Téma Nové téma Založil
Kto je z Noveho Jicina? (3 příspěvky)
Diskutující: PatoRS, crestik, unregistered
origo tlmice (7 příspěvků)
Diskutující: kakk, jirka, Petkar
otazocka... (9 příspěvků)
Diskutující: ptk, alchstuip, Eidy, Ferdo mravec, RST, MichalK, M@ra, peter, Stanley
úloha stabilizátora (20 příspěvků)
Diskutující: Luky, DynDyn, kakk, lukas, Martin, Ferdo mravec, crestik, Stanley, tommy, Daves, Unregistered, Eidy, alchstuip
matica (9 příspěvků)
Diskutující: Daves, Džon, RST, Petkar, mototechna, unregistered
likvidace (33 příspěvky)
Diskutující: xxx, Jerrom, stouracvok, berni, Luky, Marty110r, Jarda.r, Jezevec, Stanley, ondrejs, Daves, jenik
z pekla štěstí (5 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, mototechna, ptk
Octávka (26 příspěvků)
Diskutující: Martin, 603, Tátomechanük, Petr, Kloggie, Eidy, Charles, Luky, vlllad, Petkar, zdenek, Stanley, Jarda.r, Falcon, RST, Výska, mototechna, spyker, Prsoň, eminem, Ferdo mravec, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis
BURZA v Brně (2 příspěvky)
Diskutující: Míra151, 603
130ka????? (23 příspěvky)
Diskutující: Ládis, Max, Martin z K, mototechna, Láďa Ladič, Laďa-Ladis, Džon, stouracvok, Mirek, paja
tlmiče (13 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, dfas, Petkar, Daves, Džon, Eidy, mototechna
kniha elektro (6 příspěvků)
Diskutující: Franta, Daves, pailot
Nerezovej plech (5 příspěvků)
Diskutující: Honza, Petr, jirka, mototechna, HOMBRE
skoda rapid (5 příspěvků)
Diskutující: zdeno tn, Luky, Ferdo mravec
Športová Š 20 alebo chybička se vloudila (7 příspěvků)
Diskutující: Ferdo mravec, Luky, lukas, Jarda.r, Juráš, Laďa-Ladis
Homologace Š 120S (7 příspěvků)
Diskutující: Lord-Dj Free, Tátomechanük, Marťa, Climber
Předělání hlavy 120 na 120ls (8 příspěvků)
Diskutující: Matsoft, Jon, Gemini, RST
ŘAZENÍ (7 příspěvků)
Diskutující: HONZA, Laďa-Ladis, Džon, RST
otáčkoměr na 110L??? (30 příspěvků)
Diskutující: Myschak, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, vhml., Tátomechanük, Daves, Luky, Jezevec, Danda, Petkar, Falcon, jirka, mirena, Petr
INZERCE (6 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, dvordy, Matsoft, Džon., Kloggie
paprsky nebo klasiku? (3 příspěvky)
Diskutující: RST, lukas
Ramena... hoří!!! (3 příspěvky)
Diskutující: Wanec, Laďa-Ladis, 007
Jak na nové "přechromování " ??? (6 příspěvků)
Diskutující: Oslík, Feratt, Marty110r, Chrobak.SACEK, Falcon, Petkar
odmašťování (8 příspěvků)
Diskutující: jarda, Danda, Petr, Jarda.r, mototechna, Kloggie, Petkar, Lord-Dj Free
Ramená (25 příspěvků)
Diskutující: Daves, Chrobak.SACEK, HOMBRE, pajk, Laďa-Ladis, Petkar, mototechna
Prahy (44 příspěvky)
Diskutující: pinokio110, ascxz\, RST, J.T., Eddie, Myschak, vlllad, Míra151, Jarda.r, ASokky, m8rinek, Tátomechanük, HANESS, PetrH, Stanley, ŤOPAJS, Daves
Renovace převodovky (3 příspěvky)
Diskutující: nets, zbyňa
Setrvačník (4 příspěvky)
Diskutující: Tom, Danda, Tátomechanük, jirka
Vyvazovani ojnic (14 příspěvků)
Diskutující: Martin, vhml., schwejk, Sheff, Jerrom
samosvorny diferak (2 příspěvky)
Diskutující: ballbutick, marťa
el.tripmaster (13 příspěvků)
Diskutující: gipsy, Franta, Ferdo mravec, Danda, Daves
E? (5 příspěvků)
Diskutující: mototechna, misumi, bordo, Max, schwejk
Renovace tapecírunku ? ? ? (4 příspěvky)
Diskutující: oslík, Marty110r, Kloggie
Proč najednou " padá " benzín ? ? ? (5 příspěvků)
Diskutující: Neználek, mototechna, Chrobak.SACEK, Láďa Ladič, Myschak
KLIENT pro CHAT (9 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Petkar, m8rinek, Daves
příšný výfuk - NEREZ (23 příspěvky)
Diskutující: Petr, Medvěd, m8rinek, ASokky, jirka, pinokio110, Karfi
stahnout? o kolik? (8 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, honza VM, Džon, lukas
Vedeli ste - Tesnenie celneho skla (10 příspěvků)
Diskutující: alchstuip, Jarda.r, Marty110r, Ivan007, Chrobak.SACEK, Kubaembecko, Zlatovláska
Výplach převodovky? (14 příspěvků)
Diskutující: Ici, alchstuip, mototechna, Petkar, Laďa-Ladis, honza VM, Ronaldo
Alternátor (22 příspěvky)
Diskutující: Daves, Stanley, Výska, J.T., HANESS, Jarda.r, Ronaldo, Petr, Chrobak.SACEK, mototechna
Prechod Na MySQL 5.0 (24 příspěvky)
Diskutující: D, D?on, Petr, Laďa-Ladis, Stanley, Myschak, Džon, HANESS, Chrobak.SACEK, Hansi, Láďa Ladič, Výska, alda, Kloggie, crestik
Svět motorů (3 příspěvky)
Diskutující: Jerrom, Falcon, Stanley
Hlava 130 (7 příspěvků)
Diskutující: kavka, m8rinek, Kloggie, Martin z K, Danus, alf76, Laďa-Ladis
Nastrek palubovky (4 příspěvky)
Diskutující: PatoRS, Martin z K, Stepan, Danda
Odvoz auta (8 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, mototechna, hagios, bordo, Ferdo mravec
Kolíbka - zápůjčka na víkend... (8 příspěvků)
Diskutující: Stanley, nets, Daves, Tátomechanük, Kloggie
kde sehnat?? (15 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Siki, Petkar, Daves, mototechna, jeessii, Ronaldo, Chrobak.SACEK, Medvěd, Ronaldinho
hliník (6 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, mototechna, Chrobak.SACEK
Zadní tlumiče (2 příspěvky)
Diskutující: Karel, Daves
Burza ver. § (14 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, pajk, Falcon, Petkar, Chrobak.SACEK, mototechna, Láďa Ladič