe, Stanley, Jarda.r, dejvV, Martin z K, Pů |
kpt.Budha |
|
Záslepka tunelu
(12 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, m8, danik, m8rinek, Martin z K |
m8rinek |
|
eMBéčkem kolem světa, Michal Vičnar
(4 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, Petkar, dejvV |
dejvV |
|
dotaz
(12 příspěvků) Diskutující: m8rinek, dragon, Petkar, Jikka, RST |
unknown |
|
cukání motoru, výkon
(21 příspěvek) Diskutující: Stanley, Chrobak.SACEK, Medvěd, Ulccinen, Falcon, Em, RST, dragon, gReen eRko, Fatik, dejvV, berni |
unknown |
|
pískání v motoru
(12 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, gReen eRko, Petr, Ulccinen, Wanec, RST |
Ulccinen |
|
Šlapák Moskvic, kdo ho má doma ;o)?
(16 příspěvků) Diskutující: Petkar, RST, kpt.Budha, mkupe, Kubaembecko, Petr, Banan, s.d.gotrek, Čapoun, gReen eRko, Chrobak.SACEK, Luky |
gReen eRko |
|
Středové krytky kol BWA ("knoflíky")
(9 příspěvků) Diskutující: Kloggie, RST, Jarda.r, dragon, kpt.Budha |
dragon |
|
Vanička kufru
(4 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Rudls |
unknown |
|
Jakou leštěnku
(35 příspěvků) Diskutující: Jikra, Vitek, Matule, Petkar, RST, Petr, Jarda.r, Kloggie, m8rinek, dragon, dejvV, KDB |
Vitek |
|
Gufero před nebo po?
(2 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, Danda |
unknown |
|
Erka vo filme (x-krat)
(1 příspěvek) Diskutující: KarabenNemsi |
KarabenNemsi |
|
"Záchraná akce" - jižní morava
(19 příspěvků) Diskutující: Max, Kubaembecko, Matule, Kloggie, Daves, Free, Jikra, dejvV, dragon |
dragon |
|
Otáčkoměr
(6 příspěvků) Diskutující: Petkar, daves, RST, Stanley, TTomas, S.D.Gotrek |
Petkar |
|
Přípravek na vyjmutí ložiska poloosy
(30 příspěvků) Diskutující: TTomas, Medvěd, Martin z K, Petr, Em, cuker, Nemša, RST, danik, Stanley, vhml, Eminem, pajk, Jarda.r, Jikra, dragon, Tomas, m8rinek |
unknown |
|
Barum OR 34
(36 příspěvků) Diskutující: RST, Kubaembecko, Wanec, Vitek, kpt.Budha, Em, dejvV, mkupe, Petkar, Jikra, zbyňa, Myschak, Lucinka, m8rinek, Jarda.r, dragon |
mkupe |
|
Superstroj na svatbě :-)
(8 příspěvků) Diskutující: RST, dejvV, DVD76, mkupe, Čapoun |
Čapoun |
|
Okurková podruhé
(15 příspěvků) Diskutující: dejvV, pailot, danik, Max, RST, Jarda.r, m8rinek, Kubaembecko |
Max |
|
NEW Tatra 603
(4 příspěvky) Diskutující: RST, DVD76, Kloggie |
DVD76 |
|
All čelo na RS
(6 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, RST, m8rinek, kpt.Budha, jourin, dejvV |
Chrobak.SACEK |
|
Tlumení vibrací
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Danda, RST, danik, Kloggie |
Kloggie |
|
Šnek řízení - různé varianty?
(6 příspěvků) Diskutující: RST, Wanec, dragon |
dragon |
|
Skelet skoda octavia
(9 příspěvků) Diskutující: dejvV, Em, Rudls, Danda, danik, berni |
unknown |
|
Zraz SKODA
(1 příspěvek) Diskutující: vlllad |
vlllad |
|
Tuzing
(16 příspěvků) Diskutující: ferdo mravec, DVD76, Chrobak.SACEK, m8rinek, RST, Max, Dejvid, Kubaembecko, Petr |
unknown |
|
Kilo na ihned.cz
(2 příspěvky) Diskutující: dragon, Petkar |
dragon |
|
Polygon Slušovice
(6 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, Matule |
Kubaembecko |
|
Strom na eRku
(3 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, Čapoun, DVD76 |
Chrobak.SACEK |
|
Škoda na Ostrově svobody
(10 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Čapoun, Kubaembecko, Kloggie |
Čapoun |
|
Tipovačka
(27 příspěvků) Diskutující: mkupe, Laďo, Chrobak.SACEK, Kloggie, Petkar, vhml, Ferdo mravec, Petr, RST, kpt.Budha, dejvV, m8rinek |
Petr |
|
Pomocný čep řízení
(4 příspěvky) Diskutující: m8rinek, dragon, Čapoun |
Čapoun |
|
OldtimerNM
(1 příspěvek) Diskutující: vlllad |
vlllad |
|
Axiální vůle kliky
(3 příspěvky) Diskutující: Eminem, Martin z K, Em |
Eminem |
|
přítlačák Sachs 190
(9 příspěvků) Diskutující: RST, vhml, m8rinek, dejvV, Wanec |
dejvV |
|
"oprava" převodovky bez vyndání z vozu
(3 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, Petr, Kubaembecko |
Chrobak.SACEK |
|
Šestioko - speciál pro Michala K.
(17 příspěvků) Diskutující: J.T., RST, Petr, Chrobak.SACEK, mkupe, daves, jourin |
Petr |
|
Individuální stavby Aut v RUSKU
(14 příspěvků) Diskutující: Mojek, Čapoun, Petr, m8rinek, Myschak, dejvV, kpt.Budha, RST |
Čapoun |
|
Seřízení ventilů
(5 příspěvků) Diskutující: Eminem, Laďa-Ladis, m8rinek, Pilda |
Pilda |
|
Bill Hines
(3 příspěvky) Diskutující: DVD76, Jarda.r, MATY |
DVD76 |
|
kód laku škoda 100
(6 příspěvků) Diskutující: Danda, marťas, Jarda.r, DVD76, dragon |
marťas |
|
Sraz
(2 příspěvky) Diskutující: Pilda, m8rinek |
Pilda |
|
Inzarát
(3 příspěvky) Diskutující: Martin z K, DVD76, getbizi |
unknown |
|
Pavla
(18 příspěvků) Diskutující: Marty110r, Petkar, mkupe, Tátomechanük, Eminem, dejvV, MATY, lucinka, Martin z K, Chrobak.SACEK, Čapoun, Panocha, dragon, Banan, Mojek, J.T. |
J.T. |