| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Špinavý spalováky po 2000km...
(5 příspěvků) Diskutující: Falcon, RST, vhml |
vhml |
|
Jak staří nebo mladí jsou zde eRkaři?
(106 příspěvků) Diskutující: alchstuip, Dejvid, pajk, fido, Fabo.sk, MATY, Max, Danda, vhml, petřík., Aleš110R, J.T., Falcon, Lord-Dj Free, Petkar, RST, larry, PatoRS, Láďa Ladič, ZdenoR, Výska, Prsoň, Myschak, Eminem, Pů, Pusťa, Karfi, ASokky, Palmexman, Lukas S., Kuba U, David B., Shop, MichalK, Fity, Kiwira, vlllad, Jarda.r, Medvěd, Marťa, S.D.Gotrek, Marty110r, Luky, KocuriK, spyker, FIJA Hanz, crestik, Kloggie, PetrH, Lucinka, 1Venca, Tátomechanük, Eidy, pailot, Hansi, green erko, miRas64, alda, pinokio110, Jerrom, Hansoff, Petr, m8rinek |
gReen eRko |
|
Kompresor problém
(12 příspěvků) Diskutující: PatoRS, Kloggie, S.D.Gotrek |
Kloggie |
|
Zasklívání
(6 příspěvků) Diskutující: Karfi, Petr, vlllad, MichalK |
unknown |
|
200 rs
(21 příspěvek) Diskutující: Pusťa, vlllad, Falcon, m8rinek, Max, Eidy, Petr, Luky, ahoj, zero, M@ra |
unknown |
|
Škoda Rapid
(3 příspěvky) Diskutující: antaRes 77, Petkar, Luky |
unknown |
|
Redukční podložky
(4 příspěvky) Diskutující: Petr, m8rinek, Petkar, Falcon |
Petr |
|
Límce
(8 příspěvků) Diskutující: Petr, Láďa Ladič, Max, Lord-Dj Free, ZdenoR |
Lord-Dj Free |
|
Oslnivý lesk
(9 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Hansi, Lord-Dj Free, Hansoff |
Hansoff |
|
prasátko
(3 příspěvky) Diskutující: Eidy, HANESS, Danda |
Eidy |
|
Chladičová stěna - 120 S,130 RS
(4 příspěvky) Diskutující: Fity, Marek |
unknown |
|
Kdo jel včera večer přes Líně z eRkem?
(13 příspěvků) Diskutující: m8rinek, spyker, Medvěd, Luky, Strny, green erko |
gReen eRko |
|
Disky 5,5x13 4x130
(21 příspěvek) Diskutující: Luky, RST, vhml, Tomáš, m8rinek, Eidy, Petkar, J.T., Petr |
vhml |
|
jaké tlumiče ? Š105-130
(3 příspěvky) Diskutující: jirka, Martin PV, RST |
unknown |
|
El. sťahovanie okien
(7 příspěvků) Diskutující: vlllad, Falcon, mototechna, Laďa-Ladis |
mototechna |
|
ZRCÁTKA BESKYDSPORT ???...
(31 příspěvek) Diskutující: NEZNÁLEK, Falcon, Laďa-Ladis, Láďa Ladič, vlllad, Jerrom z práce, Jerrom, h, Luky, Petr, Medvěd, honza VM, Kloggie, Tomáš Kutil, Petkar |
unknown |
|
folie na skla
(7 příspěvků) Diskutující: FreeRider, HANESS, Prsoň, Pusťa, J.T., vlllad, Falcon |
unknown |
|
Poloosa
(13 příspěvků) Diskutující: HANESS, Láďa Ladič, J.T., Prsoň, ŤOPAJS, Karfi, Hansoff |
Hansoff |
|
RENOVACE TLUMIČŮ ? ? ?...
(4 příspěvky) Diskutující: NEZNÁLEK, Tátomechanük, Luky |
unknown |
|
Alkyton ředění
(8 příspěvků) Diskutující: ZdenoR, Kloggie, Tátomechanük |
Kloggie |
|
Výfuk - co použít
(22 příspěvky) Diskutující: honza VM, Láďa Ladič, Falcon, Danda, Petr, Tátomechanük, stouracvok, Lord-Dj Free |
Lord-Dj Free |
|
Záchrana Erka
(27 příspěvků) Diskutující: jenik, Kloggie, Hansoff, ASokky, Tátomechanük, Max, Luky, Danda, Prsoň, Falcon, J.T. |
J.T. |
|
Vyvařování auta s LPG
(7 příspěvků) Diskutující: RST, Petkar, Koko, Daves, Kiler |
unknown |
|
čím to je, čím to je?
