| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
vře voda
(32 příspěvky) Diskutující: Petr, Stanley, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis, Daves, Michal |
unknown |
|
V pátek večer a v sobotu ráno
(17 příspěvků) Diskutující: Myschak, Petr, mototechna, Dejvid, Lucinka, wlad, Stanley, Petkar, S.D.Gotrek, Daves, J.T., pato, m8rinek |
S.D.Gotrek |
|
utěsně disků ARC
(5 příspěvků) Diskutující: Paja, Feratt, kuba.misa, Marek |
Feratt |
|
ohrdzit a natriet pruziny?
(6 příspěvků) Diskutující: kakk, Eidy, m8rinek, vhml, pajk |
unknown |
|
Film o eRku
(6 příspěvků) Diskutující: Daves, spyker, MATY, Fabo.sk, Petkar, Falcon |
Daves |
|
Škoda 100 ve Splitu, Chorvatsko
(2 příspěvky) Diskutující: Zoran Kokič, Zoran Kokič :) |
unknown |
|
Zase tá blbá nerez !!!
(18 příspěvků) Diskutující: crestik, Láďa Ladič, Hansi, alchstuip, Dejvid, mototechna, spyker, J.T., Kloggie, Falcon |
mototechna |
|
Nevěra značce
(16 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, crestik, Medvěd, m8rinek, S.D.Gotrek, Hansi, Luky, spyker, Falcon, Daves |
S.D.Gotrek |
|
Chlazení po 1002
(18 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, J.T., Kloggie, Chrobak.SACEK, Daves, Laďa-Ladis |
Chrobak.SACEK |
|
autoškola
(17 příspěvků) Diskutující: Hansi, Lucinka, Petkar, Chrobak.SACEK, Jezevec, crestik, Láďa Ladič, mototechna, Fabo.sk, Ferdo mravec, Falcon |
mototechna |
|
š100-kliky ven
(7 příspěvků) Diskutující: dave.j, Výska, Lucinka, Myschak, Hansi |
dave.j |
|
Gufera - obecně
(12 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, S.D.Gotrek, Hansi |
S.D.Gotrek |
|
Chromované objímky kontrolek ? ? ?
(3 příspěvky) Diskutující: Neználek, Myschak, mototechna |
unknown |
|
No comment
(4 příspěvky) Diskutující: nets, Láďa Ladič, Falcon, m8rinek |
unknown |
|
Test
(6 příspěvků) Diskutující: Daves, TTom, J.T., Láďa Ladič |
J.T. |
|
škoda200
(1 příspěvek) Diskutující: zero |
unknown |
|
Nesmrtelná škoda
(23 příspěvky) Diskutující: Stanley, Jarda.r, Láďa Ladič, Jezevec, Petr, honza VM, spyker, Falcon, Petkar, Daves |
Daves |
|
Co komu na HG??
(31 příspěvek) Diskutující: mototechna, Dejvid, Petkar, Jezevec, Hansi, Tadeáška, Láďa Ladič, J.T., Lucinka, S.D.Gotrek, Petr, Fabo.sk, Daves |
Tadeáška |
|
Nově čalouněný interiér
(34 příspěvky) Diskutující: Dejvid, Lukas S., Tadeáška, Jarda.r, Petkar, Lord-Dj Free, Hansi, Daves, Medvěd, MichalK, mototechna, Falcon, Láďa Ladič, Radek čalouník, RST, Petr, Fabo.sk, Kloggie |
unknown |
|
Zatékání do Erka
(5 příspěvků) Diskutující: Stanley, Hansoff, Daves, Dejvid |
Dejvid |
|
rezerva
(6 příspěvků) Diskutující: Hansoff, Láďa Ladič, Mira, Laďa-Ladis |
unknown |
|
Z jiného soudku
(5 příspěvků) Diskutující: Hansi, S.D.Gotrek |
S.D.Gotrek |
|
Zadní vyhřívané sklo na éro
(10 příspěvků) Diskutující: Pouzi, Laďa-Ladis, crestik, Palmexman, Medvěd, pavel, S.D.Gotrek |
unknown |
|
Brzdy
(4 příspěvky) Diskutující: Prsoň, crestik |
unknown |
|
jak nasadit rozdělovač
(2 příspěvky) Diskutující: Víťa, Daves |
unknown |
|
Doplňte mé znalosti...
