| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Náhrada chladiče š 110r
(47 příspěvků) Diskutující: Lada, vhml, J.T., Eminem, Martin z K, Petr, m8rinek, danik, RST, Mikitaky, Danda, Čapoun, Jarda.r |
mikitaky |
|
Abrex 110R 1:18 a 1:43
(14 příspěvků) Diskutující: m8rinek, RST, Falcon, Daves, DVD76, Jourin, Jarda.r, Paganini, Lucinka, kpt.Budha |
Falcon |
|
Šaškové počmáraní...
(10 příspěvků) Diskutující: cuker, Vitek, m8rinek, dragon, Eminem, Čapoun |
Eminem |
|
Průduchy
(27 příspěvků) Diskutující: ZdenoR, mototechna, Laďa-Ladis, RST, Feratt, m8rinek, kpt.Budha, pailot |
kpt.Budha |
|
Autorádio
(7 příspěvků) Diskutující: Pilda, Jarda.r, Eminem, m8rinek |
Pilda |
|
Tip na dílnu - renovace náprav 110R
(20 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, Nemša, RST, m8rinek, Petr, danik, janek |
unknown |
|
Změna rozteče bubnu
(16 příspěvků) Diskutující: Wanec, m8rinek, RST, gReen eRko, Ondřej.130rs, danik, Laďa-Ladis |
gReen eRko |
|
lze jeste zmenit ucel vyuziti
(7 příspěvků) Diskutující: KDB, danik, jkl, Pů, kachnis, Tomas |
unknown |
|
lamela ze 1203
(17 příspěvků) Diskutující: vhml, Kubaembecko, RST, Jozka, kachnis, m8rinek |
unknown |
|
Klaksony
(5 příspěvků) Diskutující: mkupe, Petr, Pilda, m8rinek |
Pilda |
|
Pneu 155/80 R14 OR6
(33 příspěvky) Diskutující: andy.ka, kpt.Budha, ondrejs, Eminem, m8rinek, Kubaembecko, Myschak, dragon, Vitek |
andy.ka |
|
Škodovkou
(6 příspěvků) Diskutující: vitek, Čapoun, Pů, m8rinek, Eminem |
unknown |
|
Přední blinkry
(2 příspěvky) Diskutující: Pilda, Petr |
Pilda |
|
rozměry ochr.rámu do erka
(3 příspěvky) Diskutující: Jencek, m8rinek, Petr |
unknown |
|
Nová éra motorov alebo kam to ide
(15 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Petr, KDB, Eminem, Max, RST, Laďa-Ladis, Ferdo mravec, vitek |
Ferdo mravec |
|
Propan--butan kamna Pohoda
(7 příspěvků) Diskutující: Laďo, Eminem, mirek, kachnis, Richard 26. prosinec 2023 |
Laďo |
|
jdou předělat?
(2 příspěvky) Diskutující: Vitek, m8rinek |
Vitek |
|
povinné ručení po xy
(34 příspěvky) Diskutující: dragon, Eminem, RST, KDB, Jarda.r, Čapoun, Petr, dejvV, Pů, Daves |
Pů |
|
Náhlá smrt
(12 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, Eminem, Petr, RST, Spectrista, Džon |
Spectrista |
|
Typová čísla tlumičů PAL
(1 příspěvek) Diskutující: dragon |
dragon |
|
6. Zimní slet
(87 příspěvků) Diskutující: Lord-Dj Free, Výska, mkupe, Čapoun, Klárka, Myschak, Panocha, MATY, Kingoust, Martin Streje, m8, Chrobak.SACEK, Jarda.r, RST, Petkar, Danda, dragon, Dejvid, zbysak&jira, dejvV, m8rinek, Lucinka, kpt.Budha, Jikra, Petr |
Petr |
|
Přerušovač blinkrů
(16 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Petr, RST, mkupe, Falcon, Pilda |
Pilda |
|
Tuningové kolo
(8 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Jarda.r, Chrobak.SACEK, daves, dejvV, m8rinek |
unknown |
|
Nové koberečky 110R
(6 příspěvků) Diskutující: Daves, m8rinek, Jarda.r, Pilda |
unknown |
|
Zkušenosti s chromováním
(18 příspěvků) Diskutující: mkupe, dejvV, Výska, Hansi, kpt.Budha, Danda, Pů, DVD76, Vitek, m8rinek, Eminem, Petr, Jarda.r |
kpt.Budha |
|
Jezdíte na E85?
