Téma Nové téma Založil
Špinavý spalováky po 2000km... (5 příspěvků)
Diskutující: Falcon, RST, vhml
Jak staří nebo mladí jsou zde eRkaři? (106 příspěvků)
Diskutující: alchstuip, Dejvid, pajk, fido, Fabo.sk, MATY, Max, Danda, vhml, petřík., Aleš110R, J.T., Falcon, Lord-Dj Free, Petkar, RST, larry, PatoRS, Láďa Ladič, ZdenoR, Výska, Prsoň, Myschak, Eminem, Pů, Pusťa, Karfi, ASokky, Palmexman, Lukas S., Kuba U, David B., Shop, MichalK, Fity, Kiwira, vlllad, Jarda.r, Medvěd, Marťa, S.D.Gotrek, Marty110r, Luky, KocuriK, spyker, FIJA Hanz, crestik, Kloggie, PetrH, Lucinka, 1Venca, Tátomechanük, Eidy, pailot, Hansi, green erko, miRas64, alda, pinokio110, Jerrom, Hansoff, Petr, m8rinek
Kompresor problém (12 příspěvků)
Diskutující: PatoRS, Kloggie, S.D.Gotrek
Zasklívání (6 příspěvků)
Diskutující: Karfi, Petr, vlllad, MichalK
200 rs (21 příspěvek)
Diskutující: Pusťa, vlllad, Falcon, m8rinek, Max, Eidy, Petr, Luky, ahoj, zero, M@ra
Škoda Rapid (3 příspěvky)
Diskutující: antaRes 77, Petkar, Luky
Redukční podložky (4 příspěvky)
Diskutující: Petr, m8rinek, Petkar, Falcon
Límce (8 příspěvků)
Diskutující: Petr, Láďa Ladič, Max, Lord-Dj Free, ZdenoR
Oslnivý lesk (9 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Hansi, Lord-Dj Free, Hansoff
prasátko (3 příspěvky)
Diskutující: Eidy, HANESS, Danda
Chladičová stěna - 120 S,130 RS (4 příspěvky)
Diskutující: Fity, Marek
Kdo jel včera večer přes Líně z eRkem? (13 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, spyker, Medvěd, Luky, Strny, green erko
Disky 5,5x13 4x130 (21 příspěvek)
Diskutující: Luky, RST, vhml, Tomáš, m8rinek, Eidy, Petkar, J.T., Petr
jaké tlumiče ? Š105-130 (3 příspěvky)
Diskutující: jirka, Martin PV, RST
El. sťahovanie okien (7 příspěvků)
Diskutující: vlllad, Falcon, mototechna, Laďa-Ladis
ZRCÁTKA BESKYDSPORT ???... (31 příspěvek)
Diskutující: NEZNÁLEK, Falcon, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, vlllad, Jerrom z práce, Jerrom, h, Luky, Petr, Medvěd, honza VM, Kloggie, Tomáš Kutil, Petkar
folie na skla (7 příspěvků)
Diskutující: FreeRider, HANESS, Prsoň, Pusťa, J.T., vlllad, Falcon
Poloosa (13 příspěvků)
Diskutující: HANESS, Láďa Ladič, J.T., Prsoň, ŤOPAJS, Karfi, Hansoff
RENOVACE TLUMIČŮ ? ? ?... (4 příspěvky)
Diskutující: NEZNÁLEK, Tátomechanük, Luky
Alkyton ředění (8 příspěvků)
Diskutující: ZdenoR, Kloggie, Tátomechanük
Výfuk - co použít (22 příspěvky)
Diskutující: honza VM, Láďa Ladič, Falcon, Danda, Petr, Tátomechanük, stouracvok, Lord-Dj Free
Záchrana Erka (27 příspěvků)
Diskutující: jenik, Kloggie, Hansoff, ASokky, Tátomechanük, Max, Luky, Danda, Prsoň, Falcon, J.T.
