| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
font
(15 příspěvků) Diskutující: FreeRider, Stanley, S.D.Gotrek, Jerrom, Láďa Ladič, mototechna |
mototechna |
|
Skladovací základovka
(5 příspěvků) Diskutující: Myschak, m8rinek, Laďa-Ladis, Hansi |
m8rinek |
|
Filtrbox a DDSR
(6 příspěvků) Diskutující: MichalK, Martin z K, RST, m8rinek, Myschak |
mkupe |
|
Nováček :-)
(20 příspěvků) Diskutující: Lucinka, ZdenoR, tommy, J.T., Eminem, Koko, Kloggie, Franta z Bohumina |
unknown |
|
Sraz
(7 příspěvků) Diskutující: Luky, Láďa Ladič, Kiwira, Lucinka |
unknown |
|
ručka
(13 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Petkar, mototechna, Daves, S.D.Gotrek |
mototechna |
|
pripravek na montaz vlecky
(2 příspěvky) Diskutující: TTom, Petkar |
unknown |
|
k turbu
(5 příspěvků) Diskutující: alf76, Wanec |
unknown |
|
pedale
(6 příspěvků) Diskutující: Hossa, Daves, Laďa-Ladis |
unknown |
|
OBautodíly
(6 příspěvků) Diskutující: Karfi, RST, Mirek P, pajk, tommy, Láďa Ladič |
unknown |
|
Tak jsem se dočkal
(22 příspěvky) Diskutující: RST, m8rinek, Petr, Rumman, petřík, Jezevec, Daves, petřík., mototechna |
unknown |
|
Kam patří tohle?
(10 příspěvků) Diskutující: Marty110r, Výska, DynDyn, Leos_Mays_Hayes, Ferdo mravec, jirka |
Výska |
|
kola 4x130
(9 příspěvků) Diskutující: crestik, Láďa Ladič, spyker, Tátomechanük, Petkar, S.D.Gotrek, Laďa-Ladis, Výska |
unknown |
|
guma
(24 příspěvky) Diskutující: zdeno tn, Petkar, Daves, S.D.Gotrek, Luky, mototechna, mates128 |
mototechna |
|
ložiska + synchrony S125
(6 příspěvků) Diskutující: Petr, tommy, Myschak |
tommy |
|
Výfuky - konstrukce "sériových" výfuků
(4 příspěvky) Diskutující: Mirek P, Siki, pinokio110 |
unknown |
|
Sraz originalistů
(30 příspěvků) Diskutující: PetrH, RisoKE, HANESS, Výska, Hansi, crestik, Jarda.r, Petr, Láďa Ladič, Stanley, Pů, MichalK, Aleš110R, Falcon, Lucinka, Daves, Prsoň, JiriK |
Aleš110R |
|
velikost pneu
(5 příspěvků) Diskutující: Výska, Daves, Ferry, Zdenek |
Ferry |
|
ráfky
(19 příspěvků) Diskutující: Ferdo mravec, Luky, Myschak, Petkar, Duchan, M@ra, J.T., Petr, S.D.Gotrek |
Duchan |
|
naporák
(11 příspěvků) Diskutující: kapa, Stanley, Laďa-Ladis, Prsoň, Daves, Myschak, Danda |
kapa |
|
Kontrolka brzd
(84 příspěvky) Diskutující: J.T., Myschak, RST, Jezevec, Falcon, mototechna, Petkar, Stanley, jenik, Petr, HANESS, Laďa-Ladis, Daves |
Jezevec |
|
Číslo homologace
(2 příspěvky) Diskutující: Climber, Jezevec |
Climber |
|
Přepad od webrů zpátky do nádrže
(5 příspěvků) Diskutující: wlad, dave.j, vhml, Daves |
wlad |
|
podložky
(14 příspěvků) Diskutující: felix487, Prsoň, Danda, Kloggie, S.D.Gotrek, vhml, dave.j, RST, m8rinek, favo110lrs, Daves, Jerrom, Falcon |
unknown |
|
Těsnění
(4 příspěvky) Diskutující: Kloggie, Myschak, Zdenek |
unknown |
|
2-piesty
(5 příspěvků) Diskutující: RST, Petr, Daves, mototechna |
mototechna |
|
HR laminatove blatniky
(3 příspěvky) Diskutující: Jaseba, Petkar, bordo |
unknown |
|
karburator Weber, naporove chladenie
(5 příspěvků) Diskutující: KarabenNemsi, Erkomartin, ASokky, Martin |
KarabenNemsi |
|
chromování ?
