| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
olejové čerpadlo
(12 příspěvků) Diskutující: Medvěd, Stanley, ondrejs, Marty110r, Petr, KDB, berni, Tátomechanük, Jarda.r |
unknown |
|
Lak
(27 příspěvků) Diskutující: ErkarSkoda, pailot, Petr, Hansi, RST, m8rinek, Mike, Prsoň, PetanBMX, Chrobak.SACEK, Petkar, Luboš, Daves, Jarda.r |
unknown |
|
Kliky z felicie
(8 příspěvků) Diskutující: J.T., Ferdo mravec, Výska, Pawson |
unknown |
|
Exhumace
(15 příspěvků) Diskutující: alchstuip, Jerrom, Marty110r, S.D.Gotrek, mototechna, Lord-Dj Free, Falcon, Hansi, Kloggie |
S.D.Gotrek |
|
Pětikvalt ve Š110R
(13 příspěvků) Diskutující: Tom, Mirek P, Petkar, RST, Laďa-Ladis |
unknown |
|
Pneu
(10 příspěvků) Diskutující: Petr, S.D.Gotrek, Fity, Siki, Stanley, Hansi, Tátomechanük |
Fity |
|
Jak na poklice?
(23 příspěvky) Diskutující: Daves, Medvěd, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Výska, Tátomechanük, Kloggie, Hansi, zdenek, Lucinka, Pů, Eminem |
Pů |
|
karburator S1203
(14 příspěvků) Diskutující: Mirek P, Daves, Myschak, Medvěd, Siki, Martin z K, kachnis |
unknown |
|
výfuk na felicii 1961
(4 příspěvky) Diskutující: Laďa-Ladis, PetrH, 1000_valec |
unknown |
|
renovacia prevodovky
(6 příspěvků) Diskutující: kakk, Laďa-Ladis, DynDyn, Luky |
unknown |
|
Citíte se při vysokých rychl. bezpečně?
(24 příspěvky) Diskutující: Výska, p.b., Petkar, Daves, Chrobak.SACEK, Tadeáška, Tátomechanük, Petr, Láďa Ladič, Max, Jezevec, Kiwira, Karfi, Falcon, Dejvid, Luky |
Dejvid |
|
Old Felicia tuzing, Made in Žatec
(45 příspěvků) Diskutující: Petkar, Daves, Hansi, p.b., RST, Výska, Ferdo mravec, Falcon, Kloggie, 1000_valec, Rosto, Laďa-Ladis, jirka, Marty110r, Merenek, tommy, Luky |
Marty110r |
|
AAA
(39 příspěvků) Diskutující: mototechna, Výska, Hansi, Tátomechanük, FavoRS, Láďa Ladič, Daves, Jezevec, martin_100, Petkar, Pů, Falcon, Kloggie, dvordy |
Jezevec |
|
Matice na kopretiny
(34 příspěvky) Diskutující: Falcon, MATY, Tadeáška, Stanley, Luky, Karfi, Daves, RST, S.D.Gotrek, ZdenoR, Laďa-Ladis, Hansoff, mototechna, Milan+ |
mototechna |
|
Cor(h)el
(11 příspěvků) Diskutující: Výska, mototechna, Kloggie, TTom |
mototechna |
|
Tažné zařízení
(4 příspěvky) Diskutující: Laďa-Ladis, Jezevec |
Jezevec |
|
Tlumiče
(4 příspěvky) Diskutující: RST, crestik, Tom |
unknown |
|
Písty Favorit vs. Felicia
(3 příspěvky) Diskutující: Prsoň, Wanec, Gemini |
Prsoň |
|
Sraz Mohelnice
(6 příspěvků) Diskutující: Kiwira, Láďa Ladič, Luky |
unknown |
|
Prásklý táhlo
(5 příspěvků) Diskutující: Myschak, DynDyn, m8rinek |
unknown |
|
motor 1500ccm
(19 příspěvků) Diskutující: vhml, ASokky, Paja, kavka, terorista, Gemini, FavoRS |
unknown |
|
Výměna pístních kroužků
(4 příspěvky) Diskutující: Prsoň, PetanBMX, ASokky |
Prsoň |
|
AKUTNĚ - Výměna hlavního brzdového válce
(42 příspěvky) Diskutující: jarda com, ASokky, Tátomechanük, vhml, mytysek, Luboš, ondrejs, Chrobak.SACEK, Myschak, Medvěd, Jezevec, Marty110r, Daves |
Marty110r |
|
Fávo ventily do litinový hlavy
(5 příspěvků) Diskutující: kavka, vhml |
unknown |
|
Fáva Silver line
(4 příspěvky) Diskutující: aldo, Jezevec, NEWTECH |
Jezevec |
|
Co takhle filmy?
