Téma Nové téma Založil
font (15 příspěvků)
Diskutující: FreeRider, Stanley, S.D.Gotrek, Jerrom, Láďa Ladič, mototechna
Skladovací základovka (5 příspěvků)
Diskutující: Myschak, m8rinek, Laďa-Ladis, Hansi
Filtrbox a DDSR (6 příspěvků)
Diskutující: MichalK, Martin z K, RST, m8rinek, Myschak
Nováček :-) (20 příspěvků)
Diskutující: Lucinka, ZdenoR, tommy, J.T., Eminem, Koko, Kloggie, Franta z Bohumina
Sraz (7 příspěvků)
Diskutující: Luky, Láďa Ladič, Kiwira, Lucinka
ručka (13 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Petkar, mototechna, Daves, S.D.Gotrek
pripravek na montaz vlecky (2 příspěvky)
Diskutující: TTom, Petkar
k turbu (5 příspěvků)
Diskutující: alf76, Wanec
pedale (6 příspěvků)
Diskutující: Hossa, Daves, Laďa-Ladis
OBautodíly (6 příspěvků)
Diskutující: Karfi, RST, Mirek P, pajk, tommy, Láďa Ladič
Tak jsem se dočkal (22 příspěvky)
Diskutující: RST, m8rinek, Petr, Rumman, petřík, Jezevec, Daves, petřík., mototechna
Kam patří tohle? (10 příspěvků)
Diskutující: Marty110r, Výska, DynDyn, Leos_Mays_Hayes, Ferdo mravec, jirka
kola 4x130 (9 příspěvků)
Diskutující: crestik, Láďa Ladič, spyker, Tátomechanük, Petkar, S.D.Gotrek, Laďa-Ladis, Výska
guma (24 příspěvky)
Diskutující: zdeno tn, Petkar, Daves, S.D.Gotrek, Luky, mototechna, mates128
ložiska + synchrony S125 (6 příspěvků)
Diskutující: Petr, tommy, Myschak
Výfuky - konstrukce "sériových" výfuků (4 příspěvky)
Diskutující: Mirek P, Siki, pinokio110
Sraz originalistů (30 příspěvků)
Diskutující: PetrH, RisoKE, HANESS, Výska, Hansi, crestik, Jarda.r, Petr, Láďa Ladič, Stanley, Pů, MichalK, Aleš110R, Falcon, Lucinka, Daves, Prsoň, JiriK
velikost pneu (5 příspěvků)
Diskutující: Výska, Daves, Ferry, Zdenek
ráfky (19 příspěvků)
Diskutující: Ferdo mravec, Luky, Myschak, Petkar, Duchan, M@ra, J.T., Petr, S.D.Gotrek
naporák (11 příspěvků)
Diskutující: kapa, Stanley, Laďa-Ladis, Prsoň, Daves, Myschak, Danda
Kontrolka brzd (84 příspěvky)
Diskutující: J.T., Myschak, RST, Jezevec, Falcon, mototechna, Petkar, Stanley, jenik, Petr, HANESS, Laďa-Ladis, Daves
Číslo homologace (2 příspěvky)
Diskutující: Climber, Jezevec
Přepad od webrů zpátky do nádrže (5 příspěvků)
Diskutující: wlad, dave.j, vhml, Daves
podložky (14 příspěvků)
Diskutující: felix487, Prsoň, Danda, Kloggie, S.D.Gotrek, vhml, dave.j, RST, m8rinek, favo110lrs, Daves, Jerrom, Falcon
Těsnění (4 příspěvky)
Diskutující: Kloggie, Myschak, Zdenek
2-piesty (5 příspěvků)
Diskutující: RST, Petr, Daves, mototechna
HR laminatove blatniky (3 příspěvky)
Diskutující: Jaseba, Petkar, bordo
karburator Weber, naporove chladenie (5 příspěvků)
Diskutující: KarabenNemsi, Erkomartin, ASokky, Martin
chromování ? (2 příspěvky)
Diskutující: Duchan, unregistered
estránky (1 příspěvek)
Diskutující: Kiwira
zadni tlumice (10 příspěvků)
Diskutující: Daves, vhml, ASokky, unregistered, kachnis, Stanley
chrastící brzdové destičky (9 příspěvků)
Diskutující: Daves, Stanley, S.D.Gotrek
cena za vstup (4 příspěvky)
Diskutující: Aleš110R, tommy, Petkar, Láďa Ladič
převodka řízení (10 příspěvků)
Diskutující: Mirek P, Eidy, vhml, dave.j, ondrejs, Luky, Honza Jindra, Stanley
Co je toto? (5 příspěvků)
Diskutující: kakk, Medvěd, Borák, Max, Franta
Ipury (8 příspěvků)
Diskutující: crestik, RST, Petkar, mototechna, MichalK, Luky, Shop
Chladič oleje (6 příspěvků)
Diskutující: vlllad, Petr, Luboš
Pro fandy a znalce (7 příspěvků)
Diskutující: Climber, Peca, Jeessii, Lord-Dj Free, Zdeněk, m8rinek
Základní barva (5 příspěvků)
Diskutující: Hansoff, Petkar, Hansi
MOtor netáhne do kopce (36 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, Ferdo mravec, Petr, Tátomechanük, Mirek P, pailot, Stanley, Laďa-Ladis, Daves
Motor LS (8 příspěvků)
Diskutující: Tonny, Pů, kachnis, Mirek P, Tátomechanük, Stepan
Autopotřeby Děk. vinice (5 příspěvků)
Diskutující: Daves, S.D.Gotrek, Pů, Petkar
OT - motorecky (33 příspěvky)
Diskutující: pailot, Danda, Prsoň, m8rinek, Stanley, Kloggie, S.D.Gotrek, pinokio110, Mirek P, Laďa-Ladis, Petr, TTOm, Daves
pritlacak (9 příspěvků)
Diskutující: RST, vhml, Climber, kachnis, Prsoň, pinokio110
Automuseum Louny (8 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis
homologizacia 130rs (28 příspěvků)
Diskutující: dave.j, 603, Petkar, Stanley, Chrobak.SACEK, RisoKE, KarabenNemsi, Luky, Miro SK, Laďa-Ladis, mototechna, Kloggie, tommy, Jarda.r, 1000_valec
Videoklip (6 příspěvků)
Diskutující: spyker, Jerrom, ondrejs, ZdenoR, PetanBMX
136 ve stovce (7 příspěvků)
Diskutující: crestik, S.D.Gotrek, tommy, sa-tan, Wanec
lišty mezi blatniky (10 příspěvků)
Diskutující: honza.klimes, Jerrom, alchstuip, vlllad, sa-tan
Odhlaseni vozidla, pojistka (19 příspěvků)
Diskutující: jenik, bordo, Daves, DynDyn, Marty110r, Myschak, MichalK, Laďa-Ladis, Siki, Jerrom, kachnis, schwejk