(2 příspěvky) Diskutující: Duchan, unregistered |
Duchan |
|
estránky
(1 příspěvek) Diskutující: Kiwira |
unknown |
|
zadni tlumice
(10 příspěvků) Diskutující: Daves, vhml, ASokky, unregistered, kachnis, Stanley |
unknown |
|
chrastící brzdové destičky
(9 příspěvků) Diskutující: Daves, Stanley, S.D.Gotrek |
Daves |
|
cena za vstup
(4 příspěvky) Diskutující: Aleš110R, tommy, Petkar, Láďa Ladič |
Aleš110R |
|
převodka řízení
(10 příspěvků) Diskutující: Mirek P, Eidy, vhml, dave.j, ondrejs, Luky, Honza Jindra, Stanley |
Luky |
|
Co je toto?
(5 příspěvků) Diskutující: kakk, Medvěd, Borák, Max, Franta |
unknown |
|
Ipury
(8 příspěvků) Diskutující: crestik, RST, Petkar, mototechna, MichalK, Luky, Shop |
Shop |
|
Chladič oleje
(6 příspěvků) Diskutující: vlllad, Petr, Luboš |
unknown |
|
Pro fandy a znalce
(7 příspěvků) Diskutující: Climber, Peca, Jeessii, Lord-Dj Free, Zdeněk, m8rinek |
unknown |
|
Základní barva
(5 příspěvků) Diskutující: Hansoff, Petkar, Hansi |
Hansoff |
|
MOtor netáhne do kopce
(36 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, Ferdo mravec, Petr, Tátomechanük, Mirek P, pailot, Stanley, Laďa-Ladis, Daves |
pailot |
|
Motor LS
(8 příspěvků) Diskutující: Tonny, Pů, kachnis, Mirek P, Tátomechanük, Stepan |
unknown |
|
Autopotřeby Děk. vinice
(5 příspěvků) Diskutující: Daves, S.D.Gotrek, Pů, Petkar |
Pů |
|
OT - motorecky
(33 příspěvky) Diskutující: pailot, Danda, Prsoň, m8rinek, Stanley, Kloggie, S.D.Gotrek, pinokio110, Mirek P, Laďa-Ladis, Petr, TTOm, Daves |
m8rinek |
|
pritlacak
(9 příspěvků) Diskutující: RST, vhml, Climber, kachnis, Prsoň, pinokio110 |
unknown |
|
Automuseum Louny
(8 příspěvků) Diskutující: Falcon, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis |
Chrobak.SACEK |
|
homologizacia 130rs
(28 příspěvků) Diskutující: dave.j, 603, Petkar, Stanley, Chrobak.SACEK, RisoKE, KarabenNemsi, Luky, Miro SK, Laďa-Ladis, mototechna, Kloggie, tommy, Jarda.r, 1000_valec |
KarabenNemsi |
|
Videoklip
(6 příspěvků) Diskutující: spyker, Jerrom, ondrejs, ZdenoR, PetanBMX |
unknown |
|
136 ve stovce
(7 příspěvků) Diskutující: crestik, S.D.Gotrek, tommy, sa-tan, Wanec |
unknown |
|
lišty mezi blatniky
(10 příspěvků) Diskutující: honza.klimes, Jerrom, alchstuip, vlllad, sa-tan |
unknown |
|
Odhlaseni vozidla, pojistka
(19 příspěvků) Diskutující: jenik, bordo, Daves, DynDyn, Marty110r, Myschak, MichalK, Laďa-Ladis, Siki, Jerrom, kachnis, schwejk |
unknown |