| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Jezdíte na Ethanol E85?
(20 příspěvků) Diskutující: ASokky, mkupe, RST, Eminem, Jikra, MATY, m8rinek, Roman, Laďa-Ladis |
unknown |
|
RomstroYety pick-up
(13 příspěvků) Diskutující: Danda, Čapoun, m8rinek, Falcon, RST, spyker, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Délka Stěračů na Škoda 110R
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Čapoun, mkupe |
Čapoun |
|
"Jiné" využití veteránů
(7 příspěvků) Diskutující: weroslav, Tátomechanük, RST, m8rinek, Jarda.r |
Tátomechanük |
|
dotahovací moment Ojnice
(7 příspěvků) Diskutující: jirak, Tátomechanük, Wanec |
unknown |
|
Napasování torpéda
(34 příspěvky) Diskutující: Kloggie, trabant24, Kubaembecko, Marty110r, Martin z K, KDB, jano130rs, Tomajko, m8rinek |
unknown |
|
Čeřínkový nátěr
(6 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Petr, MATY, jano130rs, Jarda.r, mkupe |
m8rinek |
|
Dobové Foto Škoda 130RS
(4 příspěvky) Diskutující: jourin, Čapoun |
Čapoun |
|
zapalovací skříňka
(6 příspěvků) Diskutující: mkupe, Jikra, dejvV, ondrejs |
unknown |
|
Oprava prasklé koženky
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Vitek, Pů, mkupe |
m8rinek |
|
Přeprava vozu
(19 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Pů, Stanley, ASokky, RST, Daves, danik, Vitek, Petkar, Hansi, Caiman, Eminem, Kubaembecko, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
Přepis
(5 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, daves, Vitek |
Vitek |
|
Tlumiče Kayaba po N-té
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Vitek, vhml, Čapoun, dragon |
Čapoun |
|
Škoda na Wörthersee
(10 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Petr, Vitek, Čapoun, RST |
RST |
|
cim prilepit korkove tesnenie
(6 příspěvků) Diskutující: kakk, Eminem, Stanley, Martin z K, danik |
unknown |
|
karty - fotky rally
(3 příspěvky) Diskutující: Mojek, Laďo, Kubaembecko |
Mojek |
|
Hugo
(23 příspěvky) Diskutující: Tátomechanük, Výska, RST, Čapoun, ttomas, Chrobak.SACEK, Panocha, Mojek, MATY, J.T., Feratt, dejvV, Džon, Petkar, Eminem, Petr, Laďa-Ladis, Vitek, Stanley, Banan |
Petkar |
|
filtry olej/vzduch
(11 příspěvků) Diskutující: dejvV, m8rinek, Falcon, ondrejs, Eminem, Chrobak.SACEK, Lord-Dj Free |
unknown |
|
lakovna jižní morava
(5 příspěvků) Diskutující: Pů, dejvV, Fatik |
unknown |
|
Kola Ronal 15´´
(17 příspěvků) Diskutující: Marty110r, MATY, Jikra, ttomas, Pů, m8rinek, Vitek, Hansi, J.T. |
Marty110r |
|
Smradlavá stará auta
(21 příspěvek) Diskutující: Caiman, Kloggie, dragon, Mojek, dejvV, Petkar, Chrobak.SACEK, m8rinek, Tomas, RST, Eminem |
Chrobak.SACEK |
|
Poukaz na nakup vozu v Mototechne + foto
(4 příspěvky) Diskutující: RST, Myschak, lucinka |
unknown |
|
výstava Concours d’Elegance
(8 příspěvků) Diskutující: RST, pajk, kpt.Budha, dejvV |
dejvV |
|
expedice RDGA 2012
