| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
guma čelního okna 110r
(3 příspěvky) Diskutující: mkupe, Lord-Dj Free |
Lord-Dj Free |
|
KARBURÁTOR
(10 příspěvků) Diskutující: Tomas, Pilda, m8rinek, Jarda.r, Petr, dragon |
Pilda |
|
Policejní honička
(5 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, m8rinek, Kubaembecko |
m8rinek |
|
posouvaní sedadla 110r
(1 příspěvek) Diskutující: jarda.137 |
jarda.137 |
|
pružiny 230 mm
(10 příspěvků) Diskutující: Džon, daves, m8rinek, Ondřej.130rs, vhml |
Ondřej.130rs |
|
Princip mazání ventilů
(20 příspěvků) Diskutující: Myschak, RST, daves, Eminem, m8rinek |
unknown |
|
Fixa na lak
(8 příspěvků) Diskutující: Pilda, Petkar, RST, Petr, S.D.Gotrek, Daves, Eminem, m8rinek |
Pilda |
|
Kastle na díly
(7 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Martin KRA, danik, RST, Džon |
Džon |
|
Identifikace budíku - tlak oleje
(18 příspěvků) Diskutující: cuker, mkupe, m8rinek, Petkar, Mojek, Kubaembecko, S.D.Gotrek, Laďo, Radek1, Mojek z cizího kompu |
Laďo |
|
Řazení mezičlen
(8 příspěvků) Diskutující: Spectrista, Džon, Eminem, m8rinek |
Eminem |
|
Ventilátor čerstvého vzduchu
(7 příspěvků) Diskutující: Džon, dejvV, Jikra |
Jikra |
|
vyčištění chladiče
(1 příspěvek) Diskutující: basumen |
basumen |
|
! Důležité - Zimní sraz - Změna !
(29 příspěvků) Diskutující: MATY, Gotrek, Jikra, volejňus, Dejvid, Čapoun, Pů, Chrobak.SACEK, Jarda.r, dragon, Petr, m8rinek, Lucinka |
Petr |
|
m nápravy
(2 příspěvky) Diskutující: Martin Kraucher, RST |
unknown |
|
Staré Škodovky v Kanadě ;o)
(11 příspěvků) Diskutující: gReen eRko, Ferdo maravec, dejvV, RST, Petkar, danik, Falcon, Eminem |
gReen eRko |
|
BRZDOVÁ PUMPA
(3 příspěvky) Diskutující: Pilda, Vitek, jelda62 |
Pilda |
|
karburátor
(5 příspěvků) Diskutující: Petkar, mirena |
mirena |
|
Prototypy
(9 příspěvků) Diskutující: Dejvid, Čapoun, danik, cuker, jiří, Luky |
Čapoun |
|
Hadičky k pumpě
(18 příspěvků) Diskutující: futura, dejvV, Uveďte své jméno, DVD76, Eminem, Kubaembecko, m8rinek, RST |
Eminem |
|
Jawa
(13 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Vitek, Eminem, Jarda.r, m8rinek, dejvV, Fatik, danik, Výska |
Chrobak.SACEK |
|
třeba se to bude někomu hodit
(2 příspěvky) Diskutující: Vitek, dragon |
Vitek |
|
Online Mototechna ;o)
(4 příspěvky) Diskutující: gReen eRko, RST |
gReen eRko |
|
Inspiracia pre LLadica
(4 příspěvky) Diskutující: KarabenNemsi, Eminem, Jarda.r, Láďa Ladič |
KarabenNemsi |
|
Jawa 21
(14 příspěvků) Diskutující: dejvV, KDB, Hansi, Vitek, Kubaembecko, Eminem, Jarda.r, Caiman, m8rinek |
KDB |
|
P0 5
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, RST, Jarda.r, Hansi |
Hansi |
|
Gumy na nárazníku
(11 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Myschak, Lucinka, Jarda.r, kpt.Budha, Mojek, KDB |
kpt.Budha |
|
Historické video
(4 příspěvky) Diskutující: Max, m8rinek, kpt.Budha, RST |
Max |
|
Mazání motorku ventilátoru topení
(4 příspěvky) Diskutující: Eminem, jelda62, dragon |
dragon |
|
Poznáte co je to za vůz??
