| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Osvit přístrojů a reakce teploměru
(31 příspěvek) Diskutující: mkupe, Petkar, zbyňa, DVD76, Chrobak.SACEK, Daves, s.d.gotrek, dejvV, m8rinek |
m8rinek |
|
Přídavná zařízení
(9 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, Chrobak.SACEK, Daves, RST, m8rinek, Eminem, Petr N, Petkar |
kpt.Budha |
|
Přední čelo + otvory v pohlaze
(11 příspěvků) Diskutující: Tomajko, Dejvid, mkupe, dejvV, m8rinek, danik |
Tomajko |
|
filter vzduchu na 130rs
(2 příspěvky) Diskutující: jano130rs, dejvV |
unknown |
|
Dotaz - abraziva
(5 příspěvků) Diskutující: s.d.gotrek, RST, dejvV |
unknown |
|
Problémy s DDSR
(3 příspěvky) Diskutující: Petr, DVD76, mkupe |
unknown |
|
Demontáž okapniček
(3 příspěvky) Diskutující: fido, vhml, Jarda.r |
fido |
|
K čemu slouží?
(7 příspěvků) Diskutující: Daves, fido, Myschak, Jozka, Free |
fido |
|
Lepivá
(4 příspěvky) Diskutující: Wanec, RST, Jarda.r |
unknown |
|
Hlavní brzdový válec
(23 příspěvky) Diskutující: RST, Ferdo mravec, vhml, Eminem, Daves, Myschak, Chrobak.SACEK, Marty110r, dragon |
Chrobak.SACEK |
|
Silvretta Classic
(22 příspěvky) Diskutující: RST, s.d.gotrek, Chrobak.SACEK, m8rinek, dejvV, Daves, Tátomechanük, Luky |
unknown |
|
Originál erko 1981
(6 příspěvků) Diskutující: edison, DVD76, Marty110r, Martin z K, RST |
Tonda |
|
Expedice Scandinavia
(13 příspěvků) Diskutující: cuker, Hansi, dejvV, Chrobak.SACEK, Eminem, Jikra, Lucinka |
Lucinka |
|
Tak si někdy říkám: "Proč?..."
(31 příspěvek) Diskutující: Pů, Eminem, Hansi, Jarda.r, Chrobak.SACEK, Luky, Stanley, Dejvid, Kubaembecko, DVD76, dragon, Falcon, Daves, Petkar, Myschak, kpt.Budha, m8rinek, dejvV, RST, S.D.Gotrek |
Petkar |
|
co by vás zajímalo?
(11 příspěvků) Diskutující: dejvV, Petkar, RST, Lucinka, dragon |
Lucinka |
|
Zachování původních SPZ
(10 příspěvků) Diskutující: Lucinka, mkupe, Eminem, cuker, Vitek, Hansi, dragon |
Vitek |
|
Slůně jako svatební povoz ;)
(4 příspěvky) Diskutující: Lucinka, Petkar, Hansi, Chrobak.SACEK |
Lucinka |
|
Výlet do Francie
(9 příspěvků) Diskutující: dragon, dejvV, Vitek |
Vitek |
|
eRko po Ivanu Hlinkovi
(15 příspěvků) Diskutující: Vitek, cuker, Petkar, Shop, dragon, m8rinek, Pů, Eminem, symbioter, dejvV |
dragon |
|
Škrabance na skle
(6 příspěvků) Diskutující: Eminem, RST, Marty110r, Martin z K, Pů |
Erkomartin |
|
Hladové oko lže
(2 příspěvky) Diskutující: vhml, Petr |
vhml |
|
Vlozky
(6 příspěvků) Diskutující: RST, Tátomechanük, vhml, Hansi |
Hansi |
|
Vůle poloosa x převodovka
(14 příspěvků) Diskutující: RST, Dejvid, Myschak, dragon |
Dejvid |
|
Chlazení
(43 příspěvky) Diskutující: vhml, Vitek, Ferdo mravec, KDB, janek, Dejvid, zbyňa, Myschak, s.d.gotrek, dragon, Eminem, m8rinek, Tátomechanük, Chrobak.SACEK, kpt.Budha, dejvV, RST |
kpt.Budha |
|
ochranný nátěr
(5 příspěvků) Diskutující: RST, Eminem, cuker, petr |
unknown |
|
Škoda Favorit Combi+
