Téma Nové téma Založil
olejové čerpadlo (12 příspěvků)
Diskutující: Medvěd, Stanley, ondrejs, Marty110r, Petr, KDB, berni, Tátomechanük, Jarda.r
Lak (27 příspěvků)
Diskutující: ErkarSkoda, pailot, Petr, Hansi, RST, m8rinek, Mike, Prsoň, PetanBMX, Chrobak.SACEK, Petkar, Luboš, Daves, Jarda.r
Kliky z felicie (8 příspěvků)
Diskutující: J.T., Ferdo mravec, Výska, Pawson
Exhumace (15 příspěvků)
Diskutující: alchstuip, Jerrom, Marty110r, S.D.Gotrek, mototechna, Lord-Dj Free, Falcon, Hansi, Kloggie
Pětikvalt ve Š110R (13 příspěvků)
Diskutující: Tom, Mirek P, Petkar, RST, Laďa-Ladis
Pneu (10 příspěvků)
Diskutující: Petr, S.D.Gotrek, Fity, Siki, Stanley, Hansi, Tátomechanük
Jak na poklice? (23 příspěvky)
Diskutující: Daves, Medvěd, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Výska, Tátomechanük, Kloggie, Hansi, zdenek, Lucinka, Pů, Eminem
karburator S1203 (14 příspěvků)
Diskutující: Mirek P, Daves, Myschak, Medvěd, Siki, Martin z K, kachnis
výfuk na felicii 1961 (4 příspěvky)
Diskutující: Laďa-Ladis, PetrH, 1000_valec
renovacia prevodovky (6 příspěvků)
Diskutující: kakk, Laďa-Ladis, DynDyn, Luky
Citíte se při vysokých rychl. bezpečně? (24 příspěvky)
Diskutující: Výska, p.b., Petkar, Daves, Chrobak.SACEK, Tadeáška, Tátomechanük, Petr, Láďa Ladič, Max, Jezevec, Kiwira, Karfi, Falcon, Dejvid, Luky
Old Felicia tuzing, Made in Žatec (45 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Daves, Hansi, p.b., RST, Výska, Ferdo mravec, Falcon, Kloggie, 1000_valec, Rosto, Laďa-Ladis, jirka, Marty110r, Merenek, tommy, Luky
AAA (39 příspěvků)
Diskutující: mototechna, Výska, Hansi, Tátomechanük, FavoRS, Láďa Ladič, Daves, Jezevec, martin_100, Petkar, Pů, Falcon, Kloggie, dvordy
Matice na kopretiny (34 příspěvky)
Diskutující: Falcon, MATY, Tadeáška, Stanley, Luky, Karfi, Daves, RST, S.D.Gotrek, ZdenoR, Laďa-Ladis, Hansoff, mototechna, Milan+
Cor(h)el (11 příspěvků)
Diskutující: Výska, mototechna, Kloggie, TTom
Tažné zařízení (4 příspěvky)
Diskutující: Laďa-Ladis, Jezevec
Tlumiče (4 příspěvky)
Diskutující: RST, crestik, Tom
Písty Favorit vs. Felicia (3 příspěvky)
Diskutující: Prsoň, Wanec, Gemini
Sraz Mohelnice (6 příspěvků)
Diskutující: Kiwira, Láďa Ladič, Luky
Prásklý táhlo (5 příspěvků)
Diskutující: Myschak, DynDyn, m8rinek
motor 1500ccm (19 příspěvků)
Diskutující: vhml, ASokky, Paja, kavka, terorista, Gemini, FavoRS
Výměna pístních kroužků (4 příspěvky)
Diskutující: Prsoň, PetanBMX, ASokky
AKUTNĚ - Výměna hlavního brzdového válce (42 příspěvky)
Diskutující: jarda com, ASokky, Tátomechanük, vhml, mytysek, Luboš, ondrejs, Chrobak.SACEK, Myschak, Medvěd, Jezevec, Marty110r, Daves
Fávo ventily do litinový hlavy (5 příspěvků)
Diskutující: kavka, vhml
Fáva Silver line (4 příspěvky)
Diskutující: aldo, Jezevec, NEWTECH
Co takhle filmy? (12 příspěvků)