(3 příspěvky) Diskutující: RST, Mira |
unknown |
|
Biele budíky na š 130 Rapid
(3 příspěvky) Diskutující: antaRes 77, Fabo.sk, Petr |
unknown |
|
Odstrediva regulace
(4 příspěvky) Diskutující: Stepan, Hansoff |
Stepan |
|
Odrezovač
(18 příspěvků) Diskutující: Koko, tommy, Jarda.r, Tadeáška, crestik, S.D.Gotrek, Tátomechanük, Falcon, Danda, Pusťa, Daves |
tommy |
|
Brzdova kapalina - odpoved
(1 příspěvek) Diskutující: Mirek P |
unknown |
|
Brzdová kapalina
(1 příspěvek) Diskutující: Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
motor
(4 příspěvky) Diskutující: Tomáš, Tátomechanük, Láďa Ladič, Kiwira |
unknown |
|
Spojkový válec
(8 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, Tadeáška, vlllad, ZdenoR, Chrobak.SACEK, @lfik |
ZdenoR |
|
Náboje vs. kotouče
(12 příspěvků) Diskutující: Fity, J.T., pailot, Tátomechanük, mototechna, Lord-Dj Free, S.D.Gotrek, RST, Mirek P, Kloggie |
Kloggie |
|
trumpetky na karbeci
(5 příspěvků) Diskutující: honza VM, Petr, stouracvok |
unknown |
|
Stále ta moje elektrika
(18 příspěvků) Diskutující: Falcon, J.T., vlllad, RST, Medvěd, Lord-Dj Free, Tátomechanük, Tadeáška, Chrobak.SACEK, MichalK |
Tadeáška |
|
uprava
(9 příspěvků) Diskutující: Stanley, Lord-Dj Free, Max, Falcon, Rumman, lukas, pajk |
unknown |
|
Spojkový přítlačák
(10 příspěvků) Diskutující: m8rinek, pajk, HANESS, Fity, RST |
Fity |
|
trumpetky na karbeci
(13 příspěvků) Diskutující: stouracvok, schwejk, Stepan, Stanley, S.D.Gotrek, Chrobak.SACEK, m8rinek |
unknown |
|
I had a dream...
(98 příspěvků) Diskutující: Výska, Jezevec, Stanley, Koko, antaRes 77, HANESS, p.b., pajk, alchstuip, S.D.Gotrek, Láďa Ladič, mototechna, Luky, Falcon, Petkar, Hansoff, tommy, Matsoft, Unregistered, Petr, janek, Kubaembecko, Mojek, m8rinek, Jerrom, spyker, danik, Kloggie, stifle, suky |
unknown |
|
cvičné parkoviště
(5 příspěvků) Diskutující: Falcon, marty, pajk, Kloggie |
pajk |
|
Přítlačák ke spojce
(3 příspěvky) Diskutující: schwejk, Myschak, S.D.Gotrek |
schwejk |
|
Kolko žere r-ka 1973?
(7 příspěvků) Diskutující: Petr, Luboš, Myschak, antaRes 77, DynDyn, Falcon |
unknown |
|
AC pumpa je zamenna zo S130 M?
(13 příspěvků) Diskutující: KarabenNemsi, Stanley, FIJA Hanz, pajk, vlllad |
KarabenNemsi |
|
Aké krídlo na R?
(29 příspěvků) Diskutující: antaRes 77, jenik, Stanley, Jarda.r, spyker, MATY, KarabenNemsi, Koko, larry, ZdenoR, Hansoff, Stepan, Feratt, Láďa Ladič, Prsoň, Kloggie, Falcon |
unknown |
|
predná náprava
(29 příspěvků) Diskutující: vhml, Tomáš, nellospeed, Myschak, Petr, Laďa-Ladis, Chrobak.SACEK, Petkar, S.D.Gotrek, Tátomechanük, Eidy, mototechna |
mototechna |
|
Jde otestovat relé
(7 příspěvků) Diskutující: dvordy, Max, S.D.Gotrek, Laďa-Ladis |
unknown |
|
JAKÝ STANDARTNÍ VÝFUK ? ? ? ...
(11 příspěvků) Diskutující: Neználek, Pů, Falcon, Stanley, Jarda.r, merfolk, Aleš110R, Marty110r, Tátomechanük |
unknown |
|
TRIPTRONIC DO 110 R
(22 příspěvky) Diskutující: antaRes 77, Kloggie, Stepan, crestik, Jarda.r, Petr, S.D.Gotrek, @lfik, Falcon, Luky, kuba.misa |
unknown |
|
rally vltava
(3 příspěvky) Diskutující: Franta, Falcon, petr |
unknown |
|
melodický klaxon Dixie
(54 příspěvky) Diskutující: mototechna, larry, Kloggie, crestik, Medvěd, Jerrom, Fabo.sk, Láďa Ladič, m8rinek, HANESS, S.D.Gotrek, pajk, Hansoff, Tátomechanük, Jarda.r, antaRes 77, Falcon, Tom, Lojza, Petr |
unknown |
|
Help naletel jsem
(9 příspěvků) Diskutující: Pů, larry, Láďa Ladič, Tátomechanük, Tadeáška, Jarda.r, Výska, Chrobak.SACEK, jura |
unknown |