| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
vyztuhy do pružin
(6 příspěvků) Diskutující: štěně, vlllad, Stanley, Prsoň, Jerrom |
štěně |
|
Rez
(47 příspěvků) Diskutující: Eddie, MichalK, Stanley, MXMarek, Jezevec, Daves, Hansi, Laďa-Ladis, viteo, crestik, HANESS, Kloggie |
unknown |
|
1340ccm
(8 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Koko, Stepan, honza VM |
Stepan |
|
Lišty dveří naposledy
(18 příspěvků) Diskutující: honza.klimes, DynDyn, Stepan, Tadeáška, Duchan, Láďa Ladič, Falcon, mototechna, Kloggie |
Tadeáška |
|
Legislativa a motor, nápravy
(12 příspěvků) Diskutující: vhml, Hansoff, Petr, Luboš, kuba.misa, KarabenNemsi, RST, Tom, fido |
unknown |
|
Klakson
(9 příspěvků) Diskutující: Eminem, Tátomechanük, Petr, Daves, vhml, mototechna, pailot, Hansoff |
Eminem |
|
Teploměr sebou furt "mská " ...???
(13 příspěvků) Diskutující: Neználek, Medvěd, Hansoff, hagios, ? ? ?, Ládis, Luboš, MichalK, Danda |
unknown |
|
Volnobeh - urgent
(14 příspěvků) Diskutující: Daves, vhml, Petr, Honza Jindra, alchstuip |
alchstuip |
|
látka...
(4 příspěvky) Diskutující: crestik, kuba.misa, Tomáš, RJvilma |
unknown |
|
spojkový válec - renovace
(3 příspěvky) Diskutující: Mirek P, honza.klimes |
unknown |
|
Světla
(9 příspěvků) Diskutující: PatoRS, Luboš, kuba.misa, J.T. |
J.T. |
|
Rozhovor na úrovni :-))
(32 příspěvky) Diskutující: Petr, Láďa Ladič, Hansi, Falcon, Stanley, Hansoff, KarabenNemsi, Lucinka, schwejk, mototechna, Daves, Ferdo mravec, Jezevec, Dejvid |
Petr |
|
Závody pod Trúbou
(12 příspěvků) Diskutující: crestik, Prsoň |
unknown |
|
Plech pod nádrž
(5 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Jarda.r, Tátomechanük, Honza Jindra |
unknown |
|
spanila jazda
(1 příspěvek) Diskutující: 603 |
unknown |
|
dobový tuning?:)
(4 příspěvky) Diskutující: HANESS, dave.j |
dave.j |
|
nerezové lišty
(7 příspěvků) Diskutující: mototechna, FreeRider |
unknown |
|
Už jste to viděli?
(7 příspěvků) Diskutující: green erko, mototechna, Daves, S.D.Gotrek, Duchan |
gReen eRko |
|
Zadní kotouče Škoda 130
(38 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Stepan, schwejk, Tátomechanük, S.D.Gotrek, Prsoň, Laďa-Ladis, mototechna, TTomas, J.T., Jarda.r, Falcon, Daves, Hansi |
Prsoň |
|
Odhlucneni
(26 příspěvků) Diskutující: Lukas S., mototechna, zbyňa, Tátomechanük, S.D.Gotrek, Hansi, Petr, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, Daves, Falcon |
Lukas S. |
|
Benzínová trubička
(1 příspěvek) Diskutující: Fity |
Fity |
|
Dveřní lišty II
(18 příspěvků) Diskutující: Marty110r, Tátomechanük, Láďa Ladič, sep, mototechna, Tadeáška, honza.klimes, Daves, Petr, Duchan |
Daves |
|
prdle tesneni nebo hlava?
(25 příspěvků) Diskutující: DynDyn, RST, michal..., Tátomechanük, Daves, michal |
unknown |
|
Ozdobné kryty kol de luxe
(26 příspěvků) Diskutující: Medvěd, Výska, MichalK, S.D.Gotrek, Tátomechanük, jenik, Falcon, RST, Daves, Jezevec, Laďa-Ladis, Duchan |
Jezevec |
|
Statistika nuda je, má však cenné údaje.
