Téma Nové téma Založil
vře voda (32 příspěvky)
Diskutující: Petr, Stanley, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis, Daves, Michal
V pátek večer a v sobotu ráno (17 příspěvků)
Diskutující: Myschak, Petr, mototechna, Dejvid, Lucinka, wlad, Stanley, Petkar, S.D.Gotrek, Daves, J.T., pato, m8rinek
utěsně disků ARC (5 příspěvků)
Diskutující: Paja, Feratt, kuba.misa, Marek
ohrdzit a natriet pruziny? (6 příspěvků)
Diskutující: kakk, Eidy, m8rinek, vhml, pajk
Film o eRku (6 příspěvků)
Diskutující: Daves, spyker, MATY, Fabo.sk, Petkar, Falcon
Škoda 100 ve Splitu, Chorvatsko (2 příspěvky)
Diskutující: Zoran Kokič, Zoran Kokič :)
Zase tá blbá nerez !!! (18 příspěvků)
Diskutující: crestik, Láďa Ladič, Hansi, alchstuip, Dejvid, mototechna, spyker, J.T., Kloggie, Falcon
Nevěra značce (16 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, crestik, Medvěd, m8rinek, S.D.Gotrek, Hansi, Luky, spyker, Falcon, Daves
Chlazení po 1002 (18 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, J.T., Kloggie, Chrobak.SACEK, Daves, Laďa-Ladis
autoškola (17 příspěvků)
Diskutující: Hansi, Lucinka, Petkar, Chrobak.SACEK, Jezevec, crestik, Láďa Ladič, mototechna, Fabo.sk, Ferdo mravec, Falcon
š100-kliky ven (7 příspěvků)
Diskutující: dave.j, Výska, Lucinka, Myschak, Hansi
Gufera - obecně (12 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, S.D.Gotrek, Hansi
Chromované objímky kontrolek ? ? ? (3 příspěvky)
Diskutující: Neználek, Myschak, mototechna
No comment (4 příspěvky)
Diskutující: nets, Láďa Ladič, Falcon, m8rinek
Test (6 příspěvků)
Diskutující: Daves, TTom, J.T., Láďa Ladič
škoda200 (1 příspěvek)
Diskutující: zero
Nesmrtelná škoda (23 příspěvky)
Diskutující: Stanley, Jarda.r, Láďa Ladič, Jezevec, Petr, honza VM, spyker, Falcon, Petkar, Daves
Co komu na HG?? (31 příspěvek)
Diskutující: mototechna, Dejvid, Petkar, Jezevec, Hansi, Tadeáška, Láďa Ladič, J.T., Lucinka, S.D.Gotrek, Petr, Fabo.sk, Daves
Nově čalouněný interiér (34 příspěvky)
Diskutující: Dejvid, Lukas S., Tadeáška, Jarda.r, Petkar, Lord-Dj Free, Hansi, Daves, Medvěd, MichalK, mototechna, Falcon, Láďa Ladič, Radek čalouník, RST, Petr, Fabo.sk, Kloggie
Zatékání do Erka (5 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Hansoff, Daves, Dejvid
rezerva (6 příspěvků)
Diskutující: Hansoff, Láďa Ladič, Mira, Laďa-Ladis
Z jiného soudku (5 příspěvků)
Diskutující: Hansi, S.D.Gotrek
Zadní vyhřívané sklo na éro (10 příspěvků)
Diskutující: Pouzi, Laďa-Ladis, crestik, Palmexman, Medvěd, pavel, S.D.Gotrek
Brzdy (4 příspěvky)
Diskutující: Prsoň, crestik
jak nasadit rozdělovač (2 příspěvky)
Diskutující: Víťa, Daves
Doplňte mé znalosti... (35 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, Stanley, RisoKE, Hansi, Tadeáška, Výska, Petr, Luky, Petkar, Laďa-Ladis, Daves, Jezevec
