Téma Nové téma Založil
Nemôžem vložit foto do môjho članku (5 příspěvků)
Diskutující: bordo, Borák, Láďa Ladič, Tátomechanük
nove predne sklo (10 příspěvků)
Diskutující: kakk, Marty110r, Danda, Daves, pinokio110, tommy, Falcon
emise (7 příspěvků)
Diskutující: kachnis, Danda, ASokky, Mirek P, Laďa-Ladis
guma skla (6 příspěvků)
Diskutující: jenik 130RS, Borák, ASokky, Daves, Myschak, ZdenoR
Kudy do Doks... (2 příspěvky)
Diskutující: Wanec
spoj (12 příspěvků)
Diskutující: schwejk, vhml., Daves, Laďa-Ladis, mototechna
kompresor.. (3 příspěvky)
Diskutující: Mra, Petr, Míra151
Podtlakový regulátor rozdělovače a jiné (4 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, Mirek P, Kloggie
brzdová trubka (4 příspěvky)
Diskutující: Thomas, Kloggie, ondrejs
vlečka - příčka převodovky (4 příspěvky)
Diskutující: kapa, Petkar, Stepan
Barva chladiče (5 příspěvků)
Diskutující: MichalK, Marty110r, Shop
dotaz :-)) (22 příspěvky)
Diskutující: Láďa Ladič, Výska, Danda, HANESS, Mira, Chrobak.SACEK, Daves, dědek, Falcon, Ferdo mravec, Hyde
Volnoběh (14 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, DynDyn, Kloggie, RST, Mirek P, Laďa-Ladis, J.T.
zensky... (8 příspěvků)
Diskutující: 603, Výska, Danda, Láďa Ladič, Koko, Kloggie, Chrobak.SACEK, KarabenNemsi
chrom, nebo barva (12 příspěvků)
Diskutující: Luky, Marty110r, MichalK, Karfi, Myschak, pinokio110, Borák, honza.klimes
Slabé brzdy (5 příspěvků)
Diskutující: Bob, Danda, DynDyn, RST, Džon
odlachcovanie zotrvacniku (9 příspěvků)
Diskutující: DynDyn, ptk, Danda, Eidy
písty LS (8 příspěvků)
Diskutující: Jerrom, Tadeáška, RST, dave.j, Medvěd
otáčkoměr (22 příspěvky)
Diskutující: David B., Stanley, Eidy, Laďa-Ladis, tommy, MichalK, Daves, Stepan, S.D.Gotrek, Duchan, Falcon
Silentbloky pozdlznych ramien - vymena (8 příspěvků)
Diskutující: Daves, Petr, KDB, alchstuip, vlllad
Palivové čerpadlo Facet (3 příspěvky)
Diskutující: Daves, Kuba U
Jen tak (2 příspěvky)
Diskutující: jerrom ze skoly, RST
Kdo chce eRko? :D (5 příspěvků)
Diskutující: aldo, Eminem
ručka (16 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, DynDyn, Danda, Petr, Daves, Franta, mototechna
Syntetika nebo Akrylát (9 příspěvků)
Diskutující: Karfi, HANESS, Míra151, Tátomechanük, Daves, mároslav, S.D.Gotrek
RS palubka (11 příspěvků)
Diskutující: PatoRS, DynDyn, Fity, Tátomechanük, Eminem, Falcon, Daves
Plachtění (4 příspěvky)
Diskutující: KDB, Slávek, Jarda.r, m8rinek
přepis (1 příspěvek)
Diskutující: Míra151
Odhlučnění (13 příspěvků)
Diskutující: Medvěd, Laďa-Ladis, bordo, Danda, Petr, Hansi, Daves
klika vs. druhá (3 příspěvky)
Diskutující: Wanec, Martin z K
závodní pneu (22 příspěvky)
Diskutující: Gemini, pinokio110, Petr, Danda, vhml., majkl, Tátomechanük, Dusan RSA, dave.j, honza VM, Eidy
Tlumiče (1 příspěvek)
Diskutující: graffo
Dělítka (5 příspěvků)
Diskutující: dave.j, jirka, Daves, Fity
Přepis (13 příspěvků)
Diskutující: Hyde, MichalK, Tátomechanük, Míra151, DynDyn, HANESS, Daves, jenik
Difuzér (6 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, J.T., stouracvok
vložka válce (2 příspěvky)
Diskutující: stouracvok, Myschak
Klička a páčka (11 příspěvků)
Diskutující: RST, Jarda.r, Prsoň, spyker, Karfi
Typy motorů - číslování (2 příspěvky)
Diskutující: Tomas_biza, Petr
brzdiče - prosba (13 příspěvků)
Diskutující: Martin, Kloggie, Mirek P, DynDyn, Petkar, Laďa-Ladis, Falcon, vhml., Myschak
Š 110 R + motor z T 613 (9 příspěvků)
Diskutující: furious, Franta, crestik, Danda, Petr, artikovo, Falcon, ja
Pětisetkoňová fabie kupé (7 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, Láďa Ladič, Jarda.r, mototechna, Petr, Dejvid, Falcon
Co vy na to ? (6 příspěvků)
Diskutující: MATY, Prsoň, Tátomechanük, Hansi
Škube (4 příspěvky)
Diskutující: Tátomechanük, MATY
katalog ND (10 příspěvků)
Diskutující: crestik, Tátomechanük, MATY, Myschak, Hansi, Marty110r
Lepení brzdobvého obložení (4 příspěvky)
Diskutující: DynDyn, mytysek, Eddie
Přestavba převodovky (2 příspěvky)
Diskutující: Danus, stouracvok
palivové potrubí (6 příspěvků)
Diskutující: kapa, ASokky, Kloggie, ondrejs
prevodovka (6 příspěvků)
Diskutující: vlllad, ASokky, Karfi, Petr, mototechna
Jen dotaz (13 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, Luky, Kubina, Medvěd, stouracvok, tommy, DynDyn
pomoc s delorty (1 příspěvek)
Diskutující: kavka