Téma Nové téma Založil
Zas něco asi Schwejka ;O) (20 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Danda, crestik, Chrobak.SACEK, tommy, Laďa-Ladis, Stanley, ASokky
číslo dílu (7 příspěvků)
Diskutující: MichalK, Daves, Laďa-Ladis, Wanec, KDB, HANESS
WITVORTH závit (13 příspěvků)
Diskutující: Daves, Medvěd, honza VM, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek
Hřídel na větrák (4 příspěvky)
Diskutující: alf76, Eddie, nets
8 kanálová hlava (11 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, Daves, alf76, PatoRS
Čirá světla (20 příspěvků)
Diskutující: Tykvik, ZdenoR, spyker, mototechna, S.D.Gotrek, Danda, Ondra H., J.T.
trochu mimo (1 příspěvek)
Diskutující: tommy
Prídavný chladič (2 příspěvky)
Diskutující: Martin z K, Mira
Bile zadni svetla na SKODU 110R (1 příspěvek)
Diskutující: Tykvik
Kniha - Škoda 100/110 (2 příspěvky)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Franta
Přestavba zapalování z Fava (15 příspěvků)
Diskutující: RST, J.T., 74HCT4017, HANESS, pajk, Laďa-Ladis
Pneumatiky (2 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, Luky
Pneumatiky (18 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, Laďa-Ladis, Petr, Láďa Ladič, HANESS, S.D.Gotrek, Falcon, DynDyn, 603, honza VM
Jak upravit karbec EDSR Schwejku nebo ? (11 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Mirek, sep, green erko, crestik, Martin z K
náhon tachometru (3 příspěvky)
Diskutující: jenik.990, crestik, Danda
Problém s favoritom (2 příspěvky)
Diskutující: diesel079, Eidy
Gumy nad priziny (2 příspěvky)
Diskutující: ZdenoR, mototechna
Ještě koberce ze škody 120 (2 příspěvky)
Diskutující: S.D.Gotrek, Mirek
horní ramena: dotaz (2 příspěvky)
Diskutující: kuba.misa, pinokio110
Vrtulka (47 příspěvků)
Diskutující: Eidy, RST, Daves, Wanec, Chrobak.SACEK, S.D.Gotrek, J.T., HANESS, Stanley, pajk, Laďa-Ladis, crestik, Falcon, Honza Jindra, mototechna
5q do eRka (10 příspěvků)
Diskutující: Danda, kavka, Petr, Daves, Petkar, PetanBMX
Niklování/zinkování (10 příspěvků)
Diskutující: Danda, Petkar, Kloggie, schwejk, S.D.Gotrek, Jerrom
Těsnění výfuku (4 příspěvky)
Diskutující: Wanec, crestik, VanThomas, vlllad
Spojkovo (3 příspěvky)
Diskutující: Danda, Wanec
Koberce ze škody 120 (8 příspěvků)
Diskutující: mytysek, Dejvid, Feratt, VanThomas, Petkar
výfuk - nový na trhu nebo ho znáte? (17 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, lukas, sep, VanThomas, Míra151, Matsoft, Mirek
speciální volba pneu (9 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Kloggie, Laďa-Ladis, Lukas, Džon, Výska
Aký remeň na ventilátor chladiča? (7 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Martin z K, Honza Jindra, DuffGNR
2oké čelo - pozink (3 příspěvky)
Diskutující: Jarda.r, jirka
propojky na 4pist. (2 příspěvky)
Diskutující: jeessii, ZdenoR
zmena roztece (14 příspěvků)
Diskutující: ptk, mototechna, Danda, Kloggie, spyker, Petkar, Daves
El.Stahování oken (11 příspěvků)
Diskutující: vlllad, Karfi, ptk, Ondra H., Prsoň, kuba.misa
nápravnice (12 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Laďa-Ladis, Daves, berni, ASokky
Tlumiče HP Racing(Kyvka)-zkušenosti (9 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, Climber, Petr, Martin, dave.j, unregistered, crestik
Naba na sprotovní volant (4 příspěvky)
Diskutující: RST, Prsoň, p.b,
kotouč brzd (6 příspěvků)
Diskutující: Eidy, Luky, Daves, jenik 130RS
Rozdělovátor (7 příspěvků)
Diskutující: hagios, Martin z K, m8rinek, petr
Homologace (8 příspěvků)
Diskutující: nets, zdeno tn, Martin, jeniik, Laďa-Ladis, jenik
štít kotouče?? (11 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, mototechna, jeessii, Danda, Daves, Laďa-Ladis
110r tuning in serbia (6 příspěvků)
Diskutující: RST, Daves, Džon, burek
oficialní program (5 příspěvků)
Diskutující: Franta
Brzdy (16 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, Feratt, Džon, Tátomechanük, bosator
chladičová stěna,čelo 120 S (11 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, m8rinek, Tátomechanük, Petkar, Laďo, Luky, Martin, Karfi
silenej dotaz (66 příspěvků)
Diskutující: Lord-Dj Free, Výska, Džon, JendaKvaska, Medvěd, Eidy, mototechna, jenik, lukas, Jerrom, Stepan, Petkar, Petr, Huty, Danda, Tátomechanük, Falcon, Laďa-Ladis, Prsoň, Chrobak.SACEK, Ferdo mravec, pinokio110, Daves
Prodejci autodílů (5 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Fity, S.D.Gotrek, Míra151
Leštěnka (13 příspěvků)
Diskutující: Danda, Kiler, kuba.misa, Palmexman, David B., Petr, Petkar, Dejvid, J.T.
zadne brzdove svetla (4 příspěvky)
Diskutující: KarabenNemsi, Ferdo mravec, vlllad
Publikace o karburatorech na emailu (11 příspěvků)
Diskutující: bordo, crestik, Medvěd, 007
Help uhlovka (17 příspěvků)
Diskutující: Koko, Danda, Hansi, Jarda.r, Ferdo mravec, ZdenoR, Daves, Tátomechanük, Petkar, Laďa-Ladis
Kalibracia otackomera (9 příspěvků)
Diskutující: crestik, alchstuip, HANESS, misumi, S.D.Gotrek