Téma Nové téma Založil
vyztuhy do pružin (6 příspěvků)
Diskutující: štěně, vlllad, Stanley, Prsoň, Jerrom
Rez (47 příspěvků)
Diskutující: Eddie, MichalK, Stanley, MXMarek, Jezevec, Daves, Hansi, Laďa-Ladis, viteo, crestik, HANESS, Kloggie
1340ccm (8 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Koko, Stepan, honza VM
Lišty dveří naposledy (18 příspěvků)
Diskutující: honza.klimes, DynDyn, Stepan, Tadeáška, Duchan, Láďa Ladič, Falcon, mototechna, Kloggie
Legislativa a motor, nápravy (12 příspěvků)
Diskutující: vhml, Hansoff, Petr, Luboš, kuba.misa, KarabenNemsi, RST, Tom, fido
Klakson (9 příspěvků)
Diskutující: Eminem, Tátomechanük, Petr, Daves, vhml, mototechna, pailot, Hansoff
Teploměr sebou furt "mská " ...??? (13 příspěvků)
Diskutující: Neználek, Medvěd, Hansoff, hagios, ? ? ?, Ládis, Luboš, MichalK, Danda
Volnobeh - urgent (14 příspěvků)
Diskutující: Daves, vhml, Petr, Honza Jindra, alchstuip
látka... (4 příspěvky)
Diskutující: crestik, kuba.misa, Tomáš, RJvilma
spojkový válec - renovace (3 příspěvky)
Diskutující: Mirek P, honza.klimes
Světla (9 příspěvků)
Diskutující: PatoRS, Luboš, kuba.misa, J.T.
Rozhovor na úrovni :-)) (32 příspěvky)
Diskutující: Petr, Láďa Ladič, Hansi, Falcon, Stanley, Hansoff, KarabenNemsi, Lucinka, schwejk, mototechna, Daves, Ferdo mravec, Jezevec, Dejvid
Závody pod Trúbou (12 příspěvků)
Diskutující: crestik, Prsoň
Plech pod nádrž (5 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Jarda.r, Tátomechanük, Honza Jindra
spanila jazda (1 příspěvek)
Diskutující: 603
dobový tuning?:) (4 příspěvky)
Diskutující: HANESS, dave.j
nerezové lišty (7 příspěvků)
Diskutující: mototechna, FreeRider
Už jste to viděli? (7 příspěvků)
Diskutující: green erko, mototechna, Daves, S.D.Gotrek, Duchan
Zadní kotouče Škoda 130 (38 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Stepan, schwejk, Tátomechanük, S.D.Gotrek, Prsoň, Laďa-Ladis, mototechna, TTomas, J.T., Jarda.r, Falcon, Daves, Hansi
Odhlucneni (26 příspěvků)
Diskutující: Lukas S., mototechna, zbyňa, Tátomechanük, S.D.Gotrek, Hansi, Petr, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Daves, Falcon
Benzínová trubička (1 příspěvek)
Diskutující: Fity
Dveřní lišty II (18 příspěvků)
Diskutující: Marty110r, Tátomechanük, Láďa Ladič, sep, mototechna, Tadeáška, honza.klimes, Daves, Petr, Duchan
prdle tesneni nebo hlava? (25 příspěvků)
Diskutující: DynDyn, RST, michal..., Tátomechanük, Daves, michal
Ozdobné kryty kol de luxe (26 příspěvků)
Diskutující: Medvěd, Výska, MichalK, S.D.Gotrek, Tátomechanük, jenik, Falcon, RST, Daves, Jezevec, Laďa-Ladis, Duchan
Statistika nuda je, má však cenné údaje. (8 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Výska, Láďa Ladič, Daves, Jezevec
Odkryté sání (2 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, vhml
Skoda R110/Rs110 Sortwagen (15 příspěvků)
Diskutující: vhml, mototechna, Láďa Ladič, Fabo.sk, m8rinek, Výska, Tátomechanük, TTom, spyker, Prsoň, crestik
Víčka rozdělovače (5 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, vhml
Zrušení TP (11 příspěvků)
Diskutující: Daves, honza, honza VM, Tátomechanük, vhml
škoda 120l odpružení (9 příspěvků)
Diskutující: S.D.Gotrek, Falcon, Luky, Hansi, Mira, Daves
Š100 u Plzně za odvoz (3 příspěvky)
Diskutující: David, S.D.Gotrek
Parte (53 příspěvky)
Diskutující: Hansi, m8rinek, jarda.r, Dejvid, Hansoff, mototechna, vhml, Falcon, Luky, Láďa Ladič, HANESS, Tadeáška, fido, GLENNKO, Stanley, Daves, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek
Silentbloky Š100 Slovensko (5 příspěvků)
Diskutující: Luky, Daves, mototechna, alchstuip
Teče čelním oknem (15 příspěvků)
Diskutující: Luboš, MichalK, Medvěd, Stepan, Stanley, mototechna, Daves
Jak připravit brzdové třmeny na komaxit? (42 příspěvky)
Diskutující: Luboš, vhml, Petr, RST, Jerrom, Myschak, Hansi, MichalK, Daves, jenik, mototechna, Láďa Ladič
Přední okno Fáva (6 příspěvků)
Diskutující: RST, Jezevec, Petr
Dveřní sloupky-POMOC (7 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Shop, Marty110r, Hansi, Myschak
Proč se vaří (11 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, tom, pailot, Marty110r, Daves, vhml
koncovky dverových líšt (2 příspěvky)
Diskutující: mototechna, m8rinek
Zraz Eriek na Slovensku: (11 příspěvků)
Diskutující: Martin z K, vlllad, Petkar, PatoRS, KarabenNemsi, Fabo.sk, alchstuip
Zeby praskla hlava??? (5 příspěvků)
Diskutující: PatoRS, Fabo.sk, DynDyn, Hansi, Daves
hl.brzdový + spojkový válec (12 příspěvků)
Diskutující: Franta, Honza Jindra, Tátomechanük, tom, honza.klimes
tvorba zvuku z výfuku (25 příspěvků)
Diskutující: crestik, vhml, Hansoff, Petr, Falcon, Láďa Ladič, honza.klimes, Tátomechanük, Kloggie, Laďa-Ladis, Daves, RST
diferencial (3 příspěvky)
Diskutující: 1000_valec, vhml, Tátomechanük
regulace rozdelovacu skoda (3 příspěvky)
Diskutující: Petr, Stepan
záchrana š100 (6 příspěvků)
Diskutující: Fabo.sk, Aleš110R, Jarda.r, Franta
Anténa (2 příspěvky)
Diskutující: MATY, Fabo.sk
Neveděl by někdo O DVEŘÍCH?? (1 příspěvek)
Diskutující: FavoRS
Zadní pružiny GARDE (6 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Eddie, Kloggie
Klaxon (17 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, Petr, Kloggie, FreeRider, Falcon, Tom, Prsoň