| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Nevíte něco?
(22 příspěvky) Diskutující: Danus, Huty, DynDyn, RST, Stanley, mototechna, Daves, Prsoň, Kloggie, bordo, HANESS, Petr |
unknown |
|
Palivová pumpa
(12 příspěvků) Diskutující: Jerrom, Danda, Laďa-Ladis, Tátomechanük, Daves, Martin z K, Mira |
unknown |
|
chlazení po 1000cáté:(
(19 příspěvků) Diskutující: DynDyn, Karfi, Danda, schwejk, Max, Daves, Koko |
Koko |
|
Mrazovka
(7 příspěvků) Diskutující: Max, Karfi, Medvěd, stouracvok |
unknown |
|
Brzdy
(5 příspěvků) Diskutující: Daves, Stanley, Prsoň |
Prsoň |
|
lemovka
(8 příspěvků) Diskutující: Petr, Eidy, Daves, HANESS |
Eidy |
|
řemenice
(15 příspěvků) Diskutující: Wanec, Kloggie, ZdenoR, Stanley, S.D.Gotrek, Jerrom, Luky, Tátomechanük, RST, HANESS |
unknown |
|
Sraz Felicia - Coupe klubu
(5 příspěvků) Diskutující: pouzi, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Prsoň, mytysek |
unknown |
|
Karburárory
(1 příspěvek) Diskutující: Ondra H. |
unknown |
|
Palivová trubka
(15 příspěvků) Diskutující: Jezevec, Petkar, Laďa-Ladis, Marty110r, Jerrom, RST, Petr, S.D.Gotrek, Honza Jindra |
Jezevec |
|
Karburátor
(11 příspěvků) Diskutující: Petr, Stanley, Daves, Myschak, DynDyn, Honza Jindra |
unknown |
|
lauf
(7 příspěvků) Diskutující: mototechna, Jarda.r, pinokio110, Hansi, Laďa-Ladis, Luky, J.T. |
mototechna |
|
Ofuk zadního okna
(5 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Jerrom, Myschak |
Jerrom |
|
Tuning Show Kopřivnice
(16 příspěvků) Diskutující: crestik, pinokio110, Prsoň, Láďa Ladič, J.T., koko |
Prsoň |
|
Drive shaft 105
(21 příspěvek) Diskutující: Eidy, pinokio110, RST, Mirek, Daves, Bart |
unknown |
|
Bowden aneb skleróza...
(6 příspěvků) Diskutující: pinokio110, Petr, S.D.Gotrek, Daves |
S.D.Gotrek |
|
Tlumiče Monroe
(16 příspěvků) Diskutující: Lukáš, Petkar, Laďa-Ladis, Petr, Daves, DynDyn, Mira, J.T. |
J.T. |
|
Zapalování
(27 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Výska, Falcon, J.T., Petr, Max, Honza Jindra, Climber, pinokio110, Karl, RST, Petkar, Laďa-Ladis, Daves, DynDyn, Karfi |
unknown |
|
SOS Jezevec
(10 příspěvků) Diskutující: fido, Láďa Ladič, Danda, MichalK, Jarda.r, J.T., David B., Jezevec |
Jezevec |
|
Jak jednoduše přetěsnit....
(11 příspěvků) Diskutující: Medvěd, Mirek, Petr, Daves, Hansi, Myschak, bordo, MichalK, Kloggie |
mkupe |
|
Uprava tahla.....
(2 příspěvky) Diskutující: PetanBMX, Daves |
unknown |
|
Lze odstranit škráby ze skla ? ! ?.....
(11 příspěvků) Diskutující: Jouda, crestik, Jarda.r, Max, Danda, MATY, Chrobak.SACEK, Marty110r, Daves, S.D.Gotrek |
unknown |
|
Hlava x olej
(3 příspěvky) Diskutující: DynDyn, Max |
unknown |
|
Pomooooooooc
(5 příspěvků) Diskutující: vlllad, Pů, Max, Výska |
vlllad |
|
STARŠÍ STRÁNKY DISKUZE ? ? ?
