Téma Nové téma Založil
Nevíte něco? (22 příspěvky)
Diskutující: Danus, Huty, DynDyn, RST, Stanley, mototechna, Daves, Prsoň, Kloggie, bordo, HANESS, Petr
Palivová pumpa (12 příspěvků)
Diskutující: Jerrom, Danda, Laďa-Ladis, Tátomechanük, Daves, Martin z K, Mira
chlazení po 1000cáté:( (19 příspěvků)
Diskutující: DynDyn, Karfi, Danda, schwejk, Max, Daves, Koko
Mrazovka (7 příspěvků)
Diskutující: Max, Karfi, Medvěd, stouracvok
Brzdy (5 příspěvků)
Diskutující: Daves, Stanley, Prsoň
lemovka (8 příspěvků)
Diskutující: Petr, Eidy, Daves, HANESS
řemenice (15 příspěvků)
Diskutující: Wanec, Kloggie, ZdenoR, Stanley, S.D.Gotrek, Jerrom, Luky, Tátomechanük, RST, HANESS
Sraz Felicia - Coupe klubu (5 příspěvků)
Diskutující: pouzi, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Prsoň, mytysek
Karburárory (1 příspěvek)
Diskutující: Ondra H.
Palivová trubka (15 příspěvků)
Diskutující: Jezevec, Petkar, Laďa-Ladis, Marty110r, Jerrom, RST, Petr, S.D.Gotrek, Honza Jindra
Karburátor (11 příspěvků)
Diskutující: Petr, Stanley, Daves, Myschak, DynDyn, Honza Jindra
lauf (7 příspěvků)
Diskutující: mototechna, Jarda.r, pinokio110, Hansi, Laďa-Ladis, Luky, J.T.
Ofuk zadního okna (5 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Jerrom, Myschak
Tuning Show Kopřivnice (16 příspěvků)
Diskutující: crestik, pinokio110, Prsoň, Láďa Ladič, J.T., koko
Drive shaft 105 (21 příspěvek)
Diskutující: Eidy, pinokio110, RST, Mirek, Daves, Bart
Bowden aneb skleróza... (6 příspěvků)
Diskutující: pinokio110, Petr, S.D.Gotrek, Daves
Tlumiče Monroe (16 příspěvků)
Diskutující: Lukáš, Petkar, Laďa-Ladis, Petr, Daves, DynDyn, Mira, J.T.
Zapalování (27 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Výska, Falcon, J.T., Petr, Max, Honza Jindra, Climber, pinokio110, Karl, RST, Petkar, Laďa-Ladis, Daves, DynDyn, Karfi
SOS Jezevec (10 příspěvků)
Diskutující: fido, Láďa Ladič, Danda, MichalK, Jarda.r, J.T., David B., Jezevec
Jak jednoduše přetěsnit.... (11 příspěvků)
Diskutující: Medvěd, Mirek, Petr, Daves, Hansi, Myschak, bordo, MichalK, Kloggie
Uprava tahla..... (2 příspěvky)
Diskutující: PetanBMX, Daves
Lze odstranit škráby ze skla ? ! ?..... (11 příspěvků)
Diskutující: Jouda, crestik, Jarda.r, Max, Danda, MATY, Chrobak.SACEK, Marty110r, Daves, S.D.Gotrek
Hlava x olej (3 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, Max
Pomooooooooc (5 příspěvků)
Diskutující: vlllad, Pů, Max, Výska
STARŠÍ STRÁNKY DISKUZE ? ? ? (2 příspěvky)
Diskutující: KOTAS, Džon
LEŠTĚNÍ HLINÍKOVÝCH LIŠT ?... (3 příspěvky)
Diskutující: JEŇÝK, vlllad, pinokio110
er (6 příspěvků)
Diskutující: Franta, Ferdo mravec, pinokio110, MichalK, Martin z K, Falcon
Veteránská testace (6 příspěvků)
Diskutující: Pů, m8rinek, crestik, Výska
MPi (13 příspěvků)
Diskutující: crestik, pinokio110, RST, schwejk, Daves, Tadeáška, Petr
Vrásněnka (23 příspěvky)
Diskutující: crestik, Daves, Jerrom, Martin z K, Kiwira, Marty110r, unregistered, Petr, Láďa Ladič, Myschak, janek
Kotouče do zádu (37 příspěvků)
Diskutující: Jerrom, pajk, pinokio110, Laďa-Ladis, Petr, J.T., nets, Kloggie, m8rinek, Tátomechanük, RST, HANESS, Petkar, Stanley, Daves
kdo z prahy venuje predni celo (7 příspěvků)
Diskutující: pinokio110, RST, jenik, Daves
Název dílu (13 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Petkar, Kloggie, pinokio110, Jezevec, Petr
Setrvačník (2 příspěvky)
Diskutující: alf76, Laďa-Ladis
šplíchání paliva z nádrže (15 příspěvků)
Diskutující: tommy, Daves, RST, Laďa-Ladis, ZdenoR, mototechna, KDB, Martin z K, p.b., Honza Jindra, Eidy
Výfuk Š136 (6 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek
Brzdy (16 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, mototechna, alchstuip, Petr, KDB, Výska, Milan, Tátomechanük, Jerrom, Honza Jindra, Myschak, Kiwira
lepení laminátových, plastových dílů (6 příspěvků)
Diskutující: Karfi, nunu, Petr, Feratt
Pružiny na ventily (3 příspěvky)
Diskutující: terorista, Mikin
Mrazovka (1 příspěvek)
Diskutující: Jerrom
Jak je svět malej... (15 příspěvků)
Diskutující: Tadeáška, S.D.Gotrek, Láďa Ladič, Stanley, Pepan
model (9 příspěvků)
Diskutující: Daves, Martin z K, mototechna, Láďa Ladič, Prsoň, nets, Stanley, Ferdo mravec
Přední blinkry eR-Kilí versus Užovčí (18 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Marty110r, Myschak, Láďa Ladič, Daves
m8ri, stačí ta loušťka věnce? (36 příspěvků)
Diskutující: crestik, Výska, Mira, Danda, Falcon, Daves, Laďa-Ladis, Petr, Láďa Ladič, J.T., mototechna, m8rinek, Stanley, Tadeáška
DDSR (5 příspěvků)
Diskutující: wlad, toncek, terorista, mytysek
Opět ta vačka (6 příspěvků)
Diskutující: Jerrom, Martin z K, terorista
palivoměr (4 příspěvky)
Diskutující: Laďa-Ladis, Daves, mirena
Pruziny (5 příspěvků)
Diskutující: bordo, mototechna, Petkar, Mira
Pomoc s Delorty (4 příspěvky)
Diskutující: 1000_valec, honza VM, zazaa, Daves
Vybrace v brzdovém pedálu (7 příspěvků)
Diskutující: Danda, PatoRS, Martin z K, J.T.