Téma Nové téma Založil
Osvit přístrojů a reakce teploměru (31 příspěvek)
Diskutující: mkupe, Petkar, zbyňa, DVD76, Chrobak.SACEK, Daves, s.d.gotrek, dejvV, m8rinek
Přídavná zařízení (9 příspěvků)
Diskutující: kpt.Budha, Chrobak.SACEK, Daves, RST, m8rinek, Eminem, Petr N, Petkar
Přední čelo + otvory v pohlaze (11 příspěvků)
Diskutující: Tomajko, Dejvid, mkupe, dejvV, m8rinek, danik
filter vzduchu na 130rs (2 příspěvky)
Diskutující: jano130rs, dejvV
Dotaz - abraziva (5 příspěvků)
Diskutující: s.d.gotrek, RST, dejvV
Problémy s DDSR (3 příspěvky)
Diskutující: Petr, DVD76, mkupe
Demontáž okapniček (3 příspěvky)
Diskutující: fido, vhml, Jarda.r
K čemu slouží? (7 příspěvků)
Diskutující: Daves, fido, Myschak, Jozka, Free
Lepivá (4 příspěvky)
Diskutující: Wanec, RST, Jarda.r
Hlavní brzdový válec (23 příspěvky)
Diskutující: RST, Ferdo mravec, vhml, Eminem, Daves, Myschak, Chrobak.SACEK, Marty110r, dragon
Silvretta Classic (22 příspěvky)
Diskutující: RST, s.d.gotrek, Chrobak.SACEK, m8rinek, dejvV, Daves, Tátomechanük, Luky
Originál erko 1981 (6 příspěvků)
Diskutující: edison, DVD76, Marty110r, Martin z K, RST
Expedice Scandinavia (13 příspěvků)
Diskutující: cuker, Hansi, dejvV, Chrobak.SACEK, Eminem, Jikra, Lucinka
Tak si někdy říkám: "Proč?..." (31 příspěvek)
Diskutující: Pů, Eminem, Hansi, Jarda.r, Chrobak.SACEK, Luky, Stanley, Dejvid, Kubaembecko, DVD76, dragon, Falcon, Daves, Petkar, Myschak, kpt.Budha, m8rinek, dejvV, RST, S.D.Gotrek
co by vás zajímalo? (11 příspěvků)
Diskutující: dejvV, Petkar, RST, Lucinka, dragon
Zachování původních SPZ (10 příspěvků)
Diskutující: Lucinka, mkupe, Eminem, cuker, Vitek, Hansi, dragon
Slůně jako svatební povoz ;) (4 příspěvky)
Diskutující: Lucinka, Petkar, Hansi, Chrobak.SACEK
Výlet do Francie (9 příspěvků)
Diskutující: dragon, dejvV, Vitek
eRko po Ivanu Hlinkovi (15 příspěvků)
Diskutující: Vitek, cuker, Petkar, Shop, dragon, m8rinek, Pů, Eminem, symbioter, dejvV
Škrabance na skle (6 příspěvků)
Diskutující: Eminem, RST, Marty110r, Martin z K, Pů
Hladové oko lže (2 příspěvky)
Diskutující: vhml, Petr
Vlozky (6 příspěvků)
Diskutující: RST, Tátomechanük, vhml, Hansi
Vůle poloosa x převodovka (14 příspěvků)
Diskutující: RST, Dejvid, Myschak, dragon
Chlazení (43 příspěvky)
Diskutující: vhml, Vitek, Ferdo mravec, KDB, janek, Dejvid, zbyňa, Myschak, s.d.gotrek, dragon, Eminem, m8rinek, Tátomechanük, Chrobak.SACEK, kpt.Budha, dejvV, RST
ochranný nátěr (5 příspěvků)
Diskutující: RST, Eminem, cuker, petr
Škoda Favorit Combi+ (13 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, TOUNY, m8rinek, trabant24, RST, Ferdo mravec, Hansoff
Odstranění nátěru podvozku (8 příspěvků)
Diskutující: cuker, s.d.gotrek, Dejvid, danik, Jozka, Hansi, Vitek
rychlokvíz (3 příspěvky)
Diskutující: RST, lucinka
Přípravy na cestu a co s sebou (35 příspěvků)
Diskutující: RST, Vitek, dejvV, gReen eRko, Tomas, m8rinek, cuker, kpt.Budha, vhml, HANESS, Petr, Eminem, Chrobak.SACEK, Lucinka, dragon
Drnčení do volantu (6 příspěvků)
Diskutující: kpt.Budha, dragon, Chrobak.SACEK, dejvV, Ondřej.130rs, Huty
VVV - Voda Všude Vůkol (9 příspěvků)
Diskutující: dejvV, Petkar, dragon, Chrobak.SACEK, Eminem, m8rinek, s.d.gotrek, HANESS
Alfavaria Oldies 2013 (1 příspěvek)
Diskutující: m8rinek
Broušení na plech (10 příspěvků)
Diskutující: Marty110r, m8rinek, Thomas, mototechna, Hansi, DusanRSA, Jozka, Vitek, TOUNY
Povinné ručení (28 příspěvků)
Diskutující: Dejvid, Chrobak.SACEK, Tomas, Myschak, Eminem, m8rinek, dejvV, mkupe, Lucinka, Daves, jenik, dragon
Škoda nabídne kola o velikosti 29" (10 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Hansoff, RST, kpt.Budha, Tátomechanük
Pokličky na Kopretiny (8 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, jenik, Jozka, Daves, m8rinek
problém se spojkou (14 příspěvků)
Diskutující: Jirka, danik, Dejvid, Daves, Chrobak.SACEK, Myschak, m8rinek, dragon
Skoda 100 (4 příspěvky)
Diskutující: honza_jindra, ttomas, dejvV, dragon
články o Škodě 100 (3 příspěvky)
Diskutující: zdenek, Pů, RST
Foto-dobový tuning/tuzing (14 příspěvků)
Diskutující: gReen eRko, mkupe, Pů, Martin z K, danik
Jičínské eRekce 2013 (20 příspěvků)
Diskutující: Myschak, Petkar, m8rinek, dragon, dejvV, Lucinka, Chrobak.SACEK
cukání motoru (7 příspěvků)
Diskutující: kpt.Budha, Myschak, m8rinek, Ulccinen, Daves
Burza (23 příspěvky)
Diskutující: Thomas, RST, KDB, dejvV, m8rinek, dragon, Pů, Daves
CKP a nepojizdny vuz (3 příspěvky)
Diskutující: daves, Pů, Kloggie
polonáprava M (14 příspěvků)
Diskutující: Pů, Petkar, m8, Vitek, Chrobak.SACEK, RST, jano130rs, Daves, janek
Erko a 15 palcová kola (14 příspěvků)
Diskutující: gReen eRko, Vitek, m8rinek
nejede (7 příspěvků)
Diskutující: Eminem, Chrobak.SACEK, Martin z K, Wanec, RST, Pů
Otáčkoměr (35 příspěvků)
Diskutující: cuker, Myschak, DanR, kpt.Budha, dragon, Stanley, Daves, TTom, Martin z K, m8rinek, mkupe, Petkar, Boris
Jarní sosnění 2013 (7 příspěvků)
Diskutující: MATY, m8rinek, Pů
Úprava hlavy na bezolov benzin (9 příspěvků)
Diskutující: Pů, zbyňa, dragon, RST, Wanec, Jozka, m8rinek