(8 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Výska, Láďa Ladič, Daves, Jezevec |
Výska |
|
Odkryté sání
(2 příspěvky) Diskutující: DynDyn, vhml |
unknown |
|
Skoda R110/Rs110 Sortwagen
(15 příspěvků) Diskutující: vhml, mototechna, Láďa Ladič, Fabo.sk, m8rinek, Výska, Tátomechanük, TTom, spyker, Prsoň, crestik |
Prsoň |
|
Víčka rozdělovače
(5 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, vhml |
vhml |
|
Zrušení TP
(11 příspěvků) Diskutující: Daves, honza, honza VM, Tátomechanük, vhml |
unknown |
|
škoda 120l odpružení
(9 příspěvků) Diskutující: S.D.Gotrek, Falcon, Luky, Hansi, Mira, Daves |
unknown |
|
Š100 u Plzně za odvoz
(3 příspěvky) Diskutující: David, S.D.Gotrek |
S.D.Gotrek |
|
Parte
(53 příspěvky) Diskutující: Hansi, m8rinek, jarda.r, Dejvid, Hansoff, mototechna, vhml, Falcon, Luky, Láďa Ladič, HANESS, Tadeáška, fido, GLENNKO, Stanley, Daves, Laďa-Ladis, S.D.Gotrek |
S.D.Gotrek |
|
Silentbloky Š100 Slovensko
(5 příspěvků) Diskutující: Luky, Daves, mototechna, alchstuip |
Daves |
|
Teče čelním oknem
(15 příspěvků) Diskutující: Luboš, MichalK, Medvěd, Stepan, Stanley, mototechna, Daves |
unknown |
|
Jak připravit brzdové třmeny na komaxit?
(42 příspěvky) Diskutující: Luboš, vhml, Petr, RST, Jerrom, Myschak, Hansi, MichalK, Daves, jenik, mototechna, Láďa Ladič |
Láďa Ladič |
|
Přední okno Fáva
(6 příspěvků) Diskutující: RST, Jezevec, Petr |
Jezevec |
|
Dveřní sloupky-POMOC
(7 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Shop, Marty110r, Hansi, Myschak |
Myschak |
|
Proč se vaří
(11 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, tom, pailot, Marty110r, Daves, vhml |
pailot |
|
koncovky dverových líšt
(2 příspěvky) Diskutující: mototechna, m8rinek |
mototechna |
|
Zraz Eriek na Slovensku:
(11 příspěvků) Diskutující: Martin z K, vlllad, Petkar, PatoRS, KarabenNemsi, Fabo.sk, alchstuip |
KarabenNemsi |
|
Zeby praskla hlava???
(5 příspěvků) Diskutující: PatoRS, Fabo.sk, DynDyn, Hansi, Daves |
PatoRS |
|
hl.brzdový + spojkový válec
(12 příspěvků) Diskutující: Franta, Honza Jindra, Tátomechanük, tom, honza.klimes |
unknown |
|
tvorba zvuku z výfuku
(25 příspěvků) Diskutující: crestik, vhml, Hansoff, Petr, Falcon, Láďa Ladič, honza.klimes, Tátomechanük, Kloggie, Laďa-Ladis, Daves, RST |
Kloggie |
|
diferencial
(3 příspěvky) Diskutující: 1000_valec, vhml, Tátomechanük |
unknown |
|
regulace rozdelovacu skoda
(3 příspěvky) Diskutující: Petr, Stepan |
Stepan |
|
záchrana š100
(6 příspěvků) Diskutující: Fabo.sk, Aleš110R, Jarda.r, Franta |
unknown |
|
Anténa
(2 příspěvky) Diskutující: MATY, Fabo.sk |
MATY |
|
Neveděl by někdo O DVEŘÍCH??
(1 příspěvek) Diskutující: FavoRS |
unknown |
|
Zadní pružiny GARDE
(6 příspěvků) Diskutující: Falcon, Eddie, Kloggie |
Kloggie |
|
Klaxon
(17 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, Petr, Kloggie, FreeRider, Falcon, Tom, Prsoň |
unknown |