(13 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, TOUNY, m8rinek, trabant24, RST, Ferdo mravec, Hansoff |
unknown |
|
Odstranění nátěru podvozku
(8 příspěvků) Diskutující: cuker, s.d.gotrek, Dejvid, danik, Jozka, Hansi, Vitek |
Vitek |
|
rychlokvíz
(3 příspěvky) Diskutující: RST, lucinka |
Lucinka |
|
Přípravy na cestu a co s sebou
(35 příspěvků) Diskutující: RST, Vitek, dejvV, gReen eRko, Tomas, m8rinek, cuker, kpt.Budha, vhml, HANESS, Petr, Eminem, Chrobak.SACEK, Lucinka, dragon |
Lucinka |
|
Drnčení do volantu
(6 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, dragon, Chrobak.SACEK, dejvV, Ondřej.130rs, Huty |
kpt.Budha |
|
VVV - Voda Všude Vůkol
(9 příspěvků) Diskutující: dejvV, Petkar, dragon, Chrobak.SACEK, Eminem, m8rinek, s.d.gotrek, HANESS |
unknown |
|
Alfavaria Oldies 2013
(1 příspěvek) Diskutující: m8rinek |
m8rinek |
|
Broušení na plech
(10 příspěvků) Diskutující: Marty110r, m8rinek, Thomas, mototechna, Hansi, DusanRSA, Jozka, Vitek, TOUNY |
Marty110r |
|
Povinné ručení
(28 příspěvků) Diskutující: Dejvid, Chrobak.SACEK, Tomas, Myschak, Eminem, m8rinek, dejvV, mkupe, Lucinka, Daves, jenik, dragon |
m8rinek |
|
Škoda nabídne kola o velikosti 29"
(10 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Hansoff, RST, kpt.Budha, Tátomechanük |
Chrobak.SACEK |
|
Pokličky na Kopretiny
(8 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, jenik, Jozka, Daves, m8rinek |
jenik |
|
problém se spojkou
(14 příspěvků) Diskutující: Jirka, danik, Dejvid, Daves, Chrobak.SACEK, Myschak, m8rinek, dragon |
unknown |
|
Skoda 100
(4 příspěvky) Diskutující: honza_jindra, ttomas, dejvV, dragon |
unknown |
|
články o Škodě 100
(3 příspěvky) Diskutující: zdenek, Pů, RST |
zdenek |
|
Foto-dobový tuning/tuzing
(14 příspěvků) Diskutující: gReen eRko, mkupe, Pů, Martin z K, danik |
gReen eRko |
|
Jičínské eRekce 2013
(20 příspěvků) Diskutující: Myschak, Petkar, m8rinek, dragon, dejvV, Lucinka, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
cukání motoru
(7 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, Myschak, m8rinek, Ulccinen, Daves |
Ulccinen |
|
Burza
(23 příspěvky) Diskutující: Thomas, RST, KDB, dejvV, m8rinek, dragon, Pů, Daves |
unknown |
|
CKP a nepojizdny vuz
(3 příspěvky) Diskutující: daves, Pů, Kloggie |
unknown |
|
polonáprava M
(14 příspěvků) Diskutující: Pů, Petkar, m8, Vitek, Chrobak.SACEK, RST, jano130rs, Daves, janek |
unknown |
|
Erko a 15 palcová kola
(14 příspěvků) Diskutující: gReen eRko, Vitek, m8rinek |
Vitek |
|
nejede
(7 příspěvků) Diskutující: Eminem, Chrobak.SACEK, Martin z K, Wanec, RST, Pů |
unknown |
|
Otáčkoměr
(35 příspěvků) Diskutující: cuker, Myschak, DanR, kpt.Budha, dragon, Stanley, Daves, TTom, Martin z K, m8rinek, mkupe, Petkar, Boris |
DanR |
|
Jarní sosnění 2013
(7 příspěvků) Diskutující: MATY, m8rinek, Pů |
m8rinek |
|
Úprava hlavy na bezolov benzin
(9 příspěvků) Diskutující: Pů, zbyňa, dragon, RST, Wanec, Jozka, m8rinek |
unknown |