Svíčky (16 příspěvků)
Diskutující: Falcon, S.D.Gotrek, RST, Daves, mytysek, Tadeáška, HANESS, vhml
Spojka z Felicie 1.6 (13 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Laďa-Ladis, RST, Daves, vhml
varianty motorů stěračů (7 příspěvků)
Diskutující: Marty110r, Daves
Pojednání o olejích (4 příspěvky)
Diskutující: S.D.Gotrek, Laďa-Ladis, Hansi, Karfi
ZATÉKÁ PŘEDNÍM OKNEM ! ? ! ... (6 příspěvků)
Diskutující: Hansi, Daves, Neználek, Petr
model 130rs (12 příspěvků)
Diskutující: HOMBRE, zdeno tn, RST, Luky, Daves, spyker, Škodaman
Veřejná výzva (23 příspěvky)
Diskutující: m8rinek, Výska, Stanley, Lucinka, Láďa Ladič, Daves, Petkar, Tadeáška, Hansi, S.D.Gotrek, Jezevec, Jarda.r
HELP (11 příspěvků)
Diskutující: crestik, Huty, Láďa Ladič, Falcon, Hansi, Gemini, mototechna
Panty na zadní kapotu - ty skládací... (10 příspěvků)
Diskutující: Luboš, Hansi, Daves, Petkar, Laďa-Ladis, Kloggie, Lukáš
tonda (6 příspěvků)
Diskutující: Jak zapojit tlakoměr?, tonda, Tátomechanük, petřík., Falcon
Test (7 příspěvků)
Diskutující: Falcon, Jarda.r, J.T., Láďa Ladič, Tátomechanük, Prsoň
tapecirunk (3 příspěvky)
Diskutující: kapa, vlllad, Daves
stovkové tlmiče (8 příspěvků)
Diskutující: Petr, Prsoň, mototechna, Hansi, RST
Film Upír z Ferattu (22 příspěvky)
Diskutující: Pusťa, Lord-Dj Free, Prsoň, Jerrom, mototechna, Daves, Medvěd, peter, Ferdo mravec, Falcon
kontrolka (142 příspěvky)
Diskutující: J.T., FreeRider, MichalK, Jerrom, crestik, Feratt, Martin z K, Petr, Marty110r, Matsoft, Petkar, Stanley, S.D.Gotrek, mototechna, Daves, Laďa-Ladis, Falcon
VDO budík teplota vody (12 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, S.D.Gotrek, Ládis, Daves
Natural 95 (48 příspěvků)
Diskutující: herry3, S.D.Gotrek, Stanley, viteo, Petr, Daves, larry, Gemini, Laďa-Ladis, Falcon, Dejvid, robert
Kdo poradí? :( (5 příspěvků)
Diskutující: Petkar, J.T., Eminem
Tatřička (13 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, mototechna, Huty, Daves, Eminem, KarabenNemsi, peter, pinokio110, Falcon
solidní LSo (18 příspěvků)
Diskutující: Hansi, J.T., TTom, Martin z K, Výska, Láďa Ladič, Aleš z A, Fabo.sk, Falcon
Chromový sprej (7 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, Daves, RST, Prsoň, Eminem, Falcon
části ofuků okna studentovi (5 příspěvků)
Diskutující: MichalK, Daves, Kloggie
Suchý Vrch 2007 (56 příspěvků)
Diskutující: mototechna, Jezevec, honza VM, Feratt, 603, alchstuip, Prsoň, Jarda.r, Luboš, Petr, ZDENO TN, neregistrovaný, Jerrom, S.D.Gotrek, Luky, Dejvid, Milan, Lord-Dj Free, JendaKvaska, Daves, Falcon, p.b., Pavel, Kloggie, Tátomechanük, Stanley, Petkar
smrt erkaře (11 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, Ferdo mravec, PatoRS, Falcon, Jerrom, mototechna, Jezevec, Daves