Vyvařování auta s LPG (7 příspěvků)
Diskutující: RST, Petkar, Koko, Daves, Kiler
čím to je, čím to je? (3 příspěvky)
Diskutující: RST, Mira
Biele budíky na š 130 Rapid (3 příspěvky)
Diskutující: antaRes 77, Fabo.sk, Petr
Odstrediva regulace (4 příspěvky)
Diskutující: Stepan, Hansoff
Odrezovač (18 příspěvků)
Diskutující: Koko, tommy, Jarda.r, Tadeáška, crestik, S.D.Gotrek, Tátomechanük, Falcon, Danda, Pusťa, Daves
Brzdova kapalina - odpoved (1 příspěvek)
Diskutující: Mirek P
Brzdová kapalina (1 příspěvek)
Diskutující: Chrobak.SACEK
motor (4 příspěvky)
Diskutující: Tomáš, Tátomechanük, Láďa Ladič, Kiwira
Spojkový válec (8 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, Tadeáška, vlllad, ZdenoR, Chrobak.SACEK, @lfik
Náboje vs. kotouče (12 příspěvků)
Diskutující: Fity, J.T., pailot, Tátomechanük, mototechna, Lord-Dj Free, S.D.Gotrek, RST, Mirek P, Kloggie
trumpetky na karbeci (5 příspěvků)
Diskutující: honza VM, Petr, stouracvok
Stále ta moje elektrika (18 příspěvků)
Diskutující: Falcon, J.T., vlllad, RST, Medvěd, Lord-Dj Free, Tátomechanük, Tadeáška, Chrobak.SACEK, MichalK
uprava (9 příspěvků)
Diskutující: Stanley, Lord-Dj Free, Max, Falcon, Rumman, lukas, pajk
Spojkový přítlačák (10 příspěvků)
Diskutující: m8rinek, pajk, HANESS, Fity, RST
trumpetky na karbeci (13 příspěvků)
Diskutující: stouracvok, schwejk, Stepan, Stanley, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK, m8rinek
I had a dream... (98 příspěvků)
Diskutující: Výska, Jezevec, Stanley, Koko, antaRes 77, HANESS, p.b., pajk, alchstuip, S.D.Gotrek, Láďa Ladič, mototechna, Luky, Falcon, Petkar, Hansoff, tommy, Matsoft, Unregistered, Petr, janek, Kubaembecko, Mojek, m8rinek, Jerrom, spyker, danik, Kloggie, stifle, suky
cvičné parkoviště (5 příspěvků)
Diskutující: Falcon, marty, pajk, Kloggie
Přítlačák ke spojce (3 příspěvky)
Diskutující: schwejk, Myschak, S.D.Gotrek
Kolko žere r-ka 1973? (7 příspěvků)
Diskutující: Petr, Luboš, Myschak, antaRes 77, DynDyn, Falcon
AC pumpa je zamenna zo S130 M? (13 příspěvků)
Diskutující: KarabenNemsi, Stanley, FIJA Hanz, pajk, vlllad
Aké krídlo na R? (29 příspěvků)
Diskutující: antaRes 77, jenik, Stanley, Jarda.r, spyker, MATY, KarabenNemsi, Koko, larry, ZdenoR, Hansoff, Stepan, Feratt, Láďa Ladič, Prsoň, Kloggie, Falcon
predná náprava (29 příspěvků)
Diskutující: vhml, Tomáš, nellospeed, Myschak, Petr, Laďa-Ladis, Chrobak.SACEK, Petkar, S.D.Gotrek, Tátomechanük, Eidy, mototechna
Jde otestovat relé (7 příspěvků)
Diskutující: dvordy, Max, S.D.Gotrek, Laďa-Ladis
JAKÝ STANDARTNÍ VÝFUK ? ? ? ... (11 příspěvků)
Diskutující: Neználek, Pů, Falcon, Stanley, Jarda.r, merfolk, Aleš110R, Marty110r, Tátomechanük
TRIPTRONIC DO 110 R (22 příspěvky)
Diskutující: antaRes 77, Kloggie, Stepan, crestik, Jarda.r, Petr, S.D.Gotrek, @lfik, Falcon, Luky, kuba.misa
rally vltava (3 příspěvky)
Diskutující: Franta, Falcon, petr
melodický klaxon Dixie (54 příspěvky)
Diskutující: mototechna, larry, Kloggie, crestik, Medvěd, Jerrom, Fabo.sk, Láďa Ladič, m8rinek, HANESS, S.D.Gotrek, pajk, Hansoff, Tátomechanük, Jarda.r, antaRes 77, Falcon, Tom, Lojza, Petr
Help naletel jsem (9 příspěvků)
Diskutující: Pů, larry, Láďa Ladič, Tátomechanük, Tadeáška, Jarda.r, Výska, Chrobak.SACEK, jura