(12 příspěvků) Diskutující: Hansi, Lord-Dj Free, bordo, m8rinek, Jeessii, Falcon, Výska |
Výska |
|
Silentblok prevodovky - nahrada
(19 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, alchstuip, Luky, vena, Tadeáška, Daves |
alchstuip |
|
Hrdlo nádrže
(10 příspěvků) Diskutující: vlllad, MATY, Tadeáška, vhml, Daves |
MATY |
|
kratsi prevodovka
(89 příspěvků) Diskutující: kachnis, vhml., Jerrom, marquee, Petkar, DynDyn, mytysek, vena, PetanBMX, tommy, ASokky, Prsoň, jenik, RST, Gemini, Eidy, vhml, fido, crestik, Falcon, Petr, S.D.Gotrek, Stanley, Chrobak.SACEK, Tátomechanük, Daves, Laďa-Ladis |
unknown |
|
Mohelnice
(6 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, Shop, Laďa-Ladis |
Shop |
|
Překrásná Fabie od Brisku
(24 příspěvky) Diskutující: spyker, Hansi, m8rinek, Láďa Ladič, S.D.Gotrek, Petkar, Pů, Stanley, Laďa-Ladis, Jezevec, Daves, RST, MATY, Tátomechanük |
m8rinek |
|
Zloději, ve dne v noci choději ;o(
(10 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Kloggie, Gemini, Dejvid, Výska, Jezevec, Hansi, Ferdo mravec |
S.D.Gotrek |
|
Značení motorů
(9 příspěvků) Diskutující: RST, Aleš z A, Myschak, merfolk |
unknown |
|
leštěnka
(1 příspěvek) Diskutující: aldo |
unknown |
|
Dilema
(1 příspěvek) Diskutující: Wanec |
unknown |
|
převody -hřídele
(19 příspěvků) Diskutující: vhml., Stanley, Myschak, Šebi, Daves, zbyňa, vena, vhml |
unknown |
|
eRko a jiný motor
(24 příspěvky) Diskutující: Petr, Jerrom, Tátomechanük, Petkar, zbyňa, Stanley, J.T., RST, Tom, Míra151, petřík., DynDyn, m8rinek, Falcon |
unknown |
|
Zadní kapota
(15 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Huty, ASokky, Daves, Láďa Ladič, J.T., m8rinek, 26. červenec 2021 |
J.T. 13. červen 2007 |
|
111-988021 úplný převodový zámek pravý
(6 příspěvků) Diskutující: Stanley, Daves |
Daves |
|
Motor z favorita a STK?
(6 příspěvků) Diskutující: Tom, kachnis, Petr, Max, DynDyn, Prsoň |
unknown |
|
Lišty z hlíny
(11 příspěvků) Diskutující: spyker, m8rinek, Hansi, Láďa Ladič, tommy, Marty110r, Petr |
m8rinek |
|
Štefty
(26 příspěvků) Diskutující: Lord-Dj Free, Petkar, mototechna, Stanley, Daves, Petr, Laďa-Ladis, Siki, Láďa Ladič, Falcon, MATY |
MATY |
|
KILO DVEŘE
(5 příspěvků) Diskutující: Petkar, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Lord-Dj Free |
Lord-Dj Free |
|
chlazení
(5 příspěvků) Diskutující: Honza, Luky, Daves |
unknown |
|
Kupte si Motor Jurnal
(4 příspěvky) Diskutující: Dejvid, schwejk, Výska, PatoRS |
Dejvid |
|
Erko a film
(20 příspěvků) Diskutující: Jan Wolf, 603, Luky, Tadeáška, Petkar, Falcon, Laďa-Ladis, RST, Tátomechanük, Daves |
unknown |
|
plastové podběhy
(21 příspěvek) Diskutující: mototechna, Lord-Dj Free, kapa, Falcon, Prsoň, Kloggie, Honza Jindra |
kapa |
|
Poděkování
(6 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Daves, Jezevec |
Jezevec |
|
Brzdy
(10 příspěvků) Diskutující: vhml., Laďa-Ladis, J.T., Stanley, tommy, Daves |
J.T. |
|
replika 130RS na predaj
(40 příspěvků) Diskutující: DuffGNR, Honza, Martin z K, Karfi, Stanley, vhml, Luky, Jerrom, mototechna, tommy, crestik, Laďo, Matin, Martin, Falcon, Daves, Laďa-Ladis, Tadeáška, Unregistered 11. květen 2025 |
unknown |