Téma Nové téma Založil
guma čelního okna 110r (3 příspěvky)
Diskutující: mkupe, Lord-Dj Free
KARBURÁTOR (10 příspěvků)
Diskutující: Tomas, Pilda, m8rinek, Jarda.r, Petr, dragon
Policejní honička (5 příspěvků)
Diskutující: kpt.Budha, m8rinek, Kubaembecko
posouvaní sedadla 110r (1 příspěvek)
Diskutující: jarda.137
pružiny 230 mm (10 příspěvků)
Diskutující: Džon, daves, m8rinek, Ondřej.130rs, vhml
Princip mazání ventilů (20 příspěvků)
Diskutující: Myschak, RST, daves, Eminem, m8rinek
Fixa na lak (8 příspěvků)
Diskutující: Pilda, Petkar, RST, Petr, S.D.Gotrek, Daves, Eminem, m8rinek
Kastle na díly (7 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Martin KRA, danik, RST, Džon
Identifikace budíku - tlak oleje (18 příspěvků)
Diskutující: cuker, mkupe, m8rinek, Petkar, Mojek, Kubaembecko, S.D.Gotrek, Laďo, Radek1, Mojek z cizího kompu
Řazení mezičlen (8 příspěvků)
Diskutující: Spectrista, Džon, Eminem, m8rinek
Ventilátor čerstvého vzduchu (7 příspěvků)
Diskutující: Džon, dejvV, Jikra
vyčištění chladiče (1 příspěvek)
Diskutující: basumen
! Důležité - Zimní sraz - Změna ! (29 příspěvků)
Diskutující: MATY, Gotrek, Jikra, volejňus, Dejvid, Čapoun, Pů, Chrobak.SACEK, Jarda.r, dragon, Petr, m8rinek, Lucinka
m nápravy (2 příspěvky)
Diskutující: Martin Kraucher, RST
Staré Škodovky v Kanadě ;o) (11 příspěvků)
Diskutující: gReen eRko, Ferdo maravec, dejvV, RST, Petkar, danik, Falcon, Eminem
BRZDOVÁ PUMPA (3 příspěvky)
Diskutující: Pilda, Vitek, jelda62
karburátor (5 příspěvků)
Diskutující: Petkar, mirena
Prototypy (9 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, Čapoun, danik, cuker, jiří, Luky
Hadičky k pumpě (18 příspěvků)
Diskutující: futura, dejvV, Uveďte své jméno, DVD76, Eminem, Kubaembecko, m8rinek, RST
Jawa (13 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Vitek, Eminem, Jarda.r, m8rinek, dejvV, Fatik, danik, Výska
třeba se to bude někomu hodit (2 příspěvky)
Diskutující: Vitek, dragon
Online Mototechna ;o) (4 příspěvky)
Diskutující: gReen eRko, RST
Inspiracia pre LLadica (4 příspěvky)
Diskutující: KarabenNemsi, Eminem, Jarda.r, Láďa Ladič
Jawa 21 (14 příspěvků)
Diskutující: dejvV, KDB, Hansi, Vitek, Kubaembecko, Eminem, Jarda.r, Caiman, m8rinek
P0 5 (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, RST, Jarda.r, Hansi
Gumy na nárazníku (11 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Myschak, Lucinka, Jarda.r, kpt.Budha, Mojek, KDB
Historické video (4 příspěvky)
Diskutující: Max, m8rinek, kpt.Budha, RST
Mazání motorku ventilátoru topení (4 příspěvky)
Diskutující: Eminem, jelda62, dragon
Poznáte co je to za vůz?? (13 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, danik, dejvV, RST, Daves, mkupe
Proč eRko nechladí? (14 příspěvků)
Diskutující: Petr, RST, dragon, futura, kpt.Budha, Eminem, Kubaembecko, Daves, m8rinek
Divný doraz ramene (11 příspěvků)
Diskutující: RST, m8rinek, dragon, Jarda.r
Dotaz na grafiky (5 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Petr, RST
eshop (23 příspěvky)
Diskutující: dejvV, m8, Kloggie, J.T., dragon, Výska, Daves, mkupe, m8rinek, Lord-Dj Free
Termínus technikus "zahoření brzd" (3 příspěvky)
Diskutující: Ferdo mravec, RST, Eminem
Tlumiče Kayaba na Erko (14 příspěvků)
Diskutující: Čapoun, Lucinka, RST, Jarda.r, m8rinek, dragon
převodovka eRko (9 příspěvků)
Diskutující: mirena, Čapoun, dragon, m8rinek
odznáčky (13 příspěvků)
Diskutující: mototechna, dejvV, RST, Jarda.r, Čapoun
Motor Škoda 762 OHC kam patří??? (17 příspěvků)
Diskutující: gReen eRko, RST, dejvV, Výska, s.d.gotrek, J.T., TTomas, Jarda.r
Možná se někomu budou hodit ;o) (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, gReen eRko, HANESS, Lucinka, Pů
Propouštějíci brzdová hadice (25 příspěvků)
Diskutující: fido, MATY, Petkar, Spectrista, Myschak, zbyňa, DVD76, Jarda.r, m8rinek
Škoda130 v závodní zbroji (11 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, RST, jourin, cuker, Čapoun
Karburátory 2x WEBER atd. z jakého vozu? (34 příspěvky)
Diskutující: J.T., Chrobak.SACEK, Hansi, Pů, Daves, Jikra, Petr, m8rinek, Jarda.r, kpt.Budha, Petkar, Mojek
výrobní štítek (3 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, kachnis
ŠKODOVKY do celého světa (18 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, Lord-Dj Free, mkupe, Myschak, Pů, Chrobak.SACEK, S.D.Gotrek, MATY, Petkar, Jikra, Michal Bauer, Lucinka, vhml, Swond, m8rinek
Brainstorming (56 příspěvků)
Diskutující: KDB, MATY, Lord-Dj Free, RST, Petr, Jikra, kpt.Budha, Ferdo mravec, HANESS, vhml, Petkar, zbyňa, Eminem, S.D.Gotrek
Šrouby+matky M7 (14 příspěvků)
Diskutující: RST, Lord-Dj Free, Výska, Pů, Myschak, Jozka, Jarda.r, jelda62
Klička v legislativě, existuje? (18 příspěvků)
Diskutující: nepovim, m8rinek, Eminem, KDB, Jarda.r, Pů, Laďo, Daves, dejvV
Řidičák B+E (13 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Stanley, Laďa-Ladis, vlllad, m8rinek, KDB, RST, Kubaembecko
Změna barvy (6 příspěvků)
Diskutující: Vitek, kachnis, Max, m8rinek, Jarda.r
čep kola (11 příspěvků)
Diskutující: Džon, J.T., berni, Jarda.r, Eminem, DVD76, m8rinek