| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Nemôžem vložit foto do môjho članku
(5 příspěvků) Diskutující: bordo, Borák, Láďa Ladič, Tátomechanük |
unknown |
|
nove predne sklo
(10 příspěvků) Diskutující: kakk, Marty110r, Danda, Daves, pinokio110, tommy, Falcon |
unknown |
|
emise
(7 příspěvků) Diskutující: kachnis, Danda, ASokky, Mirek P, Laďa-Ladis |
unknown |
|
guma skla
(6 příspěvků) Diskutující: jenik 130RS, Borák, ASokky, Daves, Myschak, ZdenoR |
unknown |
|
Kudy do Doks...
(2 příspěvky) Diskutující: Wanec |
unknown |
|
spoj
(12 příspěvků) Diskutující: schwejk, vhml., Daves, Laďa-Ladis, mototechna |
mototechna |
|
kompresor..
(3 příspěvky) Diskutující: Mra, Petr, Míra151 |
unknown |
|
Podtlakový regulátor rozdělovače a jiné
(4 příspěvky) Diskutující: DynDyn, Mirek P, Kloggie |
Kloggie |
|
brzdová trubka
(4 příspěvky) Diskutující: Thomas, Kloggie, ondrejs |
unknown |
|
vlečka - příčka převodovky
(4 příspěvky) Diskutující: kapa, Petkar, Stepan |
kapa |
|
Barva chladiče
(5 příspěvků) Diskutující: MichalK, Marty110r, Shop |
mkupe |
|
dotaz :-))
(22 příspěvky) Diskutující: Láďa Ladič, Výska, Danda, HANESS, Mira, Chrobak.SACEK, Daves, dědek, Falcon, Ferdo mravec, Hyde |
HANESS |
|
Volnoběh
(14 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, DynDyn, Kloggie, RST, Mirek P, Laďa-Ladis, J.T. |
J.T. |
|
zensky...
(8 příspěvků) Diskutující: 603, Výska, Danda, Láďa Ladič, Koko, Kloggie, Chrobak.SACEK, KarabenNemsi |
unknown |
|
chrom, nebo barva
(12 příspěvků) Diskutující: Luky, Marty110r, MichalK, Karfi, Myschak, pinokio110, Borák, honza.klimes |
unknown |
|
Slabé brzdy
(5 příspěvků) Diskutující: Bob, Danda, DynDyn, RST, Džon |
unknown |
|
odlachcovanie zotrvacniku
(9 příspěvků) Diskutující: DynDyn, ptk, Danda, Eidy |
unknown |
|
písty LS
(8 příspěvků) Diskutující: Jerrom, Tadeáška, RST, dave.j, Medvěd |
dave.j |
|
otáčkoměr
(22 příspěvky) Diskutující: David B., Stanley, Eidy, Laďa-Ladis, tommy, MichalK, Daves, Stepan, S.D.Gotrek, Duchan, Falcon |
tommy |
|
Silentbloky pozdlznych ramien - vymena
(8 příspěvků) Diskutující: Daves, Petr, KDB, alchstuip, vlllad |
alchstuip |
|
Palivové čerpadlo Facet
(3 příspěvky) Diskutující: Daves, Kuba U |
unknown |
|
Jen tak
(2 příspěvky) Diskutující: jerrom ze skoly, RST |
unknown |
|
Kdo chce eRko? :D
(5 příspěvků) Diskutující: aldo, Eminem |
Eminem |
|
ručka
(16 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, DynDyn, Danda, Petr, Daves, Franta, mototechna |
mototechna |
|
Syntetika nebo Akrylát
(9 příspěvků) Diskutující: Karfi, HANESS, Míra151, Tátomechanük, Daves, mároslav, S.D.Gotrek |
unknown |
|
RS palubka
(11 příspěvků) Diskutující: PatoRS, DynDyn, Fity, Tátomechanük, Eminem, Falcon, Daves |
PatoRS |
|
Plachtění
(4 příspěvky) Diskutující: KDB, Slávek, Jarda.r, m8rinek |
KDB |
|
přepis
(1 příspěvek) Diskutující: Míra151 |
unknown |
|
Odhlučnění
(13 příspěvků) Diskutující: Medvěd, Laďa-Ladis, bordo, Danda, Petr, Hansi, Daves |
Medvěd |
|
klika vs. druhá
(3 příspěvky) Diskutující: Wanec, Martin z K |
unknown |
|
závodní pneu
(22 příspěvky) Diskutující: Gemini, pinokio110, Petr, Danda, vhml., majkl, Tátomechanük, Dusan RSA, dave.j, honza VM, Eidy |
Eidy |
|
Tlumiče
(1 příspěvek) Diskutující: graffo |
unknown |
|
Dělítka
(5 příspěvků) Diskutující: dave.j, jirka, Daves, Fity |
Fity |
|
Přepis
(13 příspěvků) Diskutující: Hyde, MichalK, Tátomechanük, Míra151, DynDyn, HANESS, Daves, jenik |
unknown |
|
Difuzér
(6 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, J.T., stouracvok |
J.T. |
|
vložka válce
(2 příspěvky) Diskutující: stouracvok, Myschak |
unknown |
|
Klička a páčka
(11 příspěvků) Diskutující: RST, Jarda.r, Prsoň, spyker, Karfi |
spyker |
|
Typy motorů - číslování
(2 příspěvky) Diskutující: Tomas_biza, Petr |
unknown |
|
brzdiče - prosba
(13 příspěvků) Diskutující: Martin, Kloggie, Mirek P, DynDyn, Petkar, Laďa-Ladis, Falcon, vhml., Myschak |
Martin |
|
Š 110 R + motor z T 613
(9 příspěvků) Diskutující: furious, Franta, crestik, Danda, Petr, artikovo, Falcon, ja |
unknown |
|
Pětisetkoňová fabie kupé
(7 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Láďa Ladič, Jarda.r, mototechna, Petr, Dejvid, Falcon |
Chrobak.SACEK |
|
Co vy na to ?
(6 příspěvků) Diskutující: MATY, Prsoň, Tátomechanük, Hansi |
Tátomechanük |
|
Škube
(4 příspěvky) Diskutující: Tátomechanük, MATY |
MATY |
|
katalog ND
(10 příspěvků) Diskutující: crestik, Tátomechanük, MATY, Myschak, Hansi, Marty110r |
unknown |
|
Lepení brzdobvého obložení
(4 příspěvky) Diskutující: DynDyn, mytysek, Eddie |
Eddie |
|
Přestavba převodovky
(2 příspěvky) Diskutující: Danus, stouracvok |
unknown |
|
palivové potrubí
(6 příspěvků) Diskutující: kapa, ASokky, Kloggie, ondrejs |
kapa |
|
prevodovka
(6 příspěvků) Diskutující: vlllad, ASokky, Karfi, Petr, mototechna |
mototechna |
|
Jen dotaz
(13 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Luky, Kubina, Medvěd, stouracvok, tommy, DynDyn |
unknown |
|
pomoc s delorty
(1 příspěvek) Diskutující: kavka |
unknown |