| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Kto je z Noveho Jicina?
(3 příspěvky) Diskutující: PatoRS, crestik, unregistered |
PatoRS |
|
origo tlmice
(7 příspěvků) Diskutující: kakk, jirka, Petkar |
unknown |
|
otazocka...
(9 příspěvků) Diskutující: ptk, alchstuip, Eidy, Ferdo mravec, RST, MichalK, M@ra, peter, Stanley |
unknown |
|
úloha stabilizátora
(20 příspěvků) Diskutující: Luky, DynDyn, kakk, lukas, Martin, Ferdo mravec, crestik, Stanley, tommy, Daves, Unregistered, Eidy, alchstuip |
Ferdo mravec |
|
matica
(9 příspěvků) Diskutující: Daves, Džon, RST, Petkar, mototechna, unregistered |
mototechna |
|
likvidace
(33 příspěvky) Diskutující: xxx, Jerrom, stouracvok, berni, Luky, Marty110r, Jarda.r, Jezevec, Stanley, ondrejs, Daves, jenik |
unknown |
|
z pekla štěstí
(5 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, mototechna, ptk |
mototechna |
|
Octávka
(26 příspěvků) Diskutující: Martin, 603, Tátomechanük, Petr, Kloggie, Eidy, Charles, Luky, vlllad, Petkar, zdenek, Stanley, Jarda.r, Falcon, RST, Výska, mototechna, spyker, Prsoň, eminem, Ferdo mravec, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis |
Martin |
|
BURZA v Brně
(2 příspěvky) Diskutující: Míra151, 603 |
unknown |
|
130ka?????
(23 příspěvky) Diskutující: Ládis, Max, Martin z K, mototechna, Láďa Ladič, Laďa-Ladis, Džon, stouracvok, Mirek, paja |
unknown |
|
tlmiče
(13 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, dfas, Petkar, Daves, Džon, Eidy, mototechna |
mototechna |
|
kniha elektro
(6 příspěvků) Diskutující: Franta, Daves, pailot |
unknown |
|
Nerezovej plech
(5 příspěvků) Diskutující: Honza, Petr, jirka, mototechna, HOMBRE |
unknown |
|
skoda rapid
(5 příspěvků) Diskutující: zdeno tn, Luky, Ferdo mravec |
unknown |
|
Športová Š 20 alebo chybička se vloudila
(7 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Luky, lukas, Jarda.r, Juráš, Laďa-Ladis |
Ferdo mravec |
|
Homologace Š 120S
(7 příspěvků) Diskutující: Lord-Dj Free, Tátomechanük, Marťa, Climber |
unknown |
|
Předělání hlavy 120 na 120ls
(8 příspěvků) Diskutující: Matsoft, Jon, Gemini, RST |
unknown |
|
ŘAZENÍ
(7 příspěvků) Diskutující: HONZA, Laďa-Ladis, Džon, RST |
unknown |
|
otáčkoměr na 110L???
(30 příspěvků) Diskutující: Myschak, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, vhml., Tátomechanük, Daves, Luky, Jezevec, Danda, Petkar, Falcon, jirka, mirena, Petr |
mirena |
|
INZERCE
(6 příspěvků) Diskutující: m8rinek, dvordy, Matsoft, Džon., Kloggie |
Matsoft |
|
paprsky nebo klasiku?
(3 příspěvky) Diskutující: RST, lukas |
unknown |
|
Ramena... hoří!!!
(3 příspěvky) Diskutující: Wanec, Laďa-Ladis, 007 |
unknown |
|
Jak na nové "přechromování " ???
