Téma Nové téma Založil
Jezdíte na Ethanol E85? (20 příspěvků)
Diskutující: ASokky, mkupe, RST, Eminem, Jikra, MATY, m8rinek, Roman, Laďa-Ladis
RomstroYety pick-up (13 příspěvků)
Diskutující: Danda, Čapoun, m8rinek, Falcon, RST, spyker, Chrobak.SACEK
Délka Stěračů na Škoda 110R (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Čapoun, mkupe
"Jiné" využití veteránů (7 příspěvků)
Diskutující: weroslav, Tátomechanük, RST, m8rinek, Jarda.r
dotahovací moment Ojnice (7 příspěvků)
Diskutující: jirak, Tátomechanük, Wanec
Napasování torpéda (34 příspěvky)
Diskutující: Kloggie, trabant24, Kubaembecko, Marty110r, Martin z K, KDB, jano130rs, Tomajko, m8rinek
Čeřínkový nátěr (6 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Petr, MATY, jano130rs, Jarda.r, mkupe
Dobové Foto Škoda 130RS (4 příspěvky)
Diskutující: jourin, Čapoun
zapalovací skříňka (6 příspěvků)
Diskutující: mkupe, Jikra, dejvV, ondrejs
Oprava prasklé koženky (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Vitek, Pů, mkupe
Přeprava vozu (19 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Pů, Stanley, ASokky, RST, Daves, danik, Vitek, Petkar, Hansi, Caiman, Eminem, Kubaembecko, Chrobak.SACEK
Přepis (5 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, daves, Vitek
Tlumiče Kayaba po N-té (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Vitek, vhml, Čapoun, dragon
Škoda na Wörthersee (10 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Petr, Vitek, Čapoun, RST
cim prilepit korkove tesnenie (6 příspěvků)
Diskutující: kakk, Eminem, Stanley, Martin z K, danik
karty - fotky rally (3 příspěvky)
Diskutující: Mojek, Laďo, Kubaembecko
Hugo (23 příspěvky)
Diskutující: Tátomechanük, Výska, RST, Čapoun, ttomas, Chrobak.SACEK, Panocha, Mojek, MATY, J.T., Feratt, dejvV, Džon, Petkar, Eminem, Petr, Laďa-Ladis, Vitek, Stanley, Banan
filtry olej/vzduch (11 příspěvků)
Diskutující: dejvV, m8rinek, Falcon, ondrejs, Eminem, Chrobak.SACEK, Lord-Dj Free
lakovna jižní morava (5 příspěvků)
Diskutující: Pů, dejvV, Fatik
Kola Ronal 15´´ (17 příspěvků)
Diskutující: Marty110r, MATY, Jikra, ttomas, Pů, m8rinek, Vitek, Hansi, J.T.
Smradlavá stará auta (21 příspěvek)
Diskutující: Caiman, Kloggie, dragon, Mojek, dejvV, Petkar, Chrobak.SACEK, m8rinek, Tomas, RST, Eminem
Poukaz na nakup vozu v Mototechne + foto (4 příspěvky)
Diskutující: RST, Myschak, lucinka
výstava Concours d’Elegance (8 příspěvků)
Diskutující: RST, pajk, kpt.Budha, dejvV
expedice RDGA 2012 (19 příspěvků)
Diskutující: vhml, kpt.Budha, Luky, Jikra, dejvV
vodní pumpa (10 příspěvků)
Diskutující: Danda, dejvV, m8rinek, Eminem, Dejvid, vhml, ondrejs
zámky dverí (2 příspěvky)
Diskutující: futuro, Martin z K
Pomooc Peugeot/Citroen/Toyota (9 příspěvků)
Diskutující: J.T., amadeus110r, RST
Pro pacienty ;-) (6 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, RST, Franta, Danda, Vitek
Krádež Fabia RS 1 (1 příspěvek)
Diskutující: m8rinek
Svíčky do Formana (3 příspěvky)
Diskutující: Chrobak.SACEK, m8rinek, Čapoun
E-mail (9 příspěvků)
Diskutující: Ambrus Miroslav, Marty110r, Chrobak.SACEK, Lucinka, kpt.Budha, m8rinek
Objev roku (12 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, Marty110r, Chrobak.SACEK, gReen eRko, ttomas, Čapoun, kpt.Budha, Laďo, Luky
termostat (4 příspěvky)
Diskutující: darfman, m8rinek, Jarda.r, Kubaembecko
škoda120 4x4 off road (3 příspěvky)
Diskutující: Pů, janek
Barva disků (11 příspěvků)
Diskutující: Eminem, Pů, Jarda.r, DVD76, m8rinek, Jozka, Lucinka, dragon
motor ze Š120 do Š100 (15 příspěvků)
Diskutující: RST, Eminem, danik, bflm, dragon, m8rinek, Spectrista
výměny náplní (7 příspěvků)
Diskutující: Lord-Dj Free, RST, Ferdo mravec, Eminem, Jikra
ETZ - Svět Motorů 80. léta (17 příspěvků)
Diskutující: pajk, Stanley, Eminem, Jikra, dragon, mkupe, RST
Topení, záhada (4 příspěvky)
Diskutující: Danda, RST, Daniel8
Výměna rozvodů (12 příspěvků)
Diskutující: vhml, Kubaembecko, Myschak, KDB, RST, dragon, Martin z K
Zapůjčení stahováku kulových čepů (4 příspěvky)
Diskutující: Lord-Dj Free, dragon, mkupe
OT: import solarnich kolektoru (14 příspěvků)
Diskutující: DVD76, Chrobak.SACEK, Daves, dejvV
Žlté žiarovky (9 příspěvků)
Diskutující: Jikra, dejvV, RST, dragon, Petkar, Ferdo mravec, Kloggie
OT: prosba radioamtéři, bastlíři... (6 příspěvků)
Diskutující: Petr, Jarda.r, mkupe, RST, s.d.gotrek
Lišta předního čela a rámečky světel (11 příspěvků)
Diskutující: zbyňa, dragon, Výska, m8rinek, Jarda.r, Jikra, Tomas, DVD76
Nové kupé Škoda (40 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Jarda.r, werkan, pajk, m8rinek, Mojek, kpt.Budha, KDB, dragon, Falcon, Stanley, DVD76, Eminem, RST
Bohatost směsi u 32 (24 příspěvky)
Diskutující: Daves, RST, Tomas, Eminem, dragon
Oprava elektronů (7 příspěvků)
Diskutující: MATY, Matule, danik, Kubaembecko
Zajímavý inzerát -Sportovní prototyp B6 (4 příspěvky)
Diskutující: Laďo, dejvV, DAF, Kloggie
Měření propustnosti skel (11 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, Jikra, J.T., RST, Petkar, Eminem, Daves, Chrobak.SACEK, Max