| Téma Nové téma | Založil |
|---|---|
|
Ventili
(7 příspěvků) Diskutující: mototechna, Tátomechanük, Chrobak.SACEK, @lfik, nellospeed |
unknown |
|
Nelogické chování sytiče
(10 příspěvků) Diskutující: mytysek, vhml, Chrobak.SACEK, Mirek P, Myschak, Láďa Ladič, Jarda.r |
Myschak |
|
Expanzka na vodu
(6 příspěvků) Diskutující: vhml, Prsoň, Stepan |
Stepan |
|
Virt???
(14 příspěvků) Diskutující: alchstuip, fido, Stepan, štěně, pavel p, Kloggie, Matsoft, Majkí-110R, XXX, m8rinek, Falcon, Miloš, Petr |
alchstuip |
|
brzdy a posilovač
(26 příspěvků) Diskutující: ASokky, Chrobak.SACEK, crestik, RST, Honza Jindra, Medvěd, štěně, Tátomechanük, Mirek P |
štěně |
|
lepidlo
(6 příspěvků) Diskutující: honza, m8rinek, crestik, vhml |
unknown |
|
Hadičky od nádobky k brzd. válci
(35 příspěvků) Diskutující: Petkar, Petr, HANESS, Danda, Daves, Kloggie, štěně, alchstuip, Falcon, Martin, Tomáš, Láďa Ladič, Jerrom, Stanley, fido, RST, Mirek P |
fido |
|
Tlumiče protlum
(3 příspěvky) Diskutující: wlad, Tomáš, vhml |
wlad |
|
ANALYZA DAT: misto v pravem eR podbehu
(31 příspěvek) Diskutující: Falcon, S.D.Gotrek, Hansoff, Tátomechanük, HANESS, Daves, mototechna, alchstuip, Lord-Dj Free, Petr, Jarda.r, Džon, Stanley |
Stanley |
|
klínek poloosy
(3 příspěvky) Diskutující: Pepa, Stanley, Mirek P |
unknown |
|
Další odpis
(7 příspěvků) Diskutující: FIJA Hanz, Daves, Huty, Kloggie, S.D.Gotrek, Eminem, Jarda.r |
unknown |
|
Otázka na plynaře
(17 příspěvků) Diskutující: vhml, Medvěd, schwejk, HANESS, Daves, Jarda.r, RST, nellospeed |
Daves |
|
PROČ FURT PADÁ BENZÍN ? ! ?
(16 příspěvků) Diskutující: NEZNÁLEK, Prsoň, S.D.Gotrek, schwejk, Daves, mototechna, Jerrom, Chrobak.SACEK, Petkar, Laďa-Ladis, Karfi, Kiwira, Duchan |
unknown |
|
Kulaté lemy
(12 příspěvků) Diskutující: ZdenoR, Stanley, Jerrom, HANESS, Petkar |
ZdenoR |
|
VII. Classic Car Weekend
(6 příspěvků) Diskutující: berni, Dejvid, pailot, Laďa-Ladis, JiriK |
unknown |
|
Vynechává motor
(29 příspěvků) Diskutující: Medvěd, honza.klimes, Daves, Laďa-Ladis, Stanley, Mirek P, schwejk, Petr, Wanec, Tadeáška, Chrobak.SACEK, vhml |
Tadeáška |
|
GT 5 a vozy škoda
(18 příspěvků) Diskutující: Prsoň, Petr, spyker, Falcon, Daves, Luky |
spyker |
|
vyndání prístrojovky
(3 příspěvky) Diskutující: honza.klimes, Petr, RST |
unknown |
|
Nové sklo na š110R
(25 příspěvků) Diskutující: mototechna, Jarda.r, Hansoff, Luky, Ferry, Laďa-Ladis, Daves, Pouzi, Marty110r, spyker, Myschak, Lord-Dj Free |
Myschak |
|
Nová sada trubiček Rapid
(6 příspěvků) Diskutující: HANESS, Kloggie, Stanley, Daves |
Daves |
|
popraskanej lak
(5 příspěvků) Diskutující: Daves, Jarda.r, petřík. |
unknown |
|
Středový panel
(5 příspěvků) Diskutující: Martin z K, Jerrom, Myschak, Prsoň |
Prsoň |
|
Poklice
(1 příspěvek) Diskutující: Eminem |
Eminem |
|
co znamena R v skoda 110r
(19 příspěvků) Diskutující: Fabo.sk, Hansoff, Eminem, Lucinka, mototechna, Daves, Petr, larry, m8rinek, Laďa-Ladis, KarabenNemsi, Falcon, Chrobak.SACEK |
KarabenNemsi |
|
samozápaly