(35 příspěvků) Diskutující: Kloggie, Stanley, RisoKE, Hansi, Tadeáška, Výska, Petr, Luky, Petkar, Laďa-Ladis, Daves, Jezevec |
Daves |
|
Svíčky
(16 příspěvků) Diskutující: Falcon, S.D.Gotrek, RST, Daves, mytysek, Tadeáška, HANESS, vhml |
Tadeáška |
|
Spojka z Felicie 1.6
(13 příspěvků) Diskutující: Stanley, Laďa-Ladis, RST, Daves, vhml |
Daves |
|
varianty motorů stěračů
(7 příspěvků) Diskutující: Marty110r, Daves |
Daves |
|
Pojednání o olejích
(4 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, Laďa-Ladis, Hansi, Karfi |
S.D.Gotrek |
|
ZATÉKÁ PŘEDNÍM OKNEM ! ? ! ...
(6 příspěvků) Diskutující: Hansi, Daves, Neználek, Petr |
unknown |
|
model 130rs
(12 příspěvků) Diskutující: HOMBRE, zdeno tn, RST, Luky, Daves, spyker, Škodaman |
HOMBRE |
|
Veřejná výzva
(23 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Výska, Stanley, Lucinka, Láďa Ladič, Daves, Petkar, Tadeáška, Hansi, S.D.Gotrek, Jezevec, Jarda.r |
m8rinek |
|
HELP
(11 příspěvků) Diskutující: crestik, Huty, Láďa Ladič, Falcon, Hansi, Gemini, mototechna |
mototechna |
|
Panty na zadní kapotu - ty skládací...
(10 příspěvků) Diskutující: Luboš, Hansi, Daves, Petkar, Laďa-Ladis, Kloggie, Lukáš |
Kloggie |
|
tonda
(6 příspěvků) Diskutující: Jak zapojit tlakoměr?, tonda, Tátomechanük, petřík., Falcon |
unknown |
|
Test
(7 příspěvků) Diskutující: Falcon, Jarda.r, J.T., Láďa Ladič, Tátomechanük, Prsoň |
J.T. |
|
tapecirunk
(3 příspěvky) Diskutující: kapa, vlllad, Daves |
kapa |
|
stovkové tlmiče
(8 příspěvků) Diskutující: Petr, Prsoň, mototechna, Hansi, RST |
mototechna |
|
Film Upír z Ferattu
(22 příspěvky) Diskutující: Pusťa, Lord-Dj Free, Prsoň, Jerrom, mototechna, Daves, Medvěd, peter, Ferdo mravec, Falcon |
Ferdo mravec |
|
kontrolka
(142 příspěvky) Diskutující: J.T., FreeRider, MichalK, Jerrom, crestik, Feratt, Martin z K, Petr, Marty110r, Matsoft, Petkar, Stanley, S.D.Gotrek, mototechna, Daves, Laďa-Ladis, Falcon |
mototechna |
|
VDO budík teplota vody
(12 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, S.D.Gotrek, Ládis, Daves |
Daves |
|
Natural 95
(48 příspěvků) Diskutující: herry3, S.D.Gotrek, Stanley, viteo, Petr, Daves, larry, Gemini, Laďa-Ladis, Falcon, Dejvid, robert |
unknown |
|
Kdo poradí? :(
(5 příspěvků) Diskutující: Petkar, J.T., Eminem |
Eminem |
|
Tatřička
(13 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, mototechna, Huty, Daves, Eminem, KarabenNemsi, peter, pinokio110, Falcon |
unknown |
|
solidní LSo
(18 příspěvků) Diskutující: Hansi, J.T., TTom, Martin z K, Výska, Láďa Ladič, Aleš z A, Fabo.sk, Falcon |
Výska |
|
Chromový sprej
(7 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, Daves, RST, Prsoň, Eminem, Falcon |
Eminem |
|
části ofuků okna studentovi
(5 příspěvků) Diskutující: MichalK, Daves, Kloggie |
Daves |
|
Suchý Vrch 2007
(56 příspěvků) Diskutující: mototechna, Jezevec, honza VM, Feratt, 603, alchstuip, Prsoň, Jarda.r, Luboš, Petr, ZDENO TN, neregistrovaný, Jerrom, S.D.Gotrek, Luky, Dejvid, Milan, Lord-Dj Free, JendaKvaska, Daves, Falcon, p.b., Pavel, Kloggie, Tátomechanük, Stanley, Petkar |
Jerrom |
|
smrt erkaře
(11 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, Ferdo mravec, PatoRS, Falcon, Jerrom, mototechna, Jezevec, Daves |
mototechna |