(19 příspěvků) Diskutující: vhml, kpt.Budha, Luky, Jikra, dejvV |
dejvV |
|
vodní pumpa
(10 příspěvků) Diskutující: Danda, dejvV, m8rinek, Eminem, Dejvid, vhml, ondrejs |
unknown |
|
zámky dverí
(2 příspěvky) Diskutující: futuro, Martin z K |
futuro |
|
Pomooc Peugeot/Citroen/Toyota
(9 příspěvků) Diskutující: J.T., amadeus110r, RST |
RST |
|
Pro pacienty ;-)
(6 příspěvků) Diskutující: Dejvid, RST, Franta, Danda, Vitek |
Dejvid |
|
Krádež Fabia RS 1
(1 příspěvek) Diskutující: m8rinek |
m8rinek |
|
Svíčky do Formana
(3 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, Čapoun |
Chrobak.SACEK |
|
E-mail
(9 příspěvků) Diskutující: Ambrus Miroslav, Marty110r, Chrobak.SACEK, Lucinka, kpt.Budha, m8rinek |
unknown |
|
Objev roku
(12 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, Marty110r, Chrobak.SACEK, gReen eRko, ttomas, Čapoun, kpt.Budha, Laďo, Luky |
Marty110r |
|
termostat
(4 příspěvky) Diskutující: darfman, m8rinek, Jarda.r, Kubaembecko |
darfman |
|
škoda120 4x4 off road
(3 příspěvky) Diskutující: Pů, janek |
unknown |
|
Barva disků
(11 příspěvků) Diskutující: Eminem, Pů, Jarda.r, DVD76, m8rinek, Jozka, Lucinka, dragon |
dragon |
|
motor ze Š120 do Š100
(15 příspěvků) Diskutující: RST, Eminem, danik, bflm, dragon, m8rinek, Spectrista |
Spectrista |
|
výměny náplní
(7 příspěvků) Diskutující: Lord-Dj Free, RST, Ferdo mravec, Eminem, Jikra |
Lord-Dj Free |
|
ETZ - Svět Motorů 80. léta
(17 příspěvků) Diskutující: pajk, Stanley, Eminem, Jikra, dragon, mkupe, RST |
RST |
|
Topení, záhada
(4 příspěvky) Diskutující: Danda, RST, Daniel8 |
Daniel8 |
|
Výměna rozvodů
(12 příspěvků) Diskutující: vhml, Kubaembecko, Myschak, KDB, RST, dragon, Martin z K |
dragon |
|
Zapůjčení stahováku kulových čepů
(4 příspěvky) Diskutující: Lord-Dj Free, dragon, mkupe |
mkupe |
|
OT: import solarnich kolektoru
(14 příspěvků) Diskutující: DVD76, Chrobak.SACEK, Daves, dejvV |
unknown |
|
Žlté žiarovky
(9 příspěvků) Diskutující: Jikra, dejvV, RST, dragon, Petkar, Ferdo mravec, Kloggie |
Ferdo mravec |
|
OT: prosba radioamtéři, bastlíři...
(6 příspěvků) Diskutující: Petr, Jarda.r, mkupe, RST, s.d.gotrek |
mkupe |
|
Lišta předního čela a rámečky světel
(11 příspěvků) Diskutující: zbyňa, dragon, Výska, m8rinek, Jarda.r, Jikra, Tomas, DVD76 |
zbyňa |
|
Nové kupé Škoda
(40 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Jarda.r, werkan, pajk, m8rinek, Mojek, kpt.Budha, KDB, dragon, Falcon, Stanley, DVD76, Eminem, RST |
RST |
|
Bohatost směsi u 32
(24 příspěvky) Diskutující: Daves, RST, Tomas, Eminem, dragon |
dragon |
|
Oprava elektronů
(7 příspěvků) Diskutující: MATY, Matule, danik, Kubaembecko |
Kubaembecko |
|
Zajímavý inzerát -Sportovní prototyp B6
(4 příspěvky) Diskutující: Laďo, dejvV, DAF, Kloggie |
Laďo |
|
Měření propustnosti skel
(11 příspěvků) Diskutující: Dejvid, Jikra, J.T., RST, Petkar, Eminem, Daves, Chrobak.SACEK, Max |
Chrobak.SACEK |