Diskutující: Hansi, Lord-Dj Free, bordo, m8rinek, Jeessii, Falcon, Výska
Silentblok prevodovky - nahrada (19 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, alchstuip, Luky, vena, Tadeáška, Daves
Hrdlo nádrže (10 příspěvků)
Diskutující: vlllad, MATY, Tadeáška, vhml, Daves
kratsi prevodovka (89 příspěvků)
Diskutující: kachnis, vhml., Jerrom, marquee, Petkar, DynDyn, mytysek, vena, PetanBMX, tommy, ASokky, Prsoň, jenik, RST, Gemini, Eidy, vhml, fido, crestik, Falcon, Petr, S.D.Gotrek, Stanley, Chrobak.SACEK, Tátomechanük, Daves, Laďa-Ladis
Mohelnice (6 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, Shop, Laďa-Ladis
Překrásná Fabie od Brisku (24 příspěvky)
Diskutující: spyker, Hansi, m8rinek, Láďa Ladič, S.D.Gotrek, Petkar, Pů, Stanley, Laďa-Ladis, Jezevec, Daves, RST, MATY, Tátomechanük
Zloději, ve dne v noci choději ;o( (10 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Kloggie, Gemini, Dejvid, Výska, Jezevec, Hansi, Ferdo mravec
Značení motorů (9 příspěvků)
Diskutující: RST, Aleš z A, Myschak, merfolk
leštěnka (1 příspěvek)
Diskutující: aldo
Dilema (1 příspěvek)
Diskutující: Wanec
převody -hřídele (19 příspěvků)
Diskutující: vhml., Stanley, Myschak, Šebi, Daves, zbyňa, vena, vhml
eRko a jiný motor (24 příspěvky)
Diskutující: Petr, Jerrom, Tátomechanük, Petkar, zbyňa, Stanley, J.T., RST, Tom, Míra151, petřík., DynDyn, m8rinek, Falcon
Zadní kapota (15 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Huty, ASokky, Daves, Láďa Ladič, J.T., m8rinek, 26. červenec 2021
111-988021 úplný převodový zámek pravý (6 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Daves
Motor z favorita a STK? (6 příspěvků)
Diskutující: Tom, kachnis, Petr, Max, DynDyn, Prsoň
Lišty z hlíny (11 příspěvků)
Diskutující: spyker, m8rinek, Hansi, Láďa Ladič, tommy, Marty110r, Petr
Štefty (26 příspěvků)
Diskutující: Lord-Dj Free, Petkar, mototechna, Stanley, Daves, Petr, Laďa-Ladis, Siki, Láďa Ladič, Falcon, MATY
KILO DVEŘE (5 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Lord-Dj Free
chlazení (5 příspěvků)
Diskutující: Honza, Luky, Daves
Kupte si Motor Jurnal (4 příspěvky)
Diskutující: Dejvid, schwejk, Výska, PatoRS
Erko a film (20 příspěvků)
Diskutující: Jan Wolf, 603, Luky, Tadeáška, Petkar, Falcon, Laďa-Ladis, RST, Tátomechanük, Daves
plastové podběhy (21 příspěvek)
Diskutující: mototechna, Lord-Dj Free, kapa, Falcon, Prsoň, Kloggie, Honza Jindra
Poděkování (6 příspěvků)
Diskutující: Ferdo mravec, Daves, Jezevec
Brzdy (10 příspěvků)
Diskutující: vhml., Laďa-Ladis, J.T., Stanley, tommy, Daves
replika 130RS na predaj (40 příspěvků)
Diskutující: DuffGNR, Honza, Martin z K, Karfi, Stanley, vhml, Luky, Jerrom, mototechna, tommy, crestik, Laďo, Matin, Martin, Falcon, Daves, Laďa-Ladis, Tadeáška, Unregistered 11. květen 2025