(32 příspěvky) Diskutující: Tátomechanük, ASokky, Gemini, Falcon, jenik, Danda, Láďa Ladič, Petr, Eminem, Eidy, NEWTECH, Jerrom, Stanley, Daves, Chrobak.SACEK, Libor009, Kloggie, Stepan |
Kloggie |
|
Výměna vytlumení
(15 příspěvků) Diskutující: Kloggie, MichalK, Jarda.r, m8rinek, Daves, Myschak |
m8rinek |
|
eRko v Popradě
(15 příspěvků) Diskutující: Eminem, Medvěd, Jerrom, Petkar, schwejk, Tadeáška, Prsoň, Lucinka |
Eminem |
|
zadní stabík
(15 příspěvků) Diskutující: Tátomechanük, m8rinek, ZdenoR, Petr, Eidy, Daves, vhml, petřík. |
unknown |
|
Produkce škoda auto 1983
(4 příspěvky) Diskutující: spyker, Eminem, Hansoff, Luboš |
spyker |
|
altík
(3 příspěvky) Diskutující: Franta, Lord-Dj Free, Laďa-Ladis |
unknown |
|
povrchová úprava
(10 příspěvků) Diskutující: Chrobak.SACEK, mototechna, Láďa Ladič, Daves, Tadeáška, Kloggie, Stanley |
mototechna |
|
Přesný otáčkoměr
(33 příspěvky) Diskutující: Stanley, crestik, HANESS, Falcon, Daves, S.D.Gotrek, Eidy |
S.D.Gotrek |
|
koncovky dverových líšt 2
(33 příspěvky) Diskutující: Myschak, Laďa-Ladis, Jerrom, Dejvid, Daves, Láďa Ladič, alchstuip, mototechna, Marty110r |
mototechna |
|
Fotečky z HG
(13 příspěvků) Diskutující: fido, Výska, Hansi, crestik, Kiler, Myschak, Láďa Ladič, spyker, Lucinka |
Lucinka |
|
Zlato, jsem doma :o)
(5 příspěvků) Diskutující: Daves, Láďa Ladič, Lucinka |
Lucinka |
|
Otevření škody 100
(17 příspěvků) Diskutující: Laďa-Ladis, jeessii, Libor, Petkar, ondrejs, stouracvok, DynDyn, pajk, Daves |
unknown |
|
Rally Pelhřimov
(5 příspěvků) Diskutující: vhml, Martin, Jezevec |
Jezevec |
|
Prevod auta s SPZ v depozitu
(11 příspěvků) Diskutující: Jarda.r, ASokky, Láďa Ladič, homer01, Medvěd, Eddie, šťoura, Marty110r, Jezevec |
unknown |
|
ARC Kola - obchod, na inzerat???
(6 příspěvků) Diskutující: stouracvok, Petr, KarabenNemsi, Lord-Dj Free |
KarabenNemsi |
|
Mažete pístky brzd?
(7 příspěvků) Diskutující: Láďa Ladič, Tomáš, mototechna, Daves |
Láďa Ladič |
|
proč se nepoužívá u webru podtlak?
(64 příspěvky) Diskutující: Dejvid, Gemini, Marek, stouracvok, TTom, vhml, schwejk, Laďa-Ladis, Daves, S.D.Gotrek |
unknown |
|
Další chudinka
(8 příspěvků) Diskutující: Franta, Láďa Ladič, crestik, Jerrom, Výska, Falcon |
unknown |
|
Pár cizích prospektů
(14 příspěvků) Diskutující: Franta, KarabenNemsi, Výska, Lord-Dj Free, Laďa-Ladis, m8rinek, TTomas, Huty, Fabo.sk |
unknown |
|
hlada sa!
(1 příspěvek) Diskutující: peter |
unknown |
|
karburatory z moto do motora skoda
(67 příspěvků) Diskutující: Kloggie, stouracvok, dave.j, mytysek, crestik, honza VM, vhml, palcek, Falcon, Stanley, S.D.Gotrek, Petr, Daves, Laďa-Ladis |
unknown |
|
jak udržet kuláky co nejdýl při životě
(15 příspěvků) Diskutující: mytysek, pinokio110, Daves, S.D.Gotrek, Huty, Laďa-Ladis |
mytysek |
|
nepujdete se někdo sklouznout?
(3 příspěvky) Diskutující: dave.j, FreeRider, Luky |
dave.j |
|
jak a kolik
(5 příspěvků) Diskutující: rapid, RST, Falcon, vhml, Daves |
unknown |
|
solidní LSo - popis
(2 příspěvky) Diskutující: Aleš z A, Medvěd |
Aleš z A |
|
Inspirace
(2 příspěvky) Diskutující: S.D.Gotrek, mototechna |
S.D.Gotrek |