| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
MotorPlast
(6 příspěvků) Diskutující: Eminem, RST, Petr, DVD76, Jikra |
Jikra |
|
Písty 110Rcupé
(12 příspěvků) Diskutující: Jerry, radas-cupé, m8rinek, dejvV, danik, RST, Jarda.r |
radas-cupé |
|
zadní světla 110 r
(15 příspěvků) Diskutující: J.T., daves, m8rinek, Jarda.r, Martin, DVD76, mkupe, Kubaembecko, Martin z K |
unknown |
|
Společný eRkovýlet
(47 příspěvků) Diskutující: dejvV, Martin z K, Jarda.r, Petkar, Jikra, Dejvid, Petr, RST, HANESS, MATY, m8rinek, dejv, Chrobak.SACEK, Čapoun |
Chrobak.SACEK |
|
prodejna Brno St. Lískovec
(2 příspěvky) Diskutující: berni, Výska |
unknown |
|
Jak se dělá značení
(3 příspěvky) Diskutující: Eminem, Jozka, Kloggie |
Eminem |
|
jak to funguje při přestavbě vozu?
(12 příspěvků) Diskutující: vlllad, dejv, Kubaembecko, RST, Roman |
unknown |
|
Vrchlabí: Obhlídka auta prosím
(3 příspěvky) Diskutující: Honza Sáblík, vhml |
vhml |
|
Ram na svetelnu rampu 130RS
(10 příspěvků) Diskutující: Fity, PatoRS, jourin, Luky |
unknown |
|
drevena podlaha kufru
(2 příspěvky) Diskutující: mbx, Tátomechanük |
unknown |
|
Krádež 110R
(35 příspěvků) Diskutující: Max, Lord-Dj Free, DVD76, Petr, Hansi, mototechna, Chrobak.SACEK, fido, Huty, Kloggie, Dejvid, KarabenNemsi, Čapoun, Pů, Eminem, Falcon, m8rinek, Vitek, Jarda.r, Daves, vanthomas |
unknown |
|
Š 1000 MB VB
(19 příspěvků) Diskutující: Eminem, m8rinek, Kubaembecko, berni, Falcon, Jarda.r, Chrobak.SACEK |
Kubaembecko |
|
Den mobility
(3 příspěvky) Diskutující: Jarda.r, Kubaembecko, Falcon |
Jarda.r |
|
OT termovizní pohled pod kapotu
(2 příspěvky) Diskutující: Daves, Eminem |
unknown |
|
Přední brzdiče Š100 -120 - rozdíl
(5 příspěvků) Diskutující: ASokky, RST, Kubaembecko, vhml |
Kubaembecko |
|
Sklenka
(3 příspěvky) Diskutující: RST, Franta |
unknown |
|
pazvuky
(4 příspěvky) Diskutující: Danda, RST, mototechna |
mototechna |
|
Starter nedostava stavu
(13 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, danik, RST, Danda, Stanley, Daves, alchstuip |
alchstuip |
|
Tažná tyč
(27 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Daves, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Marty110r, Jarda.r, RST |
Chrobak.SACEK |
|
zadní pásy
(2 příspěvky) Diskutující: ondrejs, Jozka |
ondrejs |
|
Chlazení po stopadesátéprvní
(21 příspěvek) Diskutující: TTomas, vhml, Petr, Jarda.r, fido, ZdenoR, Daves, Kubaembecko, KDB, RST, Chrobak.SACEK, Laďa-Ladis |
RST |
|
černý olej
(45 příspěvků) Diskutující: vhml, DVD76, Vitek, Stanley, Daves, Petr, Jarda.r, m8rinek, RST, Chrobak.SACEK, Čapoun, Dejvid, Eminem |
Čapoun |
|
Upnutí výfuku
(19 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, Thomas, Tomas, DVD76, m8rinek, Laďo, Stanley, Franta, Eminem, dejvV, Myschak, Kubaembecko, Chrobak.SACEK |
Eminem |
|
Už je tu
(34 příspěvky) Diskutující: Jikra, Čapoun, Jozka, Franta, Jarda.r, Figura, RST, Falcon, m8rinek, DVD76, Chrobak.SACEK |
Jikra |
|
základovka
(9 příspěvků) Diskutující: m8rinek, Stanley, Jikra, Fatik, DVD76, Hansi |
unknown |
|
Další renovace dokončena :-)
(13 příspěvků) Diskutující: vlllad, RST, Petr, Martin z K, Výska, mkupe, Chrobak.SACEK, DVD76, Eminem, S.D.Gotrek |
mkupe |
|
Poloosa x buben
(12 příspěvků) Diskutující: RST, ondrejs, Petr, Jozka, kachnis, Fity, Kubaembecko |
unknown |
|
Bezpečnost, ekologie a tak...
