| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Zas něco asi Schwejka ;O)
(20 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Danda, crestik, Chrobak.SACEK, tommy, Laďa-Ladis, Stanley, ASokky |
S.D.Gotrek |
|
číslo dílu
(7 příspěvků) Diskutující: MichalK, Daves, Laďa-Ladis, Wanec, KDB, HANESS |
unknown |
|
WITVORTH závit
(13 příspěvků) Diskutující: Daves, Medvěd, honza VM, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek |
unknown |
|
Hřídel na větrák
(4 příspěvky) Diskutující: alf76, Eddie, nets |
unknown |
|
8 kanálová hlava
(11 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, Daves, alf76, PatoRS |
unknown |
|
Čirá světla
(20 příspěvků) Diskutující: Tykvik, ZdenoR, spyker, mototechna, S.D.Gotrek, Danda, Ondra H., J.T. |
unknown |
|
trochu mimo
(1 příspěvek) Diskutující: tommy |
tommy |
|
Prídavný chladič
(2 příspěvky) Diskutující: Martin z K, Mira |
Erkomartin |
|
Bile zadni svetla na SKODU 110R
(1 příspěvek) Diskutující: Tykvik |
unknown |
|
Kniha - Škoda 100/110
(2 příspěvky) Diskutující: Chrobak.SACEK, Franta |
Chrobak.SACEK |
|
Přestavba zapalování z Fava
(15 příspěvků) Diskutující: RST, J.T., 74HCT4017, HANESS, pajk, Laďa-Ladis |
Laďa-Ladis |
|
Pneumatiky
(2 příspěvky) Diskutující: DynDyn, Luky |
unknown |
|
Pneumatiky
(18 příspěvků) Diskutující: Kloggie, Laďa-Ladis, Petr, Láďa Ladič, HANESS, S.D.Gotrek, Falcon, DynDyn, 603, honza VM |
S.D.Gotrek |
|
Jak upravit karbec EDSR Schwejku nebo ?
(11 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Mirek, sep, green erko, crestik, Martin z K |
gReen eRko |
|
náhon tachometru
(3 příspěvky) Diskutující: jenik.990, crestik, Danda |
unknown |
|
Problém s favoritom
(2 příspěvky) Diskutující: diesel079, Eidy |
unknown |
|
Gumy nad priziny
(2 příspěvky) Diskutující: ZdenoR, mototechna |
ZdenoR |
|
Ještě koberce ze škody 120
(2 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, Mirek |
S.D.Gotrek |
|
horní ramena: dotaz
(2 příspěvky) Diskutující: kuba.misa, pinokio110 |
unknown |
|
Vrtulka
(47 příspěvků) Diskutující: Eidy, RST, Daves, Wanec, Chrobak.SACEK, S.D.Gotrek, J.T., HANESS, Stanley, pajk, Laďa-Ladis, crestik, Falcon, Honza Jindra, mototechna |
unknown |
|
5q do eRka
(10 příspěvků) Diskutující: Danda, kavka, Petr, Daves, Petkar, PetanBMX |
unknown |
|
Niklování/zinkování
(10 příspěvků) Diskutující: Danda, Petkar, Kloggie, schwejk, S.D.Gotrek, Jerrom |
Jerrom |
|
Těsnění výfuku
(4 příspěvky) Diskutující: Wanec, crestik, VanThomas, vlllad |
unknown |
|
Spojkovo
(3 příspěvky) Diskutující: Danda, Wanec |
unknown |
|
Koberce ze škody 120
(8 příspěvků) Diskutující: mytysek, Dejvid, Feratt, VanThomas, Petkar |
Petkar |
|
výfuk - nový na trhu nebo ho znáte?
(17 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, lukas, sep, VanThomas, Míra151, Matsoft, Mirek |
unknown |
|
speciální volba pneu
(9 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Kloggie, Laďa-Ladis, Lukas, Džon, Výska |
Výska |
|
Aký remeň na ventilátor chladiča?
(7 příspěvků) Diskutující: Stanley, Martin z K, Honza Jindra, DuffGNR |
unknown |
|
2oké čelo - pozink
(3 příspěvky) Diskutující: Jarda.r, jirka |
unknown |
|
propojky na 4pist.
(2 příspěvky) Diskutující: jeessii, ZdenoR |
unknown |
|
zmena roztece
(14 příspěvků) Diskutující: ptk, mototechna, Danda, Kloggie, spyker, Petkar, Daves |
unknown |
|
El.Stahování oken
(11 příspěvků) Diskutující: vlllad, Karfi, ptk, Ondra H., Prsoň, kuba.misa |
unknown |
|
nápravnice
(12 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Laďa-Ladis, Daves, berni, ASokky |
unknown |
|
Tlumiče HP Racing(Kyvka)-zkušenosti
(9 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, Climber, Petr, Martin, dave.j, unregistered, crestik |
unknown |
|
Naba na sprotovní volant
(4 příspěvky) Diskutující: RST, Prsoň, p.b, |
Prsoň |
|
kotouč brzd
(6 příspěvků) Diskutující: Eidy, Luky, Daves, jenik 130RS |
unknown |
|
Rozdělovátor
(7 příspěvků) Diskutující: hagios, Martin z K, m8rinek, petr |
m8rinek |
|
Homologace
(8 příspěvků) Diskutující: nets, zdeno tn, Martin, jeniik, Laďa-Ladis, jenik |
unknown |
|
štít kotouče??
(11 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, mototechna, jeessii, Danda, Daves, Laďa-Ladis |
unknown |
|
110r tuning in serbia
(6 příspěvků) Diskutující: RST, Daves, Džon, burek |
unknown |
|
oficialní program
(5 příspěvků) Diskutující: Franta |
unknown |
|
Brzdy
(16 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, Feratt, Džon, Tátomechanük, bosator |
Tátomechanük |
|
chladičová stěna,čelo 120 S
(11 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, m8rinek, Tátomechanük, Petkar, Laďo, Luky, Martin, Karfi |
unknown |
|
silenej dotaz
(66 příspěvků) Diskutující: Lord-Dj Free, Výska, Džon, JendaKvaska, Medvěd, Eidy, mototechna, jenik, lukas, Jerrom, Stepan, Petkar, Petr, Huty, Danda, Tátomechanük, Falcon, Laďa-Ladis, Prsoň, Chrobak.SACEK, Ferdo mravec, pinokio110, Daves |
unknown |
|
Prodejci autodílů
(5 příspěvků) Diskutující: Falcon, Fity, S.D.Gotrek, Míra151 |
S.D.Gotrek |
|
Leštěnka
(13 příspěvků) Diskutující: Danda, Kiler, kuba.misa, Palmexman, David B., Petr, Petkar, Dejvid, J.T. |
J.T. |
|
zadne brzdove svetla
(4 příspěvky) Diskutující: KarabenNemsi, Ferdo mravec, vlllad |
KarabenNemsi |
|
Publikace o karburatorech na emailu
(11 příspěvků) Diskutující: bordo, crestik, Medvěd, 007 |
unknown |
|
Help uhlovka
(17 příspěvků) Diskutující: Koko, Danda, Hansi, Jarda.r, Ferdo mravec, ZdenoR, Daves, Tátomechanük, Petkar, Laďa-Ladis |
ZdenoR |
|
Kalibracia otackomera
(9 příspěvků) Diskutující: crestik, alchstuip, HANESS, misumi, S.D.Gotrek |
alchstuip |