(6 příspěvků) Diskutující: Oslík, Feratt, Marty110r, Chrobak.SACEK, Falcon, Petkar |
unknown |
|
odmašťování
(8 příspěvků) Diskutující: jarda, Danda, Petr, Jarda.r, mototechna, Kloggie, Petkar, Lord-Dj Free |
unknown |
|
Ramená
(25 příspěvků) Diskutující: Daves, Chrobak.SACEK, HOMBRE, pajk, Laďa-Ladis, Petkar, mototechna |
mototechna |
|
Prahy
(44 příspěvky) Diskutující: pinokio110, ascxz\, RST, J.T., Eddie, Myschak, vlllad, Míra151, Jarda.r, ASokky, m8rinek, Tátomechanük, HANESS, PetrH, Stanley, ŤOPAJS, Daves |
unknown |
|
Renovace převodovky
(3 příspěvky) Diskutující: nets, zbyňa |
zbyňa |
|
Setrvačník
(4 příspěvky) Diskutující: Tom, Danda, Tátomechanük, jirka |
unknown |
|
Vyvazovani ojnic
(14 příspěvků) Diskutující: Martin, vhml., schwejk, Sheff, Jerrom |
unknown |
|
samosvorny diferak
(2 příspěvky) Diskutující: ballbutick, marťa |
unknown |
|
el.tripmaster
(13 příspěvků) Diskutující: gipsy, Franta, Ferdo mravec, Danda, Daves |
unknown |
|
E?
(5 příspěvků) Diskutující: mototechna, misumi, bordo, Max, schwejk |
mototechna |
|
Renovace tapecírunku ? ? ?
(4 příspěvky) Diskutující: oslík, Marty110r, Kloggie |
unknown |
|
Proč najednou " padá " benzín ? ? ?
(5 příspěvků) Diskutující: Neználek, mototechna, Chrobak.SACEK, Láďa Ladič, Myschak |
unknown |
|
KLIENT pro CHAT
(9 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Petkar, m8rinek, Daves |
Daves |
|
příšný výfuk - NEREZ
(23 příspěvky) Diskutující: Petr, Medvěd, m8rinek, ASokky, jirka, pinokio110, Karfi |
unknown |
|
stahnout? o kolik?
(8 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, honza VM, Džon, lukas |
unknown |
|
Vedeli ste - Tesnenie celneho skla
(10 příspěvků) Diskutující: alchstuip, Jarda.r, Marty110r, Ivan007, Chrobak.SACEK, Kubaembecko, Zlatovláska |
alchstuip |
|
Výplach převodovky?
(14 příspěvků) Diskutující: Ici, alchstuip, mototechna, Petkar, Laďa-Ladis, honza VM, Ronaldo |
unknown |
|
Alternátor
(22 příspěvky) Diskutující: Daves, Stanley, Výska, J.T., HANESS, Jarda.r, Ronaldo, Petr, Chrobak.SACEK, mototechna |
unknown |
|
Prechod Na MySQL 5.0
(24 příspěvky) Diskutující: D, D?on, Petr, Laďa-Ladis, Stanley, Myschak, Džon, HANESS, Chrobak.SACEK, Hansi, Láďa Ladič, Výska, alda, Kloggie, crestik |
Džon |
|
Svět motorů
(3 příspěvky) Diskutující: Jerrom, Falcon, Stanley |
Jerrom |
|
Hlava 130
(7 příspěvků) Diskutující: kavka, m8rinek, Kloggie, Martin z K, Danus, alf76, Laďa-Ladis |
unknown |
|
Nastrek palubovky
(4 příspěvky) Diskutující: PatoRS, Martin z K, Stepan, Danda |
PatoRS |
|
Odvoz auta
(8 příspěvků) Diskutující: m8rinek, mototechna, hagios, bordo, Ferdo mravec |
unknown |
|
Kolíbka - zápůjčka na víkend...
(8 příspěvků) Diskutující: Stanley, nets, Daves, Tátomechanük, Kloggie |
Kloggie |
|
kde sehnat??
(15 příspěvků) Diskutující: Stanley, Siki, Petkar, Daves, mototechna, jeessii, Ronaldo, Chrobak.SACEK, Medvěd, Ronaldinho |
unknown |
|
hliník
(6 příspěvků) Diskutující: Kloggie, mototechna, Chrobak.SACEK |
mototechna |
|
Zadní tlumiče
(2 příspěvky) Diskutující: Karel, Daves |
unknown |
|
Burza ver. §
(14 příspěvků) Diskutující: Dejvid, pajk, Falcon, Petkar, Chrobak.SACEK, mototechna, Láďa Ladič |
Chrobak.SACEK |