(2 příspěvky) Diskutující: KOTAS, Džon |
unknown |
|
LEŠTĚNÍ HLINÍKOVÝCH LIŠT ?...
(3 příspěvky) Diskutující: JEŇÝK, vlllad, pinokio110 |
unknown |
|
er
(6 příspěvků) Diskutující: Franta, Ferdo mravec, pinokio110, MichalK, Martin z K, Falcon |
unknown |
|
Veteránská testace
(6 příspěvků) Diskutující: Pů, m8rinek, crestik, Výska |
Pů |
|
MPi
(13 příspěvků) Diskutující: crestik, pinokio110, RST, schwejk, Daves, Tadeáška, Petr |
unknown |
|
Vrásněnka
(23 příspěvky) Diskutující: crestik, Daves, Jerrom, Martin z K, Kiwira, Marty110r, unregistered, Petr, Láďa Ladič, Myschak, janek |
Myschak |
|
Kotouče do zádu
(37 příspěvků) Diskutující: Jerrom, pajk, pinokio110, Laďa-Ladis, Petr, J.T., nets, Kloggie, m8rinek, Tátomechanük, RST, HANESS, Petkar, Stanley, Daves |
unknown |
|
kdo z prahy venuje predni celo
(7 příspěvků) Diskutující: pinokio110, RST, jenik, Daves |
Daves |
|
Název dílu
(13 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Petkar, Kloggie, pinokio110, Jezevec, Petr |
Kloggie |
|
Setrvačník
(2 příspěvky) Diskutující: alf76, Laďa-Ladis |
unknown |
|
šplíchání paliva z nádrže
(15 příspěvků) Diskutující: tommy, Daves, RST, Laďa-Ladis, ZdenoR, mototechna, KDB, Martin z K, p.b., Honza Jindra, Eidy |
Eidy |
|
Výfuk Š136
(6 příspěvků) Diskutující: Stanley, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek |
S.D.Gotrek |
|
Brzdy
(16 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, mototechna, alchstuip, Petr, KDB, Výska, Milan, Tátomechanük, Jerrom, Honza Jindra, Myschak, Kiwira |
unknown |
|
lepení laminátových, plastových dílů
(6 příspěvků) Diskutující: Karfi, nunu, Petr, Feratt |
unknown |
|
Pružiny na ventily
(3 příspěvky) Diskutující: terorista, Mikin |
unknown |
|
Mrazovka
(1 příspěvek) Diskutující: Jerrom |
Jerrom |
|
Jak je svět malej...
(15 příspěvků) Diskutující: Tadeáška, S.D.Gotrek, Láďa Ladič, Stanley, Pepan |
S.D.Gotrek |
|
model
(9 příspěvků) Diskutující: Daves, Martin z K, mototechna, Láďa Ladič, Prsoň, nets, Stanley, Ferdo mravec |
mototechna |
|
Přední blinkry eR-Kilí versus Užovčí
(18 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Marty110r, Myschak, Láďa Ladič, Daves |
Láďa Ladič |
|
m8ri, stačí ta loušťka věnce?
(36 příspěvků) Diskutující: crestik, Výska, Mira, Danda, Falcon, Daves, Laďa-Ladis, Petr, Láďa Ladič, J.T., mototechna, m8rinek, Stanley, Tadeáška |
Láďa Ladič |
|
DDSR
(5 příspěvků) Diskutující: wlad, toncek, terorista, mytysek |
unknown |
|
Opět ta vačka
(6 příspěvků) Diskutující: Jerrom, Martin z K, terorista |
Jerrom |
|
palivoměr
(4 příspěvky) Diskutující: Laďa-Ladis, Daves, mirena |
mirena |
|
Pruziny
(5 příspěvků) Diskutující: bordo, mototechna, Petkar, Mira |
unknown |
|
Pomoc s Delorty
(4 příspěvky) Diskutující: 1000_valec, honza VM, zazaa, Daves |
unknown |
|
Vybrace v brzdovém pedálu
(7 příspěvků) Diskutující: Danda, PatoRS, Martin z K, J.T. |
J.T. |