(13 příspěvků) Diskutující: m8rinek, danik, dejvV, RST, Daves, mkupe |
mkupe |
|
Proč eRko nechladí?
(14 příspěvků) Diskutující: Petr, RST, dragon, futura, kpt.Budha, Eminem, Kubaembecko, Daves, m8rinek |
m8rinek |
|
Divný doraz ramene
(11 příspěvků) Diskutující: RST, m8rinek, dragon, Jarda.r |
dragon |
|
Dotaz na grafiky
(5 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Petr, RST |
Petr |
|
eshop
(23 příspěvky) Diskutující: dejvV, m8, Kloggie, J.T., dragon, Výska, Daves, mkupe, m8rinek, Lord-Dj Free |
Lord-Dj Free |
|
Termínus technikus "zahoření brzd"
(3 příspěvky) Diskutující: Ferdo mravec, RST, Eminem |
Ferdo mravec |
|
Tlumiče Kayaba na Erko
(14 příspěvků) Diskutující: Čapoun, Lucinka, RST, Jarda.r, m8rinek, dragon |
Čapoun |
|
převodovka eRko
(9 příspěvků) Diskutující: mirena, Čapoun, dragon, m8rinek |
mirena |
|
odznáčky
(13 příspěvků) Diskutující: mototechna, dejvV, RST, Jarda.r, Čapoun |
mototechna |
|
Motor Škoda 762 OHC kam patří???
(17 příspěvků) Diskutující: gReen eRko, RST, dejvV, Výska, s.d.gotrek, J.T., TTomas, Jarda.r |
gReen eRko |
|
Možná se někomu budou hodit ;o)
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, gReen eRko, HANESS, Lucinka, Pů |
gReen eRko |
|
Propouštějíci brzdová hadice
(25 příspěvků) Diskutující: fido, MATY, Petkar, Spectrista, Myschak, zbyňa, DVD76, Jarda.r, m8rinek |
zbyňa |
|
Škoda130 v závodní zbroji
(11 příspěvků) Diskutující: m8rinek, RST, jourin, cuker, Čapoun |
Čapoun |
|
Karburátory 2x WEBER atd. z jakého vozu?
(34 příspěvky) Diskutující: J.T., Chrobak.SACEK, Hansi, Pů, Daves, Jikra, Petr, m8rinek, Jarda.r, kpt.Budha, Petkar, Mojek |
Mojek |
|
výrobní štítek
(3 příspěvky) Diskutující: m8rinek, kachnis |
unknown |
|
ŠKODOVKY do celého světa
(18 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, Lord-Dj Free, mkupe, Myschak, Pů, Chrobak.SACEK, S.D.Gotrek, MATY, Petkar, Jikra, Michal Bauer, Lucinka, vhml, Swond, m8rinek |
unknown |
|
Brainstorming
(56 příspěvků) Diskutující: KDB, MATY, Lord-Dj Free, RST, Petr, Jikra, kpt.Budha, Ferdo mravec, HANESS, vhml, Petkar, zbyňa, Eminem, S.D.Gotrek |
unknown |
|
Šrouby+matky M7
(14 příspěvků) Diskutující: RST, Lord-Dj Free, Výska, Pů, Myschak, Jozka, Jarda.r, jelda62 |
Jarda.r |
|
Klička v legislativě, existuje?
(18 příspěvků) Diskutující: nepovim, m8rinek, Eminem, KDB, Jarda.r, Pů, Laďo, Daves, dejvV |
Laďo |
|
Řidičák B+E
(13 příspěvků) Diskutující: Petkar, Stanley, Laďa-Ladis, vlllad, m8rinek, KDB, RST, Kubaembecko |
RST |
|
Změna barvy
(6 příspěvků) Diskutující: Vitek, kachnis, Max, m8rinek, Jarda.r |
Max |
|
čep kola
(11 příspěvků) Diskutující: Džon, J.T., berni, Jarda.r, Eminem, DVD76, m8rinek |
unknown |