Téma Nové téma Založil
Ventili (7 příspěvků)
Diskutující: mototechna, Tátomechanük, Chrobak.SACEK, @lfik, nellospeed
Nelogické chování sytiče (10 příspěvků)
Diskutující: mytysek, vhml, Chrobak.SACEK, Mirek P, Myschak, Láďa Ladič, Jarda.r
Expanzka na vodu (6 příspěvků)
Diskutující: vhml, Prsoň, Stepan
Virt??? (14 příspěvků)
Diskutující: alchstuip, fido, Stepan, štěně, pavel p, Kloggie, Matsoft, Majkí-110R, XXX, m8rinek, Falcon, Miloš, Petr
brzdy a posilovač (26 příspěvků)
Diskutující: ASokky, Chrobak.SACEK, crestik, RST, Honza Jindra, Medvěd, štěně, Tátomechanük, Mirek P
lepidlo (6 příspěvků)
Diskutující: honza, m8rinek, crestik, vhml
Hadičky od nádobky k brzd. válci (35 příspěvků)
Diskutující: Petkar, Petr, HANESS, Danda, Daves, Kloggie, štěně, alchstuip, Falcon, Martin, Tomáš, Láďa Ladič, Jerrom, Stanley, fido, RST, Mirek P
Tlumiče protlum (3 příspěvky)
Diskutující: wlad, Tomáš, vhml
ANALYZA DAT: misto v pravem eR podbehu (31 příspěvek)
Diskutující: Falcon, S.D.Gotrek, Hansoff, Tátomechanük, HANESS, Daves, mototechna, alchstuip, Lord-Dj Free, Petr, Jarda.r, Džon, Stanley
klínek poloosy (3 příspěvky)
Diskutující: Pepa, Stanley, Mirek P
Další odpis (7 příspěvků)
Diskutující: FIJA Hanz, Daves, Huty, Kloggie, S.D.Gotrek, Eminem, Jarda.r
Otázka na plynaře (17 příspěvků)
Diskutující: vhml, Medvěd, schwejk, HANESS, Daves, Jarda.r, RST, nellospeed
PROČ FURT PADÁ BENZÍN ? ! ? (16 příspěvků)
Diskutující: NEZNÁLEK, Prsoň, S.D.Gotrek, schwejk, Daves, mototechna, Jerrom, Chrobak.SACEK, Petkar, Laďa-Ladis, Karfi, Kiwira, Duchan
Kulaté lemy (12 příspěvků)
Diskutující: ZdenoR, Stanley, Jerrom, HANESS, Petkar
VII. Classic Car Weekend (6 příspěvků)
Diskutující: berni, Dejvid, pailot, Laďa-Ladis, JiriK
Vynechává motor (29 příspěvků)
Diskutující: Medvěd, honza.klimes, Daves, Laďa-Ladis, Stanley, Mirek P, schwejk, Petr, Wanec, Tadeáška, Chrobak.SACEK, vhml
GT 5 a vozy škoda (18 příspěvků)
Diskutující: Prsoň, Petr, spyker, Falcon, Daves, Luky
vyndání prístrojovky (3 příspěvky)
Diskutující: honza.klimes, Petr, RST
Nové sklo na š110R (25 příspěvků)
Diskutující: mototechna, Jarda.r, Hansoff, Luky, Ferry, Laďa-Ladis, Daves, Pouzi, Marty110r, spyker, Myschak, Lord-Dj Free
Nová sada trubiček Rapid (6 příspěvků)
Diskutující: HANESS, Kloggie, Stanley, Daves
popraskanej lak (5 příspěvků)
Diskutující: Daves, Jarda.r, petřík.