(13 příspěvků) Diskutující: Falcon, Eminem, Jikra, DVD76, Chrobak.SACEK, kpt.Budha, RST, dejvV |
RST |
|
Prodej auta
(9 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, Eminem, Kubaembecko, Danda |
kpt.Budha |
|
podvozek
(16 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, Huty, Kubaembecko, Kloggie, vhml, milan, RST |
unknown |
|
To je unikát..to jezdilo ještě na benzín
(17 příspěvků) Diskutující: RST, Chrobak.SACEK, DVD76, Kloggie, Falcon, Eminem, Petr, Jikra, Jozka |
Chrobak.SACEK |
|
Tip na výlet v okolí Prahy
(7 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, dejvV, RST |
Tátomechanük |
|
Mlhovka
(6 příspěvků) Diskutující: Vitek, dejvV, mkupe, RST, Kiwira |
unknown |
|
Svislý čep a mlhovka
(10 příspěvků) Diskutující: Kubaembecko, m8rinek, cuker, Kiwira, dejvV, Jarda.r, mkupe |
unknown |
|
Pneumatiky na kopretiny
(24 příspěvky) Diskutující: m8rinek, Danda, sharp, Daniel8, Falcon, Jozka, Dan, Dejvid, Jarda.r, Stanley, Tomas, Chrobak.SACEK |
unknown |
|
Akce??
(12 příspěvků) Diskutující: SAcek, Kubaembecko, Petr, kpt.Budha, RST, Luky, Falcon, Kloggie, Chrobak.SACEK |
Chrobak.SACEK |
|
"Šťastnou cestu" - výstava o autíčkách
(5 příspěvků) Diskutující: Lucinka, RST, Myschak |
unknown |
|
Přáníčko od Škofinu
(44 příspěvky) Diskutující: jourin, zbyňa, Petr, Lucinka, Daves, kachnis, vhml, Ferdo mravec, MATY, DVD76, janek, Petkar, HANESS, RST, Eminem, Chrobak.SACEK, Falcon, Kubaembecko |
Chrobak.SACEK |
|
Dobíjení
(36 příspěvků) Diskutující: MATY, cuker, Jikra, texmur, Chrobak.SACEK, Petr, Dejvid, RST, Jarda.r, DVD76, Kubaembecko, vhml |
texmur |
|
Odvětrání nádrže Škoda 120
(14 příspěvků) Diskutující: vhml, Chrobak.SACEK, Jarda.r, kachnis, RST, cuker, Kubaembecko |
Kubaembecko |
|
Video
(10 příspěvků) Diskutující: Džon, DVD76, Vitek, RST, Laďo, danik, Max, Chrobak.SACEK, Falcon |
Džon |
|
Trvalé zabrždění erka
(26 příspěvků) Diskutující: Hansi, Džon, Kubaembecko, m8rinek, Pů, daves, RST, Petkar, Chrobak.SACEK |
Petkar |
|
Olej, už zase
(29 příspěvků) Diskutující: Danda, Myschak, KDB, dejvV, Jikra, Hansi, vhml, Chrobak.SACEK, Eminem, RST |
RST |
|
Retro JAWA za 17ooo Kč
(35 příspěvků) Diskutující: Daves, Chrobak.SACEK, Jarda.r, J.T., Petr, fido, Vitek, dejvV, Kloggie |
unknown |
|
Závit na olejovém chladiči
(4 příspěvky) Diskutující: Jozka, Martin z K, wlad |
wlad |
|
Angličtina
(18 příspěvků) Diskutující: Džon, Ferdo mravec, Falcon, KarabenNemsi, Kloggie, Kubaembecko, Chrobak.SACEK, Petr, Dejvid |
Kloggie |
|
Info k modelum 130 RS a 110R
(5 příspěvků) Diskutující: kpt.Budha, jourin, Falcon |
jourin |
|
Kola kolečka podruhé
(40 příspěvků) Diskutující: dejvV, Max, Výska, ZdenoR, danik, Petr, mkupe, Jozka, m8rinek, RST, vhml |
RST |
|
Tip na dárek
(1 příspěvek) Diskutující: Tomas |
unknown |
|
matky na loukotě
(11 příspěvků) Diskutující: m8rinek, vitek, Chrobak.SACEK, Jozka, Stanley |
Vitek |