(40 příspěvků) Diskutující: Kloggie, KDB, vhml, fido, Petr, Eminem, Spectrista, Jarda.r, Jikra, Fatik, Čapoun, RST, danik, mkupe, Vitek, m8rinek, MATY, Vojtěch, jenik |
mkupe |
|
Novela zákona 10 litrů za přepis
(5 příspěvků) Diskutující: dejvV, Jarda.r, Lord-Dj Free, Vitek |
dejvV |
|
Citát(y) & "F"tip(y)
(18 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, mkupe, Laďa-Ladis, Eminem, Ferdo mravec, Vitek, RST, Petr, Kubaembecko |
Chrobak.SACEK |
|
Zadní Blatníky
(25 příspěvků) Diskutující: pajk, KDB, Petr, Jarda.r, RST, Vitek, Martin z K, Pů, Chrobak.SACEK, m8rinek, Ferdo mravec, Fatik, J.T. |
J.T. |
|
Je zde prosím někdo z okolí Vamberku?
(1 příspěvek) Diskutující: Vitek |
Vitek |
|
Driftování s eRkem
(8 příspěvků) Diskutující: Sacek, vhml, Chrobak.SACEK, Petr, daves |
unknown |
|
Pískání brzd
(6 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, Eminem, mototechna, RST, Daves |
Chrobak.SACEK |
|
Kdo vytvoří polep budíku?
(4 příspěvky) Diskutující: m8rinek, RST, Kloggie, vhml |
m8rinek |
|
PČR->STK
(6 příspěvků) Diskutující: Eminem, RST, Chrobak.SACEK, Tomas, Luky |
Eminem |
|
Nové kliky na eRko ;o)
(7 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, Danda, m8rinek, gReen eRko |
gReen eRko |
|
Možná by se mohl někomu hodit ;o)
(5 příspěvků) Diskutující: gReen eRko, RST, dejvV, m8rinek, Sacek |
gReen eRko |
|
Co je tohle za magora?
(28 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, mototechna, DVD76, Kloggie, m8rinek, dragon, kachnis, Eminem, Daves, Chrobak.SACEK, Falcon, Luky, RST |
m8rinek |
|
alkohol pred volantom
(10 příspěvků) Diskutující: dejvV, mototechna, Ferdo mravec, Petr, Luky, Kubaembecko, Eminem |
mototechna |
|
Buzerace PČR
(11 příspěvků) Diskutující: Eminem, Chrobak.SACEK, dejvV, Luky, Jarda.r |
Chrobak.SACEK |
|
Doklady na Škodu 110R
(6 příspěvků) Diskutující: Čapoun, m8rinek, Kubaembecko, Dusan RSA, danik |
Čapoun |
|
OT: střecha garáže
(6 příspěvků) Diskutující: Pů, m8rinek, Kloggie, mkupe, Danda |
Kloggie |
|
Spasovanie karoserie
(2 příspěvky) Diskutující: futuro, danik |
futuro |
|
Depozit RZ
(3 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, Luky, RST |
unknown |
|
Trysky v karburátoru
(12 příspěvků) Diskutující: Myschak, m8rinek, Roman, Jarda.r |
unknown |
|
Ciganska autoskola na Slovensku :-)
(6 příspěvků) Diskutující: dejvV, RST, jourin, Ferdo mravec, DVD76 |
jourin |
|
110r Naklápění opěradla
(6 příspěvků) Diskutující: Marty110r, mkupe, jarda.137 |
jarda.137 |
|
Rabaka ReboRn...
(47 příspěvků) Diskutující: Stanley, Vitek, Petkar, m8, Daves, Kubaembecko, Max, Luky, danik, KarabenNemsi, Kloggie, Falcon, 603, m8rinek, kpt.Budha, RST |
m8rinek |
|
Zimní tlení
(172 příspěvky) Diskutující: Max, Jikra, Hansi, Stanley, dejvV, Danda, jkl, Dejvid, Jarda.r, HANESS, Eminem, getbizi, KDB, Výska, Ferdo mravec, Petkar, Chrobak.SACEK, mototechna, Daves, Kloggie, S.D.Gotrek, J.T., RST, pailot, Laďa-Ladis, kpt.Budha, Petr, Vitek, Kubaembecko, m8rinek, MATY |
m8rinek |
|
fotky vraků
(7 příspěvků) Diskutující: DVD76, RST, Luky, kachnis, Jarda.r |
unknown |
|
Přední Okno
(15 příspěvků) Diskutující: pajk, Čapoun, RST, m8rinek, Jarda.r, Falcon, Hansi, m8, Luvos |
Čapoun |