Středový panel (5 příspěvků)
Diskutující: Martin z K, Jerrom, Myschak, Prsoň
Poklice (1 příspěvek)
Diskutující: Eminem
co znamena R v skoda 110r (19 příspěvků)
Diskutující: Fabo.sk, Hansoff, Eminem, Lucinka, mototechna, Daves, Petr, larry, m8rinek, Laďa-Ladis, KarabenNemsi, Falcon, Chrobak.SACEK
samozápaly (32 příspěvky)
Diskutující: Tátomechanük, ASokky, Gemini, Falcon, jenik, Danda, Láďa Ladič, Petr, Eminem, Eidy, NEWTECH, Jerrom, Stanley, Daves, Chrobak.SACEK, Libor009, Kloggie, Stepan
Výměna vytlumení (15 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, MichalK, Jarda.r, m8rinek, Daves, Myschak
eRko v Popradě (15 příspěvků)
Diskutující: Eminem, Medvěd, Jerrom, Petkar, schwejk, Tadeáška, Prsoň, Lucinka
zadní stabík (15 příspěvků)
Diskutující: Tátomechanük, m8rinek, ZdenoR, Petr, Eidy, Daves, vhml, petřík.
Produkce škoda auto 1983 (4 příspěvky)
Diskutující: spyker, Eminem, Hansoff, Luboš
altík (3 příspěvky)
Diskutující: Franta, Lord-Dj Free, Laďa-Ladis
povrchová úprava (10 příspěvků)
Diskutující: Chrobak.SACEK, mototechna, Láďa Ladič, Daves, Tadeáška, Kloggie, Stanley
Přesný otáčkoměr (33 příspěvky)
Diskutující: Stanley, crestik, HANESS, Falcon, Daves, S.D.Gotrek, Eidy
koncovky dverových líšt 2 (33 příspěvky)
Diskutující: Myschak, Laďa-Ladis, Jerrom, Dejvid, Daves, Láďa Ladič, alchstuip, mototechna, Marty110r
Fotečky z HG (13 příspěvků)
Diskutující: fido, Výska, Hansi, crestik, Kiler, Myschak, Láďa Ladič, spyker, Lucinka
Zlato, jsem doma :o) (5 příspěvků)
Diskutující: Daves, Láďa Ladič, Lucinka
Otevření škody 100 (17 příspěvků)
Diskutující: Laďa-Ladis, jeessii, Libor, Petkar, ondrejs, stouracvok, DynDyn, pajk, Daves
Rally Pelhřimov (5 příspěvků)
Diskutující: vhml, Martin, Jezevec
Prevod auta s SPZ v depozitu (11 příspěvků)
Diskutující: Jarda.r, ASokky, Láďa Ladič, homer01, Medvěd, Eddie, šťoura, Marty110r, Jezevec
ARC Kola - obchod, na inzerat??? (6 příspěvků)
Diskutující: stouracvok, Petr, KarabenNemsi, Lord-Dj Free
Mažete pístky brzd? (7 příspěvků)
Diskutující: Láďa Ladič, Tomáš, mototechna, Daves
proč se nepoužívá u webru podtlak? (64 příspěvky)
Diskutující: Dejvid, Gemini, Marek, stouracvok, TTom, vhml, schwejk, Laďa-Ladis, Daves, S.D.Gotrek
Další chudinka (8 příspěvků)
Diskutující: Franta, Láďa Ladič, crestik, Jerrom, Výska, Falcon
Pár cizích prospektů (14 příspěvků)
Diskutující: Franta, KarabenNemsi, Výska, Lord-Dj Free, Laďa-Ladis, m8rinek, TTomas, Huty, Fabo.sk
hlada sa! (1 příspěvek)
Diskutující: peter
karburatory z moto do motora skoda (67 příspěvků)
Diskutující: Kloggie, stouracvok, dave.j, mytysek, crestik, honza VM, vhml, palcek, Falcon, Stanley, S.D.Gotrek, Petr, Daves, Laďa-Ladis
jak udržet kuláky co nejdýl při životě (15 příspěvků)
Diskutující: mytysek, pinokio110, Daves, S.D.Gotrek, Huty, Laďa-Ladis
nepujdete se někdo sklouznout? (3 příspěvky)
Diskutující: dave.j, FreeRider, Luky
jak a kolik (5 příspěvků)
Diskutující: rapid, RST, Falcon, vhml, Daves
solidní LSo - popis (2 příspěvky)
Diskutující: Aleš z A, Medvěd
Inspirace (2 příspěvky)
Diskutující: